All Articles Photoshop
انجمن های تخصصی فتوشاپ
Martin Sitter on Sun, February 28th 0 comments
Photoshop Tutorials - Informative AND Funny One of the things I like best about the tutorials we release at macProVideo.com is the fact that I learn so much myself from watching them. For example, I'

انجمن های تخصصی فتوشاپ -- آموزنده و خنده دار

یکی از چیزهایی که من دوست دارم در مورد مبحث ، ما را در انتشار macProVideo. com

بهترین از همه ، من عاشق طنز و سرگرم کننده است که مربیان ما را به جدول. نظام آموزشی ما این است که طراحی شده اند به مانند بهترین دوست شما در این استودیو در کنار شما نشسته است ، آموزش نرم افزار در یک راه جالب و غیررسمی احساس. مربیان ما را بسیاری از با به جدول... و گاهی اوقات حتی شوخی داخل یا دو... اجازه بدهید توضیح دهم آنچه منظور من است.

روز دیگر که من پیدا کردم خودم را در حال تماشای فتوشاپ 402 : اشیاء طراحی در آموزش فتوشاپ. در فصل 4 ، مربی علامت گذاری بفرم Stope (که او نیز اتفاق می افتد به یک دوست خوب از من است) است نشان میدهد که چگونه با چشم انداز کار در حالی که به استهزا گرفتن یک مورد CD. او بسیار موثر نشان می دهد که چگونه به استفاده از ابزار تبدیل یک تصویر به تحریف و هدیه دادن آن به عمق مناسب در مورد CD 3D. روش بزرگ بدانند!

اما بعد من در تصویر که با استفاده از نگاه. این ستاره راک برای یک گروه به نام "کلید های متال." من به خودم فکر ، 'آیا ما حقوق مربوط به استفاده از آن تصویر؟؟" من را به خاطر آورید گرفتن آزادی حق تکثیر از کلید های فلزی...

و بعد من نگاه کمی نزدیک تر... و جهت مشاهده... من ناگهان به رسمیت شناخته شده است که ستاره راک. جهت مشاهده در واقع... همه می توانم بگویم این است که مراقب باشید زمانی که دوربین بر روی هالووین می آیند ، چرا که شما هیچ وقت نمی دانید که در آن تصاویر ممکن است به نوبه خود. علامت گذاری به عنوان شوخی نیس... آن را در زمان من در حالی که برای دریافت کنید که یک.

شامل ویدئو از این آموزش فتوشاپ در این پست وبلاگ من ، بنابراین شما می توانید آن را از چک برای خودتان. بعنوان خوانده شده علامت در این ویدئو می گوید... اگر شما می شناسید ، که ستاره راک است ، به شما 10 امتیاز جایزه... :)

فتوشاپ ویدئو خودآموز

جانشینی مارتین

ناشر

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: