All Articles Premiere
دریافت فوق العاده سریع با پریمایر CS6 پیرایش پویا
David Smith on Sun, May 26th 0 comments
The more you work in an NLE, like Premiere Pro, the more you'll want to cut back on repetitive tasks and generally speed up your workflow. David Smith is here to help you do exactly that when editing.

یکی از حذف واقعا خودنمایی میکند از پریمایر طرفدار در گذشته بوده است توانایی به قدم زدن مخفی شود به صورت پویا در جدول زمانی، به جای تکیه بر روی پانل تر و تمیز برای این گردش کار. این است که بزرگ یک مشکل من را می شنوید می گویند؟ خوب نه، من با شما موافقم ... به جز زمان محلی شما در تلاش برای ایجاد احتراق صفحه کلید خود را با سرعت از ویرایش شما، پس بزرگ است.

پس اجازه می دهد تا کمی


مرحله 1 - ایجاد خود را ویرایش کنید

اگر شما یک پروژه در حال حاضر، بزرگ! اگر نه، به سرعت قطع چیزی با هم، ساخت شوید که کلیپ های خود را دستگیره البته، به طوری که شما می توانید آنها را تر و تمیز.

Pic 1


گام 2 - تعامل اصلاح پویا

حالت پیرایش پویا است بسیار آسان برای فعال کردن راست کلیک بر روی نقطه ویرایش در میان کلیپ و یک قطره پایین منو به نظر می رسد، فهرست تمام گزینه های پویا تر و تمیز.

Pic 2


انتخاب RippleTrim به موج دار شدن نقطه از کلیپ خروجی. برای تغییر در پنجره اصلاح پویا، با دوبار کلیک کردن بر روی نقطه ویرایش.


مرحله 3 - با استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم شده موج دار شدن

پنجره اصلاح پویا باز می شود در پنجره برنامه، نمایش هر دو قاب خارج و در قاب. ویرایش کمرنگ شود توسط یک نوار آبی رنگ نشان داده شده است.

Pic 3


با کلیک بر روی دکمه -1 نقطه از کلیپ یک فریم حرکت به عقب، کوتاه کلیپ. با کلیک بر روی 5 نقطه از حرکت رو به جلو 5 فریم، طول کلیپ. با استفاده از دکمه های حرکت نقطه ویرایش به موقعیت های مناسب نکته: برای پیگیری از فاصله نقطه ویرایش است نقل مکان کرد، در داخل و خارج از SHIFT مرجع پیگیری را برای شما در پنجره.


مرحله 4 - با استفاده از کلید های زده شده موج دار شدن

تعویض به کلیپ های ورودی با کلیک بر روی آن در پنجره اصلاح پویا است، به طوری که آن را تبدیل به رنگ آبی است.

Pic 4


این بار به جای استفاده از دکمه های از پیش تعیین شده، استفاده از مکان نما گزینه سمت چپ برای حرکت به عقب 1 قاب، یا حق های Shift-مکان نما به حرکت رو به جلو 5 فریم اگر شما ترجیح می دهید کلید های میانبر.


مرحله 5 - ویرایش های رول مثل شما طرفدار

محل مکان نما بین این دو کلیپ در بیننده، شما خواهید دید که آن را روشن قرمز، و نشان می دهد که ابزار رول. کلیک کنید و هر دو کلیپ به آبی است، بنابراین هر دو نقطه ویرایش خواهد شد.

Pic 5


دکمه های از پیش تعیین شده، یا از keystrokes را فراموش کرده ام. این بار ما خواهد J، K و L به جای استفاده، و من باید اعتراف این روش ارجح من است. به رول دو مخفی شود 1 قاب را به سمت راست، پایین نگه داشتن K و L را فشار دهید یک زمان. شما می توانید این ضربه زدن به کلید را به عنوان اغلب و به سرعت به عنوان شما می توانید تکرار کنید. با استفاده از K و J به جای ویرایش یک قاب سمت چپ حرکت می کند.

اگر شما احساس شجاع، سعی کنید با فشار دادن J یا L به طوری که کلیپ بازی، هنگامی که زمان احساس حق K را فشار دهید برای جلوگیری از پخش و تماشای به عنوان نقاط ویرایش رول به فریم شما را در متوقف شده است. این تکنیک به شما اجازه می دهد تا در زمان واقعی را ویرایش کنید همانطور که شما تماشا، که یک روش بسیار نرم و صاف استفاده کنید.


گام 6 - رول به مدت

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس بدانید که دقیقا چه بسیاری از فریم های ویرایش نیاز به رول، و که در این جهت قبل از اینکه شما شروع به پیرایش، سپس شما می توانید از صفحه کلید عددی برای وارد کردن مدت زمان استفاده کنید. نوع 1 به حرکت 1 ثانیه به سمت راست و یا -12 به حرکت 12 فریم سمت چپ و به همین ترتیب. همانطور که گفتم، اگر شما خوش شانس، آن خو گرفته اغلب اتفاق می افتد.


مرحله 7 - اضافه کردن یک انتقال و نقد

با کلیک بر روی دکمه گذار در پنجره اصلاح پویا به اضافه انتقال به طور پیش فرض به نقطه ویرایش.

Pic 6


را فشار دهید فاصله در هر زمان به بازی پیش نمایش از ویرایش شما در حال ساخت است.


گام 8 - حرکت به بعدی ویرایش

حالا که ویرایش کامل (شما حرکت نمی تونم تا زمانی که آن را خوب است؟)، مکاننما را فشار داده تا یا مکان نما پایین (بالا یا پایین) به حرکت پنجره اصلاح دینامیکی بر روی آینده و یا برگشت به ویرایش های قبلی در گاهشمار، و دوباره شروع می شود.

این واقعا علاوه بر خوش آمدید به ادوبی پریمایر، و حتی اگر اصلاح پنجره است که هنوز هم در دسترس است، با این بیمار چسبیده از هم اکنون در.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Advanced Editing Tools
Premiere Pro CS6 103
Dream It. Do It.
Do you want to learn Advanced Editing Tools?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: