All Articles Premiere
نکات برش در پریمایر CS6
Clay Asbury on Mon, October 1st 0 comments
When it comes to NLEs, Adobe's Premiere Pro CS6 packs a serious punch! In this article Clay Asbury outlines how to make the most of Premiere's trimming features.

هنگامی که سردبیران در مورد پیرایش صحبت می کنند، صحبت کردن در مورد کلیپ های کوتاه، یا پیرایش دور بخش های غیر ضروری را از این فیلم خام است.

این فرایند از رفتن را از طریق فیلم های خود را، پیدا کردن بیت های خوب (تنظیم آنالیز

مراسم افتتاحیه CS6 می افزاید: برخی از ویژگی های جدید به آسانتر کردن این امر، و ما را در کسانی که در این مقاله نگاه کنید.


مرحله 1 - اسکراب شناور

شناور از ویژگی های اسکراب جدید، یک راه سریع برای مشاهده فیلم های خود را است.

اولین CS6 پیش فرض به فضای کاری در حال ویرایش است، که 2 تا (منبع بزرگ و پنجره رکورد) با پروژه را به دید آیکون.

اگر شما با استفاده از نسخه های قبلی نرم افزار پریمایر، شما می توانید به طور پیش فرض های قدیمی را با رفتن به فضای کاری تغییر دهید

Workspace > Editing (CS 5.55)


در پنجره پروژه، حرکت اشاره گر خود را بر روی یک کلیپ (اصلا کلیک کنید) و از آن خواهد شد عقب (سمت چپ) و یا سریع به جلو (به سمت راست حرکت می کند). این راهی است که به سرعت مشاهده فیلم های خود را بدون نیاز به آن را به پنجره منبع باز است. اگر یک آیکون موج های صوتی بر روی کلیپ می بینید، این بدان معناست که آن را تا به صوتی.

Hoverscrub


اگر شما بر روی کلیپ کلیک کنید، یک نوار زرد رنگ به نظر می رسد با playhead. شما می توانید به درخت یا بوته کوتاه و رشد نکرده playhead بکشید، و یا استفاده از کلید های JKL (J عقب، توقف K، L به جلو). اگر شما با فشار کلید J یا L بارها و بارها کلیپ عقب / جلو ​​سریعتر. اگر من شما را فشار داده و یا درجه در حالی که کلیپ در حال پخش است، شما می توانید آن را در پرواز تریم. شما همچنین می توانید تغییر دهید اسکراب شناور با شیفت-H.

شناور اسکراب زمان بزرگ محافظ، و من به ندرت قابل فهم

* نکته * - وقتی که شما شروع به مونتاژ کلیپ های انتخاب شده را در یک دنباله، اصلا در زمان دقیق آن تمرکز می کنند. مجموعه شل و outs و انجام بسیاری از پیرایش خود را در جدول زمانی با ابزار های تر و تمیز.

Hoverscrub


مرحله 2 - ایجاد Subclips

اگر شما از کلیپ های طولانی (مثلا مصاحبه های متعدد و یا اور صدا) شما می خواهید برای شکستن این به کلیپ های کوچکتر، یا subclips. با این کار شما صرفه جویی در وقت، بنابراین شما لازم نیست که از طریق کلیپ طولانی درخت یا بوته کوتاه و رشد نکرده هر زمان که شما می خواهید برای پیدا کردن بخش های مختلف از کلیپ. دیوید اسمیت را پوشش می دهد جزئیات subclipping در کلاهبرداری داستانپردازی ویرایش در نرم افزار پریمایر.


گام 3 - انجام ویرایش نورد

با کلیک بر روی توالی باز (تعویض دنده-3). T را فشار دهید تا نزدیکترین نقطه ویرایش را انتخاب کنید به عنوان یک ویرایش نورد (هر دو طرف از ویرایش انتخاب شده). در پانل برنامه خط آبی بر روی هر طرف از ویرایش وجود دارد. هنگامی که شما انجام یک ویرایش نورد، طول دنباله شما تغییر نمی کند. اگر شما یک کلیپ کوتاه، از سوی دیگر طولانی تر می شود.

Rolling Edit. If you shorten one clip, the other becomes longer.


برای انجام ویرایش، -1 یا -5 را فشار دهید دکمه ها به قدم زدن به سمت چپ (کوتاه کلیپ خروجی)، یا 1 یا 5 دکمه به قدم زدن به سمت راست (بلند کلیپ خروجی). به سمت چپ / راست از دکمه های اصلاح اعداد سفید (از شیفت / در شیفت) که نشان می دهد تعدادی از فریم کمرنگ است. اگر شما تحت فشار فشرده -5 تعداد نشان داده شده دو بار خواهد بود -10.

اگر شما بر روی مربع بین منفی و به علاوه در پنجره برنامه کلیک کنید، به شما خواهد شد انتقال به طور پیش فرض (1 صلیب ثانیه حل) را اضافه کنید.

Clicking on the square between the minus and plus number in the Program window will add the default transition.


مرحله 4 - انجام ویرایش های ریپل

مطبوعات کنترل-T به سوئیچ از ویرایش نورد به چپ ریپل. در پانل برنامه خط آبی بر روی سمت چپ ویرایش وجود دارد. این به شما می گوید که تنها یک طرف از ویرایش است که کمرنگ شده است. هنگامی که شما انجام ویرایش ریپل، طول دنباله خود را تغییر دهید. اگر شما یک کلیپ کوتاه، توالی کوتاه تر می شود. اگر یک کلیپ طولانی، توالی می شود دیگر.

Ripple Edit


برای انجام ویرایش، -1 یا -5 دکمه به قدم زدن به سمت چپ (کوتاه کلیپ)، یا 1 یا 5 دکمه را فشار دهید به قدم زدن به سمت راست (بلند کلیپ) مطبوعات کنترل-T دوباره به انتخاب ریپل کلیپ بعدی به تر و تمیز است.

Ripple Edit


مارپیچ - اگر شما در حفظ و فشار دادن کنترل-T شما یک طرفه فلش قرمز (سمت چپ) و پس از آن یک طرفه فلش قرمز (سمت راست) را دریافت کنید. این پیش فرض ابزار ویرایش، و این فاصله در جدول زمانی خود را ترک کند.

من پیشنهاد می کنم دوباره با فشار دادن کنترل-T که شما را از طریق همه انواع ویرایش (رول / ریپل / ویرایش) ضامن، و یا ایجاد یک میانبر ریپل (5 را ببینید).


مرحله 5 - میانبرهای صفحه کلید

مردم اغلب در مورد ویراستاران خوب بودن سریع صحبت می کنند. با استفاده از کلید های میانبر، سرعت بخشیدن به روند پیرایش. با استفاده از پیکان سمت چپ گزینه 1 قاب چپ به قدم زدن. (اضافه کردن تغییر به تر و تمیز 5 فریم). از گزینه راست به قدم زدن 1 قاب سمت راست (اضافه کردن تغییر به تر و تمیز 5 فریم) استفاده کنید. برای ایجاد کلید های میانبر خود را، به پریمایر

Premiere Pro > Keyboard Shortcuts.


اگر شما می آیند از فاینال کات یا آهنگساز رسانه، شما می توانید با کسانی که از پیش تعیین شده طرح بندی صفحه کلید شروع و سفارشی از وجود دارد.

Keyboard Layout Preset.


اگر شما می خواهید بزرگ تر و تمیز افست به چیزی است که علاوه بر این 5 قاب به طور پیش فرض، شما این تغییر را در

Premiere Pro > Preferences > Trim.


گام 6 - انجام ویرایش های لغزش

هنگام اجرای یک لغزش، کلیپ ها باقی می ماند، همان طول، فقط تغییر فریم شروع و پایان است.

یک مثال از این خواهد بود که شما می خواهید یک شخص را به راه رفتن را به قاب، به جای در حال حاضر در قاب. (شما می توانید کلیپ را به طوری که آنها شروع به خارج از قاب لغزش)

قرار دادن بیش از یک کلیپ در گاهشمار playhead و Y را فشار دهید از ابزار لغزش را انتخاب کنید.

Slip Tool.


سپس بر روی کلیپ کلیک کنید و کشیدن حق به لغزش زودتر، سمت چپ بعد به لغزش. (شما می توانید تغییر timecode را به عنوان شما را کشیدن و استفاده از آن به عنوان یک راهنما را ببینید.) شما همچنین می توانید عددی با صفحه کلید لغزش، که من ترجیح می دهم آن را به عنوان به شما کنترل بیشتر می دهد. دو کلیپ در دنباله کلیک کنید، و سپس کلیک کنید یک بار دیگر بر روی کلیپ.

استفاده از فلش Option-Commad-Left/Right 1 قاب (افزودن کلید Shift به لغزش 5 فریم) به لغزش.


مرحله 7 - انجام ویرایش های لغزش

این نوع تر و تمیز به نظر می رسد در 3 کلیپ ها و اسلاید کلیپ، متوسط ​​با کلیپ ها را به سمت چپ و راست در حال تغییر در طول (کلیپ های دیگر در زمانی مانند موج دار شدن اثر ندارد). قرار دادن بیش از یک کلیپ در گاهشمار playhead و U را فشار دهید ابزار اسلاید را انتخاب کنید.

Slide Tool.


سپس بر روی کلیپ کلیک کنید و کشیدن کلیپ ها به اسلاید. شما می توانید اسلاید توسط دوبار کلیک کردن بر روی کلیپ در دنباله عددی کلیک کنید و سپس یک بار دیگر بر روی کلیپ. گزینه Use،

این راهنمایی باید با سرعت بخشیدن به فرایند ویرایش کنید، و به شما اجازه می دهد به تمرکز بیشتر بر ویرایش و کمتر که به استفاده از ابزار است.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Launchpad Pro: The Video Manual
Launchpad Pro 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Launchpad Pro: The Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: