All Articles Photoshop
بالا 10 تکنیک های بهره وری برای فتوشاپ CS5 : بخش دوم
Geoff Blake on Mon, May 30th 0 comments
I hope you joined me for my Top 10 Productivity Techniques for Photoshop CS5 Part One, where we took a look at some awesome Photoshop productivity tricks, like customizing keyboard shortcuts, using Ph

من امید من برای تکنیک های بهره وری من بالا 10 برای فتوشاپ CS5 قسمت یکی ، که در آن ما یک نگاه در برخی از عالی در زمان تاریخ عضویت فتوشاپ ترفندهای بهره وری ، مانند میانبرهای صفحه کلید سفارشی ، با استفاده از فتوشاپ حالت ماسک سریع ، از smart object ، و چند دیگر تکنیک های سرد. اگر شما آن را از دست رفته ، مطمئن باشید به عقب برگردید و آن را چک کنید.

اما البته ، فتوشاپ لود کامل وظایف بسیاری را بزرگ و ویژگی های که من می خواستم برای قرار دادن کنار هم دومین مجموعه ای از تکنیک های بهره وری است. در این نصب خواهیم یک نگاه در مورد علاقه شخصی ، Comps لایه را ، ما همچنین می خواهیم برخی از ابزار های بزرگ برای صرفه جویی در زمان ، نگاه کنید به مانند توالی دسته ای و اقدامات ، و ما نیز خواهید دید که چگونه به غیر مخرب تنظیم تصاویر . زیادی را برای رسیدن به یک وجود دارد ، بنابراین بیایید شروع کنید!


06 -- غیر مخرب Dodging

اگر شما در مورد dodging و سوزش می دانیم ، شما می دانید که شما می توانید برخی از نتایج بزرگ است ، اما که آنها نیز به تصاویر خود را مخرب -- به این معنی که هیچ راهی برای محافظت از تصویر اصلی خود را وجود دارد. خوب ، من می خواهم به شما یک راه بسیار سرد برای گول زدن و سوزاندن تصاویر خود را نشان می دهد ، اما این کار را در راه به طور کامل غیر مخرب. در عوض استفاده از دوج سنتی و ابزار های رایت ، ما می خواهیم از ابزار قلم مو استفاده کنید.

برای شروع کردن ، باز کردن پنجره سمت لایه و دو لایه خالی جدید را ایجاد کنید. تغییر نام یکی از لایه های جدید به «جالبترین» و تغییر نام لایه جدید و دوم به «سایه." در مرحله بعد ، مجموعه ای حالت ترکیب هر دو لایه ی جدید را به Overlay. در حال حاضر برای بخش سرگرم کننده : به سادگی رنگ آمیزی با رنگ سفید در لایه برجسته شروع به dodging تصویر خود را آغاز خواهد شد. به عبارت دیگر ، نقاشی ، با رنگ سفید روی یک لایه که گذاشتن Blending Mode را به Overlay تنظیم شده به ما می دهد نتیجه همان ابزار Dodge.

در مرحله بعد ، رنگ با رنگ سیاه روی لایه سایه برای رسیدن به یک اثر سوختگی است. من می گویم که همه از این "غیر مخرب" چرا که تصویر اصلی را دست نخورده باقی می ماند زیر سایه ها و لایه نکات برجسته است. داغ!


07 -- Comps لایه

همانطور که قبلا ذکر شد ، لایه Comps مورد علاقه شخصی است. مسلما زمانی که آنها برای اولین بار بر روی صحنه در فتوشاپ وارد شده ، من کاملا نمی دانند که در آن و یا چرا من 'EM استفاده. حالا من با استفاده از 'EM تمام وقت! اساسا آنچه Comps لایه انجام خواهد داد ، صرفه جویی در کشورهای مختلف از تصویر خود را. برای مثال ، شما ممکن است دو یا سه گزینه های مختلف که شما می خواهم را امتحان کنم. به جای صرفه جویی در آنها به عنوان فایلهای جداگانه ، شما می توانید همه آنها را در یک فایل ذخیره کنید و استفاده از Comps لایه را به سوئیچ بین آنها. بیشتر چه ، شما می توانید با استفاده از Comps لایه یک تصویر پس از واردات آن را به یک طرح در این دیزاین ، که همان چیزی است که من می خواهم به شما نشان دهد.

اول آنچه من انجام داده ایم در اینجا یک تصویر است که باعث استفاده از دو روبات کارتونی و دو حباب کلمه ساخته شده است. من واقعا مطمئن نیست که کارتون و یا که حباب کلمه من در طرح نهایی من استفاده کنید ، اما من هر نسخه از تصویر من به عنوان یک COMP لایه با تنظیم دید لایه در پانل لایه ها را ذخیره کنید ، و سپس رفتن به لایه Comps پنل (در پنجره

وقتی که کامل ، ذخیره فایل خود را. شما می توانید به لایه خود را صرفا در فتوشاپ Comps ، و در بین نسخه های خود را از طریق کلیک کردن در ستون سمت چپ در لایه پانل Comps تلنگر ، اما شور و هیجان واقعی اتفاق می افتد در این دیزاین. برو جلو و ایجاد یک طرح بندی سریع در دیزاین و سپس وارد فایل خود را در فتوشاپ است که شامل Comps لایه. با تصویر خود را انتخاب ، شیء را انتخاب کنید


08 -- با استفاده از پردازشگر تصویر

خوب ، اجازه دهید بحث در مورد برخی از راه به طور خودکار به کار ما در فتوشاپ است. اولین بار ، اجازه دهید نگاهی به پردازشگر تصویر فتوشاپ است ، که یک راه سریع برای تبدیل دسته ای از تصاویر به فرمت های فایل های مختلف ، و یا آنها را تغییر اندازه. برای شروع ، سر به فایل

بعد ، در بخش سوم ، را انتخاب کنید فرمت فایل های که شما می خواهم گروه خود را از تصاویر به ذخیره ی آن ها به صورت. همانطور که شما مشاهده می کنید ، گزینه های خود را JPG ، PSD و TIF. اختیاری ، شما می توانید تغییر اندازه را به تناسب گزینه ای را برای حق هر یک از فرمت فایل برای تغییر اندازه تصاویر خود را بیش از حد چک کنید. دستی!


09 -- عملیات

هر کاربر فتوشاپ اعمال خود را دوست دارد. اگر شما واقعا به آنها حفر شده ، در اصل آنها خواهید انجام دهید این است که اجازه می دهد شما برای ضبط و پخش گام های مختلف در فتوشاپ ، به عنوان مثال ، استفاده از یک فیلتر ، تغییر اندازه تصویر و ذخیره آن است. این باعث می شود کارهای خسته کننده و تکراری کاری که با سهولت انجام شود. فتوشاپ همراه بسته بندی شده با مجموعه ای از اقدامات از پیش ساخته شده برای کمک به شما را شروع کنید حق دور است ، و شما همیشه می توانید آن را ایجاد کنید و استفاده مجدد را آن گونه که مایلید تغییر دهید ، بیش از حد.

برای شروع ، باز کردن پانل عملیات ( پنجره

10 -- دسته توالی

اگر شما دوست عملیات ، سپس شما به عشق توالی بچ. دسته توالی اجازه می دهد تا ما را به پخش یک عمل ذخیره شده در کل گروه از تصاویر است. این واقعا شگفت انگیز است و موجب صرفه جویی یک تن از زمان می باشد. آن را امتحان کنید ، فایل را انتخاب کنید

در کادر محاورهای Batch که ظاهر می شود ، اقدام که شما می خواهم از منوی Action To Play بازگشت در بالای صفحه را انتخاب کنید. بعد ، گروهی از تصاویر که شما می خواهم به درخواست به دسته ای از منوی Souce را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید از دنباله دسته ای خود را بر روی فایل هایی که در حال حاضر به باز کردن ، و یا در پوشه تمام تصاویر را اجرا کنید. بسته به نوع انتخاب شما را ، به شما داده می شود گزینه های مختلف در منطقه منبع از کادر محاوره ای. بعد ، یک قسمت را انتخاب کنید. شما حتی می خواهید داده می شود گزینه برای نامگذاری فایل شما می خواهم برای استفاده است. در نهایت ، وقتی که شما آماده به رول ، روی OK کلیک کنید.

فتوشاپ می رود به کار در حال اجرا ترتیب و توالی در گروه خود از تصاویر. شما به معنای واقعی کلمه می تواند به دور راه رفتن... گرفتن یک میان وعده یا قهوه و زمانی که شما به پشت ، همه تصاویر را پردازش. شگفت انگیز!

عجب آیا ما همیشه پوشش زیادی! من امیدوارم که شما مشغول در فتوشاپ برای کمی بعد در حالی که کاوش در تمام این تکنیک ها بهره وری بزرگ و گزینه های بسیاری است که اکثر کاربران در مورد فتوشاپ حتی نمی دانند! لذت ببرید!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Recording Drums
Pro Tools 503
Dream It. Do It.
Do you want to learn Recording Drums?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: