All Articles Premiere
فیلم صادرات از پریمایر : گزینه های فشرده سازی
Hollin Jones on Tue, December 13th 0 comments
Once you've finished editing video in Premiere, you're not done! In fact, the most crucial stage lies in front of you: Exporting. Hollin Jones explains how the different compression settings work.

با توجه به تعداد روز افزون از راه هایی را برای مردم به تماشای ویدئویی دیجیتال ، درک قالب که در آن شما صادرات رسانه های خود را مهم تر از هر زمان دیگری است. شما ممکن است یک کپی با رزولوشن کامل ، بلکه برای DVD ، اپل ، اپل تی وی ، کپی های Hi - پژوهش در یوتیوب و یکی برای بلو ری به خروجی. چه بود را به شما بدهد ، یک تور سریع از گزینه های خروجی برای اولین بار اجرا می باشد. خبر خوب این است که زمانی که شما انتخاب می کنید به صادرات رسانه از پریمایر شما اساسا قلاب به طور مستقیم به برنامه کدبند رسانه ها ، بنابراین شما اصلا مجبور به خروجی از پریمایر سپس رمزگذاری مگر اینکه شما می خواهید. thng کل می تواند در چند کلیک انجام می شود.

گام اول شما این است که یک قالب را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که زمانی که تنظیمات شما ساخته شده شما می توانید هر رمزگذاری به صف اضافه کنید ، بنابراین شما می توانید راه اندازی چندین کد در یک بار و سپس آنها را در حال اجرا است. بر اساس تنظیمات صادرات ، به منوی Format رفته و یک قالب را انتخاب کنید.

Export format menu


رایج ترین گزینه های مورد استفاده در اینجا خواهد شد با فرمتهای QuickTime ، MPEG2 ، MPEG4 و H.264 و همچنین احتمالا FLV اگر شما در حال صادرات برای ضبط تصاویر ویدیویی وب به طور مستقیم. در درون هر یک از فرمت ایستگاه از پیش تنظیم وجود دارد و در برخی موارد ، این واقعا به شما کمک کند که توسط خیاطی رمزگذاری به یک دستگاه خاص. تحت H.264 به عنوان مثال ، سیب کدک ترجیح ، شما ایستگاه از پیش تنظیم برای دستگاه های بسیاری را بر اساس نوع مراجعه کنید. توجه داشته باشید که اغلب متفاوت ایستگاه از پیش تنظیم نرخ بیتی برای هر دستگاه نیز وجود دارد. میزانارسالبیت بالاتر ایجاد یک فایل بزرگتر است اما به طور کلی کیفیت عالی و بالعکس.

The common codec options


شما قادر به تغییر بیشتر یا کمتر هر مشخصه از این ویدئو را پشتیبانی می کند و اگر شما را به زبانه های ویدیویی و صوتی در پایین شما می توانید فرمت (NTSC یا PAL) و مجموعه اندازه قاب سفارشی و نرخ بیت صوتی. شما همچنین برای تنظیم نوع را پشتیبانی می کند (ثابت و یا متغیر ، 1 یا 2 پاس) و هدف و حداکثر نرخ بیت برای این ویدئو دریافت کنید.

Encoding type


این گزینه ها در رسانه ها هدف خود را تغییر بسته است. برای دی وی دی به طور منظم به عنوان مثال آنها نگاه های مختلفی را برای تلویزیون اپل است. پریمایر خوب است در حدس زدن بسیاری از چیزهایی که بر اساس منابع ، بنابراین شما می توانید زمان را در برخی موارد با اجازه دادن به آن خودکار اندازه قاب ، نرخ ، نسبت ابعاد پیکسل و به همین ترتیب ذخیره کنید. اگر پروژه شما با وضوح بالا ، شما می توانید از جعبه برای استفاده از حداکثر کیفیت بارگزاری صفحه کنه.

Maximum render quality


با تنظیمات شما ساخته شده ، شما باید بروید تا گوشه بالا سمت چپ پنجره و تب را میان منبع و خروجی دیدگاه ها. این ویدیو قبل از فشرده سازی و نتایج به احتمال زیاد پس از آن نشان می دهد. اگر شما برای مقابله با مسدود کردن و یا آثار باستانی در نظر خروجی ، ممکن است لازم باشد برای رفتن به عقب و نیشگون گرفتن و کشیدن فشرده سازی برای کمتر خشن است.

Source and Output views


یکی دیگر از نوک بزرگ در هنگام انجام هر نوع رمزگذاری فایلهای ویدئویی است که آزمون برای رمزگذاری بخش کوتاه برای اولین بار. تاپیک هیچ چیز بدتر از رمزگذاری فیلم دو ساعت و به آینده را برای پیدا کردن تنظیمات بد نگاه. بسیار بهتر است برای ریز ریز کردن از یک دقیقه یا بیشتر ، رمزگذاری است که ، شاید رفتن به عقب و تغییر تنظیمات را دریافت و انجام این کار تا زمانی که شما آمار آنهایی که درست است. کدبندی یک دقیقه از ویدئو طول می کشد به سختی در هر زمان ، پس از آن می تواند شما را ساعت صرفه جویی در دراز مدت است.


Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: