All Articles Photoshop
فتوشاپ: کار رنگ سفارشی با استفاده از کانال های نقطه ای
David Smith on Wed, February 8th 0 comments
Ever wanted to give a car/van/*insert preferred object here* a brand-new paint job, but were unsure exactly which colour to go for? David Smith shows how to pimp a car's paint job in Photoshop.

من به تازگی به پایان رسید تا مزاحم در مجموعه فیلم فیلم های هلی بری در حالی که راه رفتن به مجموعه های آموزشی من در گلاسکو. من متوجه این آمریکایی وانت (از گلاسکو جایگزین برای سان فرانسیسکو) که من را به یاد از مادر، دو دکمه و مادر از ماشین های دیزنی / پیکسار است. من یک عکس گرفت و فکر می تواند با یک بیت از خرد در فتوشاپ انجام دهید. در اینجا است که چگونه من آن را انجام داد.


مرحله 1 - انتخاب ها در بدنه

در حال حاضر من فقط به تلفن های دوربین دار، به طوری که بالاترین قطعنامه های بد بهترین کار من است.

Selectin the bodywork


با استفاده از ابزار انتخاب سریع شروع کردم به بدنه رنگ شده وانت را انتخاب کنید. هیچ گاه کامل خود را دور زمان اما به جای آن برای شروع


مرحله 2 - مرتب انتخاب

مورچه ها راهپیمایی همه بر روی جلو پنجره مشبک رفت، لاستیک و غیره با این حال من همیشه نشان داد که ابزار انتخاب به عنوان ابزار انتخاب سریع بهتر کار د انتخاب مناطق از انتخاب (که فقط من و یا دلیل علمی وجود دارد به این من تعجب می کنم).

The marching ants


با فشردن و نگه داشتن گزینه تبدیل ابزار به حالت خود را د را انتخاب کنید و به آرامی به عنوان مازاد زیادی حذف شده به عنوان من به جرات. فراموش نکنید که با استفاده از {و} به دوباره اندازه قلم مو را به عنوان شما انتخاب کنید کار زیادی آسان تر می سازد.


مرحله 3 - بهبود لبه

با مورچه ها راهپیمایی در جریان کامل بهبود لبه ها انتخاب

Refine the edge


با استفاده از ابزار لبه محدود من برای اولین بار در تشخیص لبه تبدیل شده و به 9.2 پیکسل تنظیم. پس که من تا 9 تنظیم لبه شیفت برای افزایش شعاع انتخاب کمی. من هم تحت فشار قرار دادند کنتراست تا 79 به تعریف برخی از سراسر وانت و در نهایت برای صاف کردن لبه های خشن، با توجه به کم من مجموعه ای صاف به 21 است. این هنوز هم را ندارد انتخاب ایده آل است، اما بهتر چیزهای زیادی.


گام 4 - دستی پالایش انتخاب

هنگامی که لبه بهبود همه می تواند برای من انجام داده بود و ID کلیک OK این پنجره را ببندید به حالت ماسک سریع در پا را از نوار ابزار (و یا با فشار دادن س) روشن است.

Quick Mask


پس از فشار دادن D به تنظیم رنگ به طور پیش فرض B سیاه و سفید و با فشار دادن ابزار براش را انتخاب کنید من آماده بود شروع به تکمیل انتخاب بدنه اتومبیل.

The brush


من همیشه پیدا کنید که راحت تر را کنترل کند و قلم مو در پرواز با فشار دادن کلید انتخاب و کلید کنترل به طور همزمان در همان زمان به عنوان کلیک کردن و کشیدن موس به صورت افقی به کاهش یا افزایش اندازه قلم مو و یا به صورت عمودی به تغییر سختی قلم مو است. آن را امتحان کنید اگر شما قبلا این کار را انجام دهید.

با استفاده از سیاه و سفید به رنگ مناطق انتخاب، و یا سفید (مطبوعات X بین آنها متناوب) به تدریج لیس ماسک را به شکل تا من خود را به خوبی می توانید راضی.


مرحله 5 - ایجاد یک کانال نقطه ای

پس از انتخاب کامل، باز کردن پانل کانال و از منوی پاپ آپ کانال نقطه جدید را انتخاب کنید.

The black spot


از گزینه های که به نظر می رسد به عنوان رنگ سیاه را انتخاب کردم و استحکام به 0٪ به طوری که اجازه می دهد تا برجسته، و غیره بازتاب از درخشش اصلی از طریق. این خودرو در حال حاضر به نظر می رسد نقاشی سیاه و سفید است.


مرحله 6 - ایجاد یک کانال نقطه دوم

برای ایجاد یک کانال نقطه دوم، بنابراین به عنوان ایجاد یک کامیون pimped نگاه من کامیون با پایین نگه داشتن فرماندهی و کلیک کردن بر روی نقطه سیاه ریز کانال دوباره انتخاب. بعد از آن من ساخته شده است یکی دیگر از کانال نقطه ای که من تا به حال اول.

Yellow spot


این بار انتخاب رنگ زرد گرم برای پوشش (رنگ)، تعیین استحکام دوباره به 0٪


گام 7 - خرد بالا

در حال حاضر هر دو کانال نقطه همان فضا را اشغال کردند، و در نتیجه هر دو رنگ به طور موثر چاپ روی. من نیاز به تغییر شکل از هر دو کانال نقطه به طوری که برای ایجاد یک کار رنگ مخلوط.

The channel brushed


من خاموش تمام کانال های رنگ به جز کانال های نقطه دو، ساخته شده است که برای مشاهده آن را آسان تر است.

با استفاده از یک براش تنظیم تا 600 PT و با سختی 0٪ من بیش از به جبهه کامیون بر روی کانال های سیاه رنگ و از بین بردن برخی از آن، ولی ترک لبه پر.

سپس بر مناطق مخالف از کامیون در کانال سیاه با قلم مو سفید نقاشی شده، به طوری که دو کانال در وسط با هم مخلوط است.


گام 8 - نهایی

به محض این که کامل بود من تغییر کانال های رنگی پشت در، و این نتیجه بود.

The final result


pimped تا رنگ سفارشی کار مادر است.Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: