All Articles Photoshop
تصویر فتوشاپ ترفندها در حال ویرایش: درک مخلوط اگر
Iain Anderson on Mon, March 5th 1 comments
Photoshop can handle removing even the trickiest of backgrounds from an image. But when other tools come up short, the Blend If function can come to the rescue. Iain Anderson zaps some pixels!

فتوشاپ برای مدت طولانی، زمان طولانی بوده است، با این حال وجود یک ویژگی دکمه شده underappreciated از هر زبان دیگری است. خواهید اند قبل از دیده، پنهان شده در پایین جعبه محاوره ای بسیار مورد استفاده است، اما احتمالا آن را نادیده گرفته است. آن چیست؟ مخلوط آن اگر، و می تواند شما را از جهان از وظایف پس زمینه حذف دردناک را نجات دهد.

پس چه مخلوط اگر انجام دهید؟ این بخشی از یک تصویر را بر اساس مقدار رنگ پیکسل در درون آن پنهان است. ساده ترین مثال یک شات از رعد و برق است، شما می توانید انتخاب کنید برای مخفی کردن پس زمینه به راحتی. هر تصویر مناسب است، اما خبر خوب این است که در ترکیب اگر زمانی خوب است که گزینه های دیگر موفق است. اجازه می دهد عمیق تر است.


مرحله 1 - تصویر خود را آماده

توجه: دانلود این عکس خلاق عوام (توسط Matvey Andreyev) به دنبال همراه با این مقاله.

مخلوط اگر بخشی از گفت و گو گزینه Blending Options است. از آنجا که گفت و گو تنها بر لایه های منظم، لایه پس زمینه، شما باید برای ترویج لایه پس زمینه خود را به یک لایه به طور منظم است.

No longer the Background layer.

دیگر لایه پس زمینه.


مرحله 2 - گزینه Blending Options را محاوره ای و مخلوط اگر بخش

انتشار کلید انتخاب، و با دوبار کلیک کردن دوباره، فقط به حق از این نام. خواهید محاوره ای گزینه Blending Options را، که شما ممکن است استفاده کرده اند که قبلا به دسترسی به Layer Styles را مانند سایه را ببینید. در پایین پنجره محاوره ای است مخلوط اگر بخش مورد نظر است. فکر کنید از آن به عنوان پیکسل های نمایش داده شده در این لایه اگر را نشان می دهد.

Layer Style, with Blend If at the bottom

لایه سبک، با مخلوط اگر در پایین


گام 3 - محدود کردن پیکسل های نشان داده شده است

در حال حاضر بودند، دیدن تمام پیکسل روی این لایه: نور، تاریک، و همه چیز را در میان است. ترکیب اگر می توانید پیکسل می بینید، بر اساس مقادیر RGB یا Luma از این لایه، لایه زیر لایه فعلی را محدود می کند. سعی کنید چیزی ساده است: در زیر این لایه، با کشیدن نوار لغزنده سیاه در سمت چپ از شیب به سمت راست. خواهید دیدن مناطق تیره تر از نگاه اول، به دنبال بیشتر و بیشتر از ناحیه اطراف رعد و برق (درخشان) ناپدید می شوند.

Blend If, with the darkest pixels on the top layer hidden

ترکیب اگر با تاریک ترین پیکسل در بالای لایه پنهان.


گام 4 - نرم کردن لبه ها قابل مشاهده

تا کنون، لبه ها خوب است، اما انتخاب ها خشن هستند. کشیدن تمام راه را تا 209 در محدوده 0-255. برای دیدن چقدر خشن پس زمینه است، شما نیاز به واردات پس زمینه به جای رعد و برق در برابر. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که استفاده از فایل

در حال حاضر، برای نرم کردن لبه ها، نگه داشتن کلید انتخاب، کشیدن و دست راست طرف کشویی سیاه و سفید به سمت نوار لغزنده سفید در سمت راست است. با انجام این کار، شما تعریف یک falloff بین مرئی و نامرئی، تعاملی تصمیم گیری فازی لبه باید باشد. حرکت دست راست سمت از کنترل در حال حاضر شکاف تا 246 لبه نرم را به رعد و برق.

Blend If, with a falloff applied and Underlying Layer adjusted

ترکیب اگر با falloff کاربردی و مبنا قرار دادن لایه تنظیم.

Blend If results with Ambleside (UK) behind

ترکیب اگر با رسمی بازی جنگ خان (انگلستان) در پشت.


گام 5 - ترکیب

بسیاری دیگر گزینه ها وجود دارد. Weve تنظیم گری (یعنی درخشندگی) اما شما می توانید دید را بر اساس فرد کانال های جزء (R / G / B) و نیز محدود می کند. مناسب ترین روش در مثال من (که در آن لبه تاریک کمی در آسمان تصویر پس زمینه قابل مشاهده است) این است که به جلو و کنترل از لایه های زیرین سفید فقط یک کمی به سمت چپ، سپس آن را کمی نرم است. در حال حاضر، هیچ یک از لایه رعد و برق قابل دیدن خواهد بود که در آن لایه از زیر [درختان] روشن است.

یکی دیگر از نیشگون گرفتن و کشیدن است که می تواند نتایج غیر منتظره تولید است که به بازی با کنترل لایه زیرین برای کانال های فردی است. اگر شما خوش شانس، شما می توانید این لایه مخلوط در داخل و خارج از لایه زیر وادار کند استفاده کنید، در این مثال پس از تغییر کنترل های قرمز نشان داده شده است.

Blend If, with Red adjusted for Underlying Layer

این مخلوط اگر با رنگ قرمز برای لایه زیرین تنظیم شده است.


گام 6 - نظر خواهی نهایی

استفاده از Blending Mode آن مانند صفحه نمایش (یا ضرب تصاویر تیره تر) گاهی اوقات می تواند یکپارچه ادغام لایه تزیین. همچنین شما می توانید یک لایه ماسک برای اضافه کردن به رنگ هر زمینه مزاحم که فقط نمی تونم از مخلوط به طور خودکار می خواهم.

مخلوط اگر یکی از ویژگی های بزرگ است. حتی اگر آن معمولا پورت اول از تماس برای برش، آن را واقعا می تواند در کمک به پایان کردن و یا انجام ترفند دکمه تقریبا غیر ممکن است هیچ راه دیگری است. بهترین شانس آن را بررسی

Blend If results with red adjustment above, no layer mask applied yet

آمیزه ای اگر نتایج با تنظیم قرمز در بالا، هیچ لایه ماسک اعمال نشده است.
Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • JLaw
    Awesome tips in here, thanks!
    • 8 years ago
    • By: JLaw
    Reply
Recording Drums
Pro Tools 503
Dream It. Do It.
Do you want to learn Recording Drums?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: