All Articles Photoshop
با استفاده از Smart Object ها در فتوشاپ برای سرعت بخشیدن به کارهای تکراری
Francesco Schiavon on Wed, January 15th 0 comments
Smart objects can be a life saver, and sanity preserver, when carrying our repetitive editing tasks in Adobe Photoshop. Francesco Schiavon explores the why and how in this illuminating tutorial.

در چند هفته گذشته من تا به حال به انجام چند پروژه ساده فتوشاپ، که اگر آنها بسیار متفاوت بودند، هر دو برخی از کارهای تکراری مورد نیاز است. در یک مورد من انجام پرتره از عوامل کار در یک آژانس مسافرتی. پس زمینه گرادیان، رنگ قاب گوشه های گرد، و بازتابی زیر: همه آنها همان درمان داشتند. دیگر بود که برچسب در دو زبان، هر برچسب با متن مشابه در بسیاری از مناطق، اما متن دلخواه برای نام از مخاطبان. به هر حال، هر دو پروژه نمونه نخست در مورد نحوه استفاده از Smart Object ها در فتوشاپ برای سرعت بخشیدن به کارهای تکراری بودند.

به نظر من، اشیاء هوشمند یکی از آن چیزهایی در فتوشاپ است که تفاوت بین یک کاربر فتوشاپ گاه به گاه و یک حرفه است. اگر شما نمی دانید، و یا اگر شما مطمئن باشید از آنچه اشیاء هوشمند، و یا آنچه انجام می دهند نیست، آن را به جوش پایین به شما این امکان ویرایش لایه های غیر مخرب. اما جدا از آن، آنها اجازه می دهد به شما برای ایجاد چند نمونه از همان جسم تا زمانی که شما داده ها در شی هوشمند را ویرایش کنید، همه موارد دریافت خودکار به روز شود.

در مورد برچسب، ایده این بود که طراحی و سبک مشابه، اما با توجه به مخاطبان خواهد بود که نسخه انگلیسی و یا نسخه اسپانیایی وجود دارد. در اینجا من توضیح دهید که چگونه من این پروژه را انجام داد.

به طور خلاصه، این ایده بود:

برای داشتن یک ورق کاغذ تقسیم به 2 بخش (یکی به زبان انگلیسی و دیگری به زبان اسپانیایی)

هر برچسب باید همان تشکر از شما توجه داشته باشید چه انگلیسی و چه اسپانیایی

جمله بندی از شما تشکر می کنم توجه داشته باشید می تواند در هر زمان تغییر، در تمام طول ورق.

در یک پروژه طبیعی شما می توانید یک برچسب در هر دو یک لایه و یا در یک گروه را، پس از آن که لایه یا گروه های تکراری و ورق با موارد تکراری را پر کنید. مشکل این روش این است که اگر در متن به حال به تغییر / به روز رسانی، به این معنی رفتن به هر تکراری واحد و ایجاد تغییر وجود دارد، هر زمان. با ساخت متن از برچسب به اشیاء هوشمند، ما اجازه می دهد برای به روز رسانی متن تنها یک بار و تغییر در هر نمونه از شی هوشمند پر.

من با ورق نامه ای اندازه خالی با استفاده از پیش فرض فتوشاپ آغاز شده است.

Pic 1

سپس، در سمت چپ از سند I نسخه اسپانیایی از برچسب ها و انگلیسی ها در سمت راست ساخته شده است. یکی برای اسپانیایی و دیگری برای زبان انگلیسی: برای این که من دو لایه متن ساخته شده است.

Pic 2

در اینجا که همه چیز را از فرایند کپی خمیر معمولی منحرف. قبل از تکثیر این لایه ها من آنها را به یک شی هوشمند تبدیل شده است:

1 - اول من هر دو لایه در پالت لایه های شیفت کلیک کردن بر روی هر دو انتخاب شده است.

2 - راست کلیک بر روی لایه انتخاب شده و بر روی "تبدیل به شیء هوشمند" از گزینه های طولانی پاپ آپ منو استفاده کنید (انتخاب کنید مطمئن شوید که شما راست کلیک بر روی نام لایه و نه بر روی ریز عکس خود را و یا شما نمی خواهید دید "تبدیل به شیء هوشمند" گزینه در منوی پاپ آپ). شما همچنین می توانید بر روی "تبدیل به شیء هوشمند" از گزینه های لایه پیدا کردن

Pic 3

شما هم اکنون یک لایه جدید با یک شیء هوشمند در گوشه سمت راست پایین تصویر بند انگشتی آن را مشاهده کنید.

Pic 4

توجه داشته باشید که من هر دو لایه متن انتخاب شده وقتی که من ساخته شده است که تنها شیء هوشمند. ایده من این بود که متن که برای هر برچسب در همان جسم هوشمند به جای داشتن به مدیریت یکی برای زبان انگلیسی و دیگر برای اسپانیایی سازگار باقی بماند. همچنین اجازه می دهد به من نشان می دهد که شما می توانید لایه های چندگانه را به یک جسم واحد های هوشمند ادغام خواهند شد.

3 - خوب. حالا که ما یک شیء هوشمند، ما می توانیم این توله سگ تکراری برای پر کردن برگه ما با موارد از شیء هوشمند اصلی. شما می توانید شیء هوشمند تکراری و حفظ یک لینک به متن اصلی در از دو راه: الف) لایه شیء هوشمند کشیدن به "یک لایه جدید ایجاد" آیکون در پایین پالت لایه ها، یا ب) با شیء هوشمند لایه انتخاب شده، لایه را انتخاب کنید

4 - با تکراری برای اولین بار، من طرح از اشیاء هوشمند بر روی بوم را به ردیف های متعدد از برچسب بخواهند صفحاتی دوباره مرتب. سپس رفت و تکرار مرحله 3 و 4 تا من تا به حال ورق پر از اشیاء هوشمند. حالا من 9 Smart Object ها در پالت لایه ها، تمام توزیع شده بر روی بوم.

Pic 5

در حال حاضر، اجازه دهید فرض کنیم نیاز به بروز رسانی چیزی در متن. در واقع، بریم و ویرایش چند چیز در یک بار. ما در حال رفتن به تغییر نسخه کمی، تغییر فونت، و اعمال سبک های لایه. اگر ما با استفاده از Smart Object ها نیست، ما نیاز به ایجاد هر ویرایش 18 بار (یکی در هر لایه متن - به یاد داشته باشید یک انگلیسی و یک نسخه اسپانیایی برای هر ردیف وجود دارد).

اگر شما هرگز اشیاء هوشمند استفاده می شود، در اینجا به آن می شود کمی گیج کننده است، اما منطق این است که ما یک شیء هوشمند ویرایش، ذخیره تغییرات، و است که در سراسر هر نمونه پر. بخش که گیج شده بود به من در آغاز بود که ما نیاز به تغییرات را ذخیره کنید به شیء هوشمند.

برای ویرایش متن:

1 - در ابتدا ما نیاز به "به به" شیء هوشمند. به سادگی با دوبار کلیک بر روی هر یک از موارد ما در پالت لایه ها داشته باشد. این واقعا مهم نیست که اگر شما با دوبار کلیک بر روی عنوان مثال اول، پنجم، و یا گذشته است. همه آنها از نقطه نظر به داده های مشابه.

به عنوان فتوشاپ سعی می کند به "باز" ​​شیء هوشمند شما یک هشدار است که برای دیدن تغییرات خود را منعکس روی بوم اصلی خود را به شما نیاز به نجات شیء هوشمند هنگامی که شما انجام می شود دریافت کنید.

Pic 6

با کلیک کردن OK خواهد محتویات شیء هوشمند در یک تب جدید در فتوشاپ باز کنید. در اینجا شما را تنها لایه که شیء هوشمند را تشکیل می دهند را ببینید. در این مورد، یک زن و شوهر از لایه های متن، یکی برای زبان انگلیسی و دیگری برای اسپانیا.

2 - در مورد من، من برای اولین بار نسخه برای نسخه اسپانیایی به روز شد. سپس هر دو لایه متن انتخاب شده و فونت از ITC آوانگارد گوتیک دمی به قرن جدید Schoolbook تغییر، آن را با حروف درشت و آبی به جای سیاه و سفید. و در آخر من یک سایه به هر دو لایه متن اضافه شده است.

Pic 7

3 - در این مرحله هیچ چیز بر روی پروژه اصلی فتوشاپ ما به روز. برای دریافت این ویرایشهای اعمال شده به پروژه اصلی ما باید برای نجات شیء هوشمند. من می خواهم با کلیک روی "X" در زبانه برای بستن شیء هوشمند و ذخیره آن پس از آن. اگر شما شیء هوشمند ذخیره نیست که شما سعی می کنید به آن نزدیک است، شما باید یک جعبه گفت و گو درخواست اگر شما می خواهید برای ذخیره تغییرات خود را دریافت کنید. اگر روی "خیر" از شیء هوشمند بسته خواهد شد و همه ویرایشهای شما دور انداخته خواهد شد، بنابراین با کلیک بر روی "بله" را به صرفه جویی در کار شما.

Pic 8

در واقع، هر بار که شما شیء هوشمند را ذخیره کنید، فتوشاپ به روز رسانی پروژه اصلی. شما می توانید آن را به روز رسانی اگر شما جدا زبانه پروژه از فضای کاری فتوشاپ. من اغلب شیء هوشمند جدا، بنابراین من می تواند به پروژه اصلی را ببینید و ضربش کنترل / فرمان S را برای ذخیره شیء هوشمند و ببینید که چگونه آن را در پروژه اصلی به نظر می رسد پشت سر گذاشت.

به شما بگویم حقیقت این مرحله صرفه جویی در گیج کننده به من بود چون من هرگز یک سند جدید ایجاد شده و من نمی دانم که در آن در حال ذخیره، حتی زمانی که پروژه اصلی فتوشاپ شده است حتی یک بار ذخیره نشده. اما این که چگونه فتوشاپ با اشیاء هوشمند می پردازد. این مانند در اختیار داشتن یکی دیگر از پروژه های جاسازی شده در درون پروژه اصلی خود است.

در این زمان شیء هوشمند بسته اما اگر من به متن زوم یک زن و شوهر از مسائل وجود دارد.

Pic 9

با استفاده از این فونت جدید، نسخه اسپانیایی من را به خط دوم ریخته شده، نسخه انگلیسی کوتاه قطع شده است در سمت راست، و هر دو از دست رفته چند پیکسل در پایین هر نمونه. یک زن و شوهر از دلایل این مسائل وجود دارد. یکی این است که این فونت جدید به همراه سایه را در فضا یا بوم از 2 لایه متن اصلی مناسب نیست، و از سوی دیگر این است که من با استفاده از نوع بند، به طوری که متن سعی خواهد کرد به بسته بندی کردن در اطراف.

برای رفع این می خواهم که به بازگشت به شیء هوشمند با دوبار کلیک کردن بر روی هر یک از آنها را در پالت لایه ها، تغییر اندازه بوم از شیء هوشمند (تصویر

Pic 10 - Bad smart object
Pic 11 - Fixed smart object

پس از ویرایش و صرفه جویی در شیء هوشمند I قادر به رسیدن به هدف بود. چیز شسته و رفته است که من فقط مورد نیاز برای ایجاد این تغییرات در یک جسم واحد های هوشمند است که دارای دو لایه متن، به جای داشتن به انجام ویرایشهای یکسان برای هر یک از 18 لایه متن در پروژه.

Pic 12

برای پایان دادن به، من نمی خواهم به ذکر است که در اکثر موارد شما نمی خواهید هر تکراری از یک شیء هوشمند به اصلی مرتبط است، به عنوان مثال من در بالا، تا زمانی که شما ویرایش اصلی، آن را در هر لحظه نشان دهنده. اما اگر شما نیاز به ایجاد یک شیء هوشمند جدید از یک موجود و شما / لازم نیست می خواهید لینک به داده های اصلی، شما می توانید لایه را انتخاب کنید

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

60 Tips Every Photoshop User Should Know 
Photoshop CC 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn 60 Tips Every Photoshop User Should Know ?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: