All Articles Photoshop
بالا 10 تکنیک های بهره وری برای CS5 فتوشاپ : قسمت اول
Geoff Blake on Tue, May 17th 0 comments
I've written quite a few tutorials recently on Photoshop, and while most have "how-to" pieces, focused on pulling off certain effects, a handful have been more on the productivity side of things, like

من کاملا آموزش های چند نوشته به تازگی در فتوشاپ ، و در حالی که اکثر "چگونه به" قطعه ، با تمرکز در کشیدن اثرات خاص ، تعداد انگشت شماری بیشتر در سمت بهره وری از چیزهایی است ، مانند ده بالا میانبر های صفحه کلید فتوشاپ و تبدیل شدن به با فضاهای کاری کارآمد تر در فتوشاپ. خوب ، این آموزش دو قسمتی شانس من واقعا حفاری عمیق به فتوشاپ و بعضی چیز ها واقعا شگفت انگیز نشان می دهد. اینجا ، در قسمت اول خواهیم شروع خوب نفر ساده با یک بحث سریع در مورد چگونگی سفارشی فتوشاپ کلید های میانبر صفحه کلید برای بهره وری افزایش یافته ، اما سپس ما به سرعت خواهید حرکت را به Smart Objects ، و برخی از تکنیک های پوشش.

اقامت کوک شده برای بخش دو ، رو خواهیم به حتی راهنمایی بهره وری بیشتر. شما ممکن است بخواهید به مسدود کردن بقیه روز ، این است که جاوا تواند سرگرم کننده!


01 -- سفارشی میانبر صفحه کلید

ما خاموش شروع در اینجا با نگاهی به سفارشی فتوشاپ کلید های میانبر صفحه کلید. این مسائل آسان است ، و کار می کند دقیقا همان در Illustrator ، بیش از حد است. برای شروع ، ویرایش را انتخاب کنید

برای مثال من فایل ، استفاده از هرگز


02 -- تبدیل لایه ها را به Smart Objects

فتوشاپ به شما اجازه لایه را به Smart Objects برای ویرایش سریع تبدیل کنید. این را بررسی کنید : سعی کنید با راست کلیک کردن بر روی یک لایه و انتخاب گزینه تبدیل به smart object را. متوجه آیکون smart object را که در حال حاضر در ریز لایه به نظر می رسد. حالا در اینجا می آید بخشی سرد است. اگر این لایه به شما تکراری ، و آن بار چند در طرح بندی که شما در حال ساختن (شاید آن آرم شرکت و یا عکس محصول که شما هستیم با استفاده از بارها و بارها) استفاده کنید ، آن شیء هوشمند ، اصلی گرافیک است که در حال نه در استفاده می شود و بیش از بیش است.

بر روی آیکون smart object را در ریز لایه دوبار کلیک کنید ، و جسم اصلی باز می شود به عنوان فایل جداگانه خود آن. ساخت هر تغییراتی که می خواهم ، و سپس فایل را ذخیره کنید ، و شما خواهید دید که هر نمونه از آن شیء فورا در طرح خود را به روز رسانی است. دانلود ، متعجب؟


03 -- اشیاء هوشمند بین تصویرگر

همانطور که شما ممکن است از برخی از آموزش های دیگر من را کشف کرد ، من عاشق تصویرگر (تقریبا بر روی سطح ناسالم ، در واقع) است. و هر زمان که من خودم با Illustrator و فتوشاپ کار با یکدیگر ، که اغلب ، من همیشه مطمئن شوید به استفاده از اشیاء هوشمند بین آنها خواهد بود. بنابراین ، شما فقط می دیدم که چگونه به استفاده از اشیاء های هوشمند را درون فتوشاپ ، در حال حاضر ما به طور اساسی هم همین را در سراسر دو برنامه انجام دهید.

اول ، گرفتن برخی از مطالب در Illustrator و کپی از آن. بعد ، تلنگر به فتوشاپ و رب. در کادر محاوره ای که ظاهر می شود ، مطمئن باشید به را smart object را انتخاب کنید و سپس روی OK کلیک کنید. محتوای تصویرگر شما به نظر می رسد در داخل یک قاب است که در روشی مشابه با Free Transform فتوشاپ کار می کند. پس پیش بروید و مقیاس و موقعیت آثار هنری خود را ؛ سپس کلید را وارد کنید. در حال حاضر ، متوجه آیکون smart object را در ریز لایه دوباره؟ برو جلو و روی آن دوبار کلیک کنید ، و شما خودتان را به عقب پیدا کردن در Illustrator. تغییرات خود را ذخیره کنید ، و سر به فتوشاپ ، و شما محتوا تصویرگر به روز شده را کشف. دوست دارم از smart object!


04 -- حالت ماسک سریع

خوب ، ما در حال جاوا از smart object ها را به چیزی کاملا متفاوت -- حالت ماسک سریع فتوشاپ. در ذهن من به هر حال ، منطقه مهم از تکنیک فتوشاپ خوب به پایین می آید به توانایی ما برای ایجاد انتخاب های دقیق. انتخاب هستند در انواع بسیار متنوعی از راه در فتوشاپ استفاده می شود ، اما اغلب آنها به سختی برای ایجاد. خوب ، یک راه برای ایجاد انتخاب ، به رنگ آنها را با استفاده از حالت Quick Mask شوید. این است مناسب برای هر موقعیتی که در آن شما می خواهید برای منزوی کردن شیء در درون یک عکس. در حال حاضر بسیار کمی به کار با حالت ماسک سریع وجود دارد ، اما در اینجا مختصر و مفید و سریع.

نخست ، ضربه "Q" کلیدی را روی صفحه کلید خود را. است که شما را به حالت ماسک سریع دریافت کنید. در مرحله بعد ، ضربه کلید "D" به طوری که پیش صحنی و رنگ پس زمینه در پایین جعبه ابزار خود را به صورت پیش فرض خود تنظیم است.

در حال حاضر قلممو را از جعبه ابزار و با شتاب شروع به نقاشی بر روی تصویر خود را. توجه کنید شما نقاشی با رنگ قرمز؟ شما در واقع نقاشی یک ماسک است. این ایده در اینجا این است که به بیش از تمام مناطق است که شما با ماسک قرمز می خواهید انتخاب رنگ. بنابراین ، نقاشی ، با رنگ سیاه می افزاید : به ماسک قرمز ، کم کردن از انتخاب شما.

ضربه "X" کلید در صفحه کلید خود را flips foreground و رنگ پس زمینه است ، بنابراین در حال حاضر شما به نقاشی با رنگ سفید است. نقاشی با رنگ سفید ماسک قرمز ، حذف و اضافه کردن به انتخاب می شود. شما احتمالا می خواهید در خوب و نزدیک ، و متناوب بین نقاشی با سیاه و سفید چند بار ، اما وقتی که شما انجام می شود فقط ضربه "Q" کلید دوباره به بازگشت به فتوشاپ به طور منظم نظر ، که در آن ماسک خود را زوم به یک انتخاب سنتی تبدیل شده است. چگونه است که بله؟


05 -- ماسک لایه

یکی دیگر از راه به کار با پوشش در فتوشاپ ، و یک روش غیر مخرب با تصاویر خود کار می کنند ، به استفاده از ماسک لایه است. ماسک لایه را در اطراف برای یک مدت طولانی در فتوشاپ بوده است ، اما من نمی بینیم و آنها را مورد استفاده قرار گرفته تقریبا به اغلب به عنوان آنها باید. در اینجا مختصر و مفید و سریع.

آغاز ایجاد یک انتخاب خشن از جسم شما می خواهم را انتخاب کنید. این را ندارد به کامل است. در مرحله بعد ، لایه را انتخاب کنید


در حال حاضر برای بخش سرگرم کننده. به یاد داشته باشید قبلا ما را با رنگ سیاه و سفید نقاشی شده با استفاده از حالت Quick Mask شوید فتوشاپ؟ ما می توانیم همان چیزی که در اینجا انجام دهد. گرفتن قلممو خود را و در آن داشته باشند. نقاشی با رنگ سیاه بیشتر از تصویر خود را آشکار سازد ، در حالی که نقاشی با رنگ سفید ، ماسک دور تصویر خود را. به همین دلیل من برای ایجاد یک انتخاب خشن در ابتدا گفت : -- شما می توانید آن را درست و مناسب به سادگی توسط رنگ آمیزی آن شوید.

پس از آن وجود دارد ، در نیمه اول از تکنیک های بهره وری بالا 10 برای فتوشاپ CS5. من امیدوارم که شما لذت می برد ، به حال سرگرم کننده و بسیار آموخته است. مطمئن باشید که به من پیوستن به بیش از تکنیک های بهره وری بالا 10 برای فتوشاپ CS5 -- بخش دوم!

Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: