All Articles Photoshop
فتوشاپ: اثرات سرعت حرکت خودرو
Martin Perhiniak on Thu, October 31st 0 comments
Cars can go fast, right... so why would you stick a vehicle on a road in your Photoshop artwork which looks stationary? Martin Perhiniak shows how to add speed to images in this tutorial.

این بار ما می رویم به نوبه خود یک عکس ثابت به یک ترکیب پویا با استفاده از یک زن و شوهر از اثرات جالب در فتوشاپ. این عکس ها که ما می رویم به استفاده از این آموزش عبارتند از:

Car
Background


شما میتوانید به راحتی آنها را دانلود و استفاده از آنها به دنبال آموزش، اما اصلا آنها را برای هر چیز دیگری استفاده کنید، به خصوص برای استفاده تجاری و یا در وب سایت های دیگر.

این اثر که ما می رویم برای رسیدن به:

Final effect


گام 1 - باز کردن فایل های

ما می توانیم کل فرآیند را با باز کردن هر دو فایل در فتوشاپ شروع می شود. ما می رویم به شروع به کار بر روی عکس با ماشین و اول از همه ما باید آن را از زمینه اصلی خود جدا به کل ترکیب قابل باور. برای جدا کردن، ما باید برای ایجاد یک ماسک و برای این نوع از انتخاب بهتر است این کار را با یک ماسک با استفاده از ابزار Pen. اگر شما از ابزار قلم و مسیرهای قبل از استفاده می شود هرگز، در اینجا خلاصه سریع از مهم ترین تعاریف:

Pen tool and paths


گام 2 - ایجاد یک ماسک برداری

چیزی که شما باید انجام دهید این است برای ایجاد یک ماسک برای تصویر ماشین. ساده ترین راه این است که فرمان / کنترل کلیک بر روی آیکون ماسک در پایین پانل لایه ها. با استفاده از این شما یک ماسک به جای ایجاد یک ماسک پیکسل ایجاد کنید. استفاده از ماسک آن است که قطعنامه مستقل (با فشرده سازی lossless) و ساده تر را ویرایش و لبه های آن با استفاده از نقاط لنگر و دستگیره. یکی دیگر از مزیت های بزرگ این است که می توان آن را مورد استفاده قرار گیرد به دنبال لبه های منحنی بسیار نزدیک و به آسانی. این فوق العاده است برای انتخاب اتومبیل یا سایر وسایل نقلیه برای مثال است.

Pic 1


گام 3 - قرعه کشی یک مسیر در امتداد لبه های ماشین با ابزار Pen

این است که احتمالا وقت گیر ترین بخش از این آموزش و سخت ترین و همچنین اگر شما با استفاده از ابزار قلم قبل از میانهی. اطمینان حاصل کنید که شما باید ماسک خود را انتخاب و که ابزار قلم به حالت مسیر (گزینه ای در قسمت بالا سمت چپ در نوار گزینه ها) تنظیم شده است.

هنگامی که همه چیز قرار است به درستی شما می توانید شروع به جلب مسیر خود را در امتداد لبه های خودرو. چه اتفاقی می افتد زمانی که شما کلیک کنید و ایجاد نقطه لنگر خود را برای اولین بار است که ماشین ناپدید خواهند شد. بهترین راه برای دیدن لبه اما در همان زمان برخی از بازخورد پوشش خود را به منظور کاهش تراکم ماسک در پانل خواص تا زمانی که شما تصویر اصلی، اما همچنین نگاه کنید به یک بیت از پس زمینه شفاف، که نتیجه را نشان می دهد پوشش خود را. این است که چگونه پوشش شما باید مانند نگاه کنید (من یک لایه پس زمینه سفید اضافه شده به لبه ها به وضوح بیشتر):

Pic 2


در این تصویر شما می توانید مسیر خود را ببینید من برای بردار ماسک من استفاده می شود:

Pic 3


یک قاعده مهم در مورد رسم مسیرهای وجود دارد و آن این است که سعی کنید برای به حداقل رساندن تعداد نقاط لنگر. آنها را تنها در صورت نیاز استفاده کنید. اگر شما باید بارهای از نقاط لنگر بر روی لبه های یک انتخاب شما را پیدا خواهد کرد آن را دشوار برای تنظیم ماسک بعد.


مرحله 4 - اضافه کردن سایه بازیگران

برای اینکه اثر واقعی ما باید ایجاد یک سایه بازیگران قبل از یک پس زمینه جدید اضافه می کنیم. ساده ترین و غیر مخرب ترین راه برای ایجاد یک سایه است به استفاده از ابزار Pen دوباره، اما این بار در حالت شکل و یک لایه شکل زیر لایه خودرو با رنگ سیاه را بر می انگیزد. هنگامی که شما به شکل شما دوباره می توانید به پنل Properties (CS6) و یا پانل ماسک (CS4 و CS5) و افزایش گزینه پر به تیرگی لبه سایه از کمی.

Pic 4


گام 5 - Blur بروید چرخ

برای اینکه نگاه ماشین در حال حرکت است ما دو ترفند استفاده کنید. ترفند اول این است که تیرگی چرخ و دوم است به تیرگی پس زمینه. آنچه شما باید انجام دهید این است که به انتخاب بیضی شکل بیش از یکی از چرخ ها و کنترل J را فشار دهید تا یک کپی از آن را بر روی یک لایه جدید (لایه از طریق کپی). هنگامی که شما این لایه ی جدید، شما نیاز به انتخاب بر اساس محتویات این لایه (کنترل / فرمان با کلیک بر روی تصویر بند انگشتی از لایه). با انتخاب فعال در حال حاضر، شما می توانید اثر را با انتخاب فیلتر اعمال می شود

Pic 5


شما باید به تکرار این مرحله در کل از چرخ دیگر بیش از حد شما می توانید قبل از رفتن بیشتر است. این خواهد بود که یک تمرین خوب برای رسیدن به این تکنیک استفاده می شود.


گام 6 - سایه های واقع بینانه تر

شما ممکن است متوجه باشید که سایه بازیگران ایجاد شده با لایه شکل به طور کامل نیست. برای اینکه آن را واقع بینانه تر من یکی دیگر از لایه شکل به منظور جلب ارزش سایه های اضافی زیر چرخ اضافه شده و پس از آن کاهش Opacity این لایه را به آن مخلوط شوید.

Pic 6


گاهی اوقات این تنظیم کوچک می تواند تفاوت بزرگی در پایان.


مرحله 7 - اضافه کردن پس زمینه جدید

این زمان برای اضافه کردن پس زمینه ی جدید زیر لایه های سایه و موقعیت آن را به چشم انداز باور است.

Pic 7


گام 8 - اضافه کردن تاری

ما دوباره می تواند به یک شیء هوشمند به نوبه خود لایه پس زمینه را قبل از اینکه ما به استفاده از فیلتر زیر را اگر ما می خواهیم به نگه داشتن آن غیر مخرب. برای این کار، فقط به سادگی راست کلیک بر روی لایه را انتخاب کنید و تبدیل به شی هوشمند. بعد از این ما می توانید فیلتر را انتخاب کنید

Pic 8


این است که چگونه ترکیب به نظر می رسد مثل همین الان:

Pic 9


گام 9 - تنظیمات نهایی

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم، ما باید همچنین تنظیم رنگ ها و قرار گرفتن در معرض از ماشین و پس زمینه. لایه پس زمینه را انتخاب کنید، اضافه کردن یک منحنی ها و یک لایه تنظیم وایبرنس با استفاده از تنظیمات زیر:

Pic 10
Pic 11


من امیدوارم که شما لذت می برد این آموزش به خوبی انجام می شود برای کار سخت خود را :)

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

60 Tips Every Photoshop User Should Know 
Photoshop CC 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn 60 Tips Every Photoshop User Should Know ?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: