All Articles Photoshop
فتوشاپ ، انتظار : کاهش از تصویرگر : شطرنجی ، انتظار : کاهش از نسخه نهایی ویندوز
Geoff Blake on Fri, January 28th 1 comments
Understanding the differences between Illustrator and Photoshop can range from confusing to downright frustrating for those who are new to graphics and image editing. Which application should you use

درک تفاوت بین Illustrator و فتوشاپ می توانید از گیج کننده کاملا نا امید کننده برای کسانی که تازه به ویرایش تصویر و گرافیک متغیر است. کدام نرم افزار باید شما را برای پروژه خود استفاده کنید؟ اگر شما استفاده از یک ترکیب از دو با هم ، و یا تنها با یک چوب؟ داشتن یک نام خانواده به عنوان فتوشاپ می کند ، بسیاری از مردم به سادگی به فتوشاپ برای همه کار خود را به نوبه خود ، اما که نه ممکن است بهترین انتخاب برای کار گرافیکی.

واقعا جوش پایین به داشتن درک نه تنها از آنچه شما می خواهید برای رسیدن به ، بلکه داشتن یک درک محکم در مورد تفاوت اساسی بین فتوشاپ و Illustrator و نقاط قوت خود را چه هستند؟ نقاط ضعف آنها؟ و چگونه می تواند هر یک از استفاده می کنیم به نفع ما حجم کار ما برای به حداقل رساندن و کار بسیار کارآمد. بیایید نگاهی دقیقتر.

قبل از درک تفاوت بین فتوشاپ و تصویرگر ، ما باید تفاوت بین شطرنجی و گرافیک برداری را درک کنید . من مطمئن هستم که ممکن است شنیده باشید این عبارات قبل از شده است ، اما آیا می دانید که منظور آنها چیست؟

شطرنجی و فتوشاپ

اول از همه ، یک گرافیک شطرنجی (گاهی اوقات به نام بیت مپ گرافیک ، اما نمی شود با فرمت فایل BMP اشتباه گرفته) تصویری که از بلوک های کوچک از پیکسل های رنگی به نام شامل می باشد. زوم در نزدیک به اندازه کافی بر روی تصویر شطرنجی ، و آن شروع به pixelate ، مانند موزاییک. گرافیک شطرنجی آنچه ما تماس بگیرید تصاویر قطعنامه "وابسته به". اساسا آنچه که بدان معنی است که با کیفیت است همیشه یک نگرانی است. بدون وارد شدن به گفتگوی طولانی در مورد قطعنامه و دوباره نمونه برداری ، اجازه دهید فقط آن را ساده نگه دارید در حال حاضر و می گویند که تغییر اندازه گرافیک شطرنجی خود است که در آن مشکلات ، گاهی اوقات مشکلات عمده ، بوجود می آیند.

نمونه هایی از تصاویر شطرنجی مبتنی بر شامل عکس ها ، اسکن ، نقاشی های دیجیتال ، اجزای وب سایت مانند دکمه ها و گرافیک های هدر ، و هر تصویر دیگری که از بسیاری (مانند ، میلیون ها) از رنگ ساخته شده است. فرمت های فایل های شطرنجی مبتنی بر عبارتند از JPEG ، GIF ، PSD ، PNG ، و چند نفر دیگر.

بنابراین اگر یک دسته از جلو وجود دارد که دانستن اینکه چگونه ، چرا حتی با گرافیک شطرنجی زحمت؟ رو آنها در حال سرد! و این است که در آن فتوشاپ فتوشاپ ویرایشگر تصویر شطرنجی ما وارد می آید. این است که در آن خواهیم انجام تصحیح رنگ عکس های ما ، لمس کردن چیزها ، و یا ایجاد جلوه های ویژه (مانند قرار دادن دو سر خود را در مادر در قانون... به خاطر دارم که یک فرمان منو برای آن یکی وجود دارد). هنرمندان مفهومی ، نقاشان دیجیتال ، و هنرمندان کتاب طنز به فتوشاپ نیز برای بسیاری از کار خود را به نوبه خود ، بیش از حد. به عنوان طراح وب ، من دائما در فتوشاپ برای کمک به طرح بندی بالاتر ساختگی ، ایجاد رابطهای وب ، و توسعه بسیاری از اجزای گرافیکی برای سایت های که من کار بر روی استفاده کنید. همانطور که می بینید ، فتوشاپ بسیار انعطاف پذیر است.

نسخه نهایی ویندوز و تصویرگر

بعد ، ما جهان گرافیک برداری. بر خلاف گرافیک شطرنجی ، تصاویر وکتور "قطعنامه مستقل ،" این معنی که شما هستند و من لازم نیست که در مورد کیفیت ، پیکسل ، وضوح و یا نمونه گیری مجدد نگران است. به جای اینکه بر روی پیکسل بر اساس گرافیک برداری بر اساس خطوط و منحنی های ریاضی است. البته ، این است که در آن تصویرگر می آید را به بازی است. و آنچه را دوست دارم بسیار مورد تصویرگر من می توانید چیزی را که من مانند یک کاریکاتور ، ایجاد را می گیرد و من می تواند در مقیاس آن بزرگتر یا کوچکتر و به فکر دوم را با بهترین کیفیت. گرافیک بردار است همیشه با کیفیت بالا است. معمولا ، اما نه همیشه ، گرافیک های برداری تصاویر که از بلوک های جامد رنگ ، مانند یک کاریکاتور ، آرم شرکت ، یا یک بلوک از متن تشکیل شده است. پس که با استفاده از تصویرگر؟ طراحان گرافیک ، هنرمندان تجسمی ، شرکت های تولید پوشاک ، و حتی تصویرگران فنی. فرمت های فایل های بر مبنای بردار عبارتند از : AI ، SVG ، و FLA و SWF فلش است.

بنابراین من امیدوارم که این بحث (البته مختصر) کمک می کند تا demystify تفاوت بین شطرنجی و بردار ؛ بین فتوشاپ و تصویرگر.

قبل از تصمیم گیری APP من می خواهم برای رفتن با ، یک لحظه من و فکر می کنم در مورد آنچه در آن است من می خواهم برای رسیدن به پروژه در دست است. که معمولا تعیین برنامه است بهترین راه حل برای این کار است. لذت ببرید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در در مورد فتوشاپ اتمام این مبحث .

به همان اندازه برخی از آموزش های سرگرم کننده برای تصویرگر در اینجا بیش از حد .

Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Rohan
    Very concise. Thanks I have a doubt,I use Corel Draw X7.2 Graphic Suite so my doubt is the objects(Cartoon mostly) are vector based or raster based. Thank You.
    • 4 years ago
    • By: Rohan
    Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: