All Articles Photoshop
نکات گردش کار فتوشاپ و کلید های میانبر
Richard Lainhart on Tue, November 22nd 0 comments
Photoshop newbies and experts rejoice! Richard Lainhart shares four of his quick and easy workflow tips to help you fly through your image editing and creation projects.

برای کسانی از شما که فقط ممکن است باشد گرفتن پای خود را خیس در فتوشاپ ، اینجا مقاله ای در پوشش برخی از پیشرفت گردش کار کمتر ، شناخته شده اما مفید ، راهنمایی ، و کلید های میانبر که خواهد کمک به صاف کردن مسیر خود به دانش فتوشاپ (به مخلوط برخی از استعاره را ...).


1 -- ضامن حالت صفحه نمایش کامل

هیچ راهی آسان برای نشان دادن این کار را در یک تصویر وجود دارد ، اما شما به راحتی می توانید بین حالت استاندارد فتوشاپ به طور پیش فرض روی صفحه نمایش ، که در آن عکس خود را در پنجره معمول نمایش داده شده و روی صفحه کامپیوتر شما در پس زمینه قابل مشاهده است ، و دو حالت تمام صفحه ضامن. برای انجام این کار ، فقط کافی است کلید F (بدون اصلاح کننده دیگری) برخورد به اولین تصویر خود را در حالت تمام صفحه با نوار منو ، که تصویر خود را در برابر یک پس زمینه خاکستری با منحرف عناصر دسکتاپ مخفی را نشان می دهد. آمار F برای رفتن به حالت تمام صفحه ، که در آن تمام پالت ها ، نوار ابزار ، و میله منو را ناپدید می شوند و تصویر خود را در برابر یک پس زمینه سیاه نمایش داده خواهد شد. بسیار مفید برای ویرایش دقیق ، متمرکز است.

حالت های مختلف روی صفحه نمایش نیز در دسترس هستند در نظر


2 -- نمایش تصویر در دو ویندوز یکسان

وقتی که شما در حال ویرایش تصویر در جزئیات ، می تواند مفید باشد برای دیدن هر دو تصویر را کامل در یک پنجره کوچک جانبی به سمت با بزرگنمایی در نسخه ای از همان تصویر را در یک پنجره دیگر ، به جای داشتن به طور مداوم در زوم و خارج برای دیدن نتایج کلی را ویرایش کنید. برای انجام این کار ، باز کردن اولین عکس خود را برای تنظیم زوم و اندازه پنجره خود را به سلیقه ، سپس را انتخاب کنید پنجره

Display the same image in two windows


3 -- اصلاح فاصله

و صحبت از زوم ، شما احتمالا آگاه باشند که پایین نگه داشتن فاصله به طور موقت شما را تبدیل به ابزار Hand ، بنابراین شما می توانید تصویر خود را در اطراف در منطقه پنجره قابل مشاهده است که هنگامی که شما زوم شوید. بکشید اما آیا می دانستید که شما می توانید بدانید همچنین تعاملی در زوم و از تصویر را با فاصله و که شما می توانید به درصد عجیب و غریب زوم اگر دوست دارید؟

برای انجام این کار ، پایین نگه داشتن فرمان فاصله و سپس یک بار که در این عکس (مکان نما شما را به یک ذره بین تبدیل) به زوم در افزایش استاندارد از 50 ٪ و غیره را کلیک کنید. اما اگر شما فرماندهی فاصله کلیک کنید و نگه دارید بر روی تصویر ، پس از یک لحظه شما شروع به زوم در هموار و به طور مداوم ، فقط آزادی موس را به توقف در سطح بزرگنمایی مناسب . برای بزرگنمایی منفی ، استفاده از گزینهی فاصله کلیک کنید تا زوم شده توسط پله ها یا به طور مداوم.


4 -- سازماندهی پالت

آموزش چگونگی سازماندهی پالت موجود در فتوشاپ نیز می تواند به بهبود بهره وری شما کمک کند. چرا نگه داشتن پالت های اطراف آن استفاده می کنید هرگز ، در حالی که نیاز به ماهی از طریق منوی پنجره برای پیدا کردن آنهایی که استفاده میکنید؟ در اینجا برخی از راهنمایی های پالت سازمانی برای کمک به آنها را مدیریت کنید.

اول ، شما می توانید گروه پالت زبانه به هیچ وجه شما را با کشیدن زبانه پالت از پانل کنونی خود به منطقه خاکستری در کنار زبانه ها در یکی دیگر از پانل می خواهم. به عنوان مثال ، من می خواهم به پالت هیستوگرام در همان پانل را به عنوان پالت اطلاعات ، اما من هرگز استفاده از ناوبر. بنابراین من فقط باز کردن پالت هیستوگرام را از منوی پنجره ، که به طور پیش فرض با ناوبر گروه بندی ، به و سپس زبانه هیستوگرام را به پانل اطلاعات کشیدن :

Organize palettes


سپس من فقط می تواند پالت ناوبر ناخواسته و بسته هیستوگرام در دست زمانی که من به آن نیاز دارید. همچنین توجه داشته باشید که شما می توانید دستور زبانه پالت در یک پانل را با کشیدن زبانه ها به صورت افقی در داخل پانل به تنظیم مجدد آنها را تغییر دهید.

هنگامی که شما باید در پانل پالت خود را سازماندهی را به میل خود ، بعد از آن شما می توانید اسکله پانل ها به یکدیگر با کشیدن منطقه خاکستری در پشت زبانه در پانل به تاپس ، طرف ، و یا کف از پانل های دیگر. شما همچنین می توانید گروه از زبانه ظرف یک پانل را با کشیدن بر روی این زمینه خاکستری در یک پانل و رها کردن آن را به همان منطقه در پانل هدف تحکیم.

شما می توانید تغییر اندازه گروه کلی پانل لنگر انداخت با کشیدن بر روی گوشه ای تغییر اندازه از گروه لنگر انداخت ، در سمت راست و پایین گروه (تغییر مکان نما به یک پیکان مورب است که متاسفانه من نمی توانم تصرف) :

Change the size of the panel group


و اگر گروه پانل شما به لبه صفحه نمایش لنگر انداخت ، چرا که آنها به طور پیش فرض ، شما همچنین می توانید کلیک کنید و کشیدن بر روی لبه سمت چپ گروه پانل برای گسترش و یا قرارداد آن به صورت افقی (که شما نیاز به قرار دادن خود را راست مکان نما بر روی خط پیکسل در لبه).

Expand or contract the panels horizontally


در نهایت ، اگر شما تعداد زیادی از پانل های پالت در بازی ، شما می توانید همه آنها را به دکمه های آیکون سقوط با کلیک کردن بر روی یا دو - ARROW را فشار دهید در بالای پانل لنگر انداخت ، یا هر جای در نوار خاکستری در کنار آن.

Collapse panels to icon buttons


هنگامی که شما انجام دهید ، تمام پالت ها و تب ها سقوط خواهد کرد به دکمه های.

The collapsed panels


کلیک کردن روی یکی از دکمه های پاپ که پالت از گروه آیکن برای ویرایش آسان سریع 'N' است.

Restore palette


خب ، در حال حاضر -- من امیدوارم که شما آموخته ام چیزی مفید در اینجا کمک خواهد کرد که شما کار می کنید کمی بیشتر کارآمد در فتوشاپ. بیشتر راهنمایی برای یادگیری وجود دارد ، بنابراین شاید می کنیم این موضوع در پست های آینده توپی پردازم. اما در این میان ، یادگیری ، تجربه و مثل همیشه ، از آن لذت ببرید.

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: