All Articles Photoshop
همراه با Mini پل در فتوشاپ CS5
Geoff Blake on Sun, March 6th 0 comments
If you know about Adobe Bridge, then you'll be happy to discover it's younger sibling, Mini Bridge, included as part of Photoshop CS5. Mini Bridge gives us the best features of Bridge, all compacted d

اگر شما در مورد پل ادوبی می دانید ، پس شما خوشحال خواهید بود برای کشف آن جوان خواهر و برادر ، پل کوتاه ، که به عنوان بخشی از فتوشاپ CS5 . مینی پل به ما می دهد از بهترین ویژگی های پل همه را به یک پانل collapsable در فتوشاپ فشرده است. در پل کوتاه ، شما فقط قادر به مشاهده و حرکت را از طریق تصاویر را در خود ، شما همچنین قادر خواهید بود برای دیدن تصاویر به عنوان نمایش اسلاید ، ایجاد علاقه مندی ها ، و بیشتر.

خوب ، اجازه دهید نگاهی به پل کوتاه...

مرحله 1

بهترین مکان برای شروع به باز کردن پانل پل کوتاه است. عجیب ، حتی اگر آن را یک پانل ، در زیر منوی پنجره همراه با تمام پانل های فتوشاپ دیگر یافت نمی شود. در عوض ، جهش پل کوتاه به عمل هنگامی که ما انتخاب می کنید فایل

مرحله 2

اگر شما موس خود را بر مرور فایل ها در پل کوتاه ، شما ارسال به دوست توضیح

مرحله 3

در حال حاضر ، راه های مختلفی را از طریق تصاویر خود را به فهرست و حرکت با استفاده از پل مینی وجود دارد. برای مثال ، سعی کنید با استفاده از 'کامپیوتر' ، 'صفحه اصلی ،' 'رومیزی ،' اسناد '،' و 'پوشه تصاویر در پنجره سمت ناوبری در سمت چپ. این درست مانند مرور از طریق پوشه ها بر روی هارد دیسک خود. یکی دیگر از راه را برای حرکت از طریق تصاویر خود را به استفاده از مورد علاقه های شما ، همچنین در سمت چپ دیده می شود. برای اضافه کردن یک پوشه به مورد علاقه شما ، به سادگی بر روی آن راست کلیک کنید و افزودن به مورد علاقه ها را انتخاب کنید.

مرحله 4

هنگامی که شما در یک پوشه می رسند که شما می خواهم به فهرست شما می تواند افزایش یا کاهش اندازه ریز عکسها به تصویر کشیدن بر روی نوار لغزنده در پایین پانل. شما می توانید پل مینی چگونه تصاویر را با استفاده از منو در گوشه سمت راست پایین پیش نمایش را تعیین کنید و تغییر دهید.

البته ، هنگامی که یک تصویر که شما می خواهم در فتوشاپ باز کنید ، به سادگی با دوبار کلیک کردن بر روی آن کار انجام می شود شما!

مرحله 5

یکی دیگر از گزینه من می خواهم به ذکر است توانایی جستجو برای تصاویر می باشد. توجه کنید ذره بین در گوشه بالا سمت راست کوتاه پل؟ کلیک کردن بر روی آن ، یک جعبه جستجو ، جایی که شما می توانید استفاده کنید برای پیدا کردن تصاویر به سرعت باز کنید. این می آید در دستی ، به ویژه هنگامی که من فراموش کرده ام که در آن من را نجات داد تصاویر خاص.

بنابراین یک نگاه سریع در کار با پل کوتاه وجود دارد. همانطور که می بینید ، آن را سریع ، ساده ترین راه برای مرور تصاویر و قرار دادن فایل های شما پس از در حال. در حال حاضر ، اگر شما می خواهم در مورد کار با پل کامل ادوبی می دانید ، مطمئن باشید برای بررسی مبانی نرم افزار Adobe پل. شما وجود دارد!

طیف گسترده ای از آموزشهای فتوشاپ ادوبی در اینجا !

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: