All Articles Presonus Studio One
6 صوتی نکاتی در حال ویرایش برای PRESONUS STUDIO یکی
Gary Hiebner on Wed, July 2nd 0 comments
PreSonus Studio One makes sculpting and manipulating audio to make it sound like you need it to a breeze. In this tutorial Gary Hiebner share 6 top tips for the audio editors among us.

یکی از استودیو تا به برخی از راه های مفید و واقعی است که در آن برای ویرایش و دستکاری های صوتی خود را. این روش می تواند در بالا بردن سرعت جریان کاری خود و در ایجاد ایده های جدید صوتی تواند مفید باشد. بیایید نگاهی به برخی از راهنمایی های صوتی مفید است که استودیو خود را بهبود بخشد یکی از تکنیک های تولید.

نکته 1 - با استفاده از دستگیره دوره

در هر رویداد های صوتی خواهید متوجه یک خط افقی سیاه و سفید. این دسته حجم برای آن منطقه صوتی می باشد. شما می توانید تنظیمات حجم سریع با افزایش سرعت این دسته را. چنگ زدن به این دسته و پایین آن را به کاهش حجم را در آن رویداد های صوتی خاص است. این می آید در دستی برای آوازی در حال ویرایش سطح و حجم. نگاهی به آهنگ های صوتی خود را و قطع کردن منطقه های صوتی را به بخش های قابل مدیریت. هر جا که می شنوید یک استراحت از سکوت در صدای خواننده ایجاد برش وجود دارد. سپس هر رویداد صوتی را انتخاب کنید و به در و نیشگون گرفتن و کشیدن حجم دسته به طوری که شما سطح حجم پاک در میان تمام مناطق دریافت کنید. شما می بینید که تغییر شکل موج که شما تنظیم حجم دسته، پس از آن به شما می دهد بازخورد و نیز به شکل موج های صوتی.

Pic 1

نکته 2 - عامل های صوتی خود را با پوشه ها

هنگامی که آهنگ های شما شروع به گرفتن بزرگتر و بزرگتر و شما باید کاملا چند آهنگ، یک راه خوب برای مدیریت این آهنگ است که استفاده از پوشه ها. بیایید می گویند شما باید هشت آهنگ طبل.

Pic 2

تغییر نام پوشه به درام. شما می توانید به سادگی با کلیک بر روی آیکون پوشه به گسترش و یا سقوط آهنگ در پوشه، و شما همچنین می توانید قطع و انفرادی این پوشه. بهترین راه برای جداسازی عناصر در مخلوط.

Pic 3

نکته 3 - گروه بندی آهنگ صوتی

راه دیگر برای مدیریت آهنگ های شما این است که آهنگ های گروه با هم. به این ترتیب اگر شما می خواهید خود را برای ویرایش حجم، دیگر آهنگ های گروه بندی می شوند به طور همزمان ویرایش. یک مثال خوب است دسته بندی آهنگ گیتار با هم. انتخاب آهنگ شما را به گروه می خواهید و سپس راست کلیک بر روی یکی از آهنگ را انتخاب کنید و گروه آهنگ انتخاب شده از منوی فرعی، و یا استفاده از میانبر فرماندهی-G (مک) و یا کنترل-G (PC).

Pic 4

حالا فیدر حجم حرکت بر روی یکی از آهنگ های، و حجم در دیگر آهنگ های گروه بندی شده تغییر خواهد کرد و همچنین. اگر شما می خواهید برای ایجاد تغییرات را به یک مسیر اما بقیه در گروه، و سپس Option را نگه دارید (مک) و Alt را (PC)، ایجاد تغییرات لازم و پس از آن انتشار کلید برای آن را به بازگشت به دسته بندی.

نکته 4 - مخفی کردن و نمایش آهنگ را از فهرست آهنگ

راه دیگر برای مدیریت آهنگ های صوتی خود را به استفاده از تابع نمایش / عدم نمایش برای نشان دادن و پنهان کردن آهنگ در منطقه ترتیب. بیایید می گویند که شما کاملا یک پروژه بزرگ از 30 آهنگ، اما فقط می خواهید برای دیدن آهنگ های گیتار شما کار با، و سپس باز کردن پانل لیست آهنگ. این آیکون خط افقی در کنار بازرس آیکون بالا آهنگ های شما است.

Pic 6

و سپس با کلیک بر روی دایره سفید برای مخفی کردن مسیر. ببینید که چگونه این می تواند neaten تا ترتیب نظر شما. دوباره آن را به نشان می دهد آهنگ را کلیک کنید. شما همچنین می توانید به سرعت کش رفتن به بالا یا پایین در این دایره برای نشان دادن / پنهان کردن آهنگ های مختلف.

نکته 5 - اضافه کردن از crossfades

این بسیار آسان است برای اضافه کردن از crossfades بین دو رخداد های صوتی. بیایید ببینید که چگونه این کار انجام شود. نگاهی به یکی از رویدادهای صوتی خود را و اسلاید آن را بیش از رویداد های صوتی دیگر به طوری که آنها با هم تداخل دارند، انتخاب یکی از رویداد های صوتی و پس از آن با نگه داشتن shift در حالی که شما را انتخاب کنید به طوری که هر دو رویدادی صوتی انتخاب شده است. حالا به سادگی X را فشار دهید و crossfade است میان این دو رخداد های صوتی ایجاد شده است. شما می توانید از صفحه نمایش شکل موج در رویدادی صوتی است که دو crossfade بین یکدیگر را ببینید. چگونه از آن آسان است که! شما می توانید در پایین به رویداد FX بروید و ریز لحن محو در محو کردن نقاط با رفتن به بازرس، و پس از آن. در اینجا شما می توانید نقاط محو، لحن خوب. هر دو نوع در مقدار و یا کشیدن بالا و پایین بر روی جعبه برای تغییر زمان محو شدن.

Pic 7

نکته 6 - ایجاد خودکار خطوط

هنگامی که شما را به مخلوط های صوتی خود را دریافت کنید، شما در حال رفتن به می خواهم برای شروع خودکار پارامترهای در نوار کانال شما و پلاگین برای اضافه کردن برخی از علاقه. به عنوان مثال، شما ممکن است بخواهید برای ایجاد تغییرات پویا در حجم و پان، و یا به طور خودکار به اثرات خود را مانند افزایش Reverb استفاده برای ایجاد متورم ی Reverb. با استودیو یکی از شما می توانید خطوط اتوماسیون ایجاد کنید. بیایید می گویند شما می خواهید به طور خودکار حجم نوار کانال. انتخاب یک مسیر، و سپس باز کردن آهنگ بازرس و کلیک بر روی فیدر حجم. در حال حاضر در بالا سمت چپ پانل حمل و نقل شما به نام حجم و مقدار فعلی آن را مشاهده کنید. بعد به حجم یک آیکون دست است.

Pic 8

کلیک کنید و نگه دارید و بر روی این آیکون دست و کشیدن زیر مسیر خود را برای ایجاد یک خط اتوماسیون برای حجم. شما می توانید نقاط گره اتوماسیون با کلیک بر روی مناطق در خط اتوماسیون ایجاد و سپس کشیدن این اطراف، و یا شما می توانید از ابزار قلم را به منظور جلب در این گره ها استفاده کنید.

Pic 9

اگر شما می خواهید به طور خودکار به یک پارامتر در یک پلاگین در؟ سپس همین کار را بکند. باز کردن پلاگین در، پارامتر را انتخاب کنید و نام آن نمایش داده شود. را انتخاب کرده و تحت این نام با کشیدن آیکون دست به لیست مسیر، وجود دارد و شما می باشد. آن است که آسان است. به یاد داشته باشید به تغییر نام خطوط اتوماسیون خود را به طوری که آنها برای شما معنی دارند.

شما حتی می تواند پوشه ایجاد قرار داده و در این مسیر و خطوط اتوماسیون مرتبط با آن در همان پوشه. به این ترتیب تمام اتوماسیون خود را برای آن مسیر منظمی را به یک پوشه، بسته بندی شده و شما می توانید آن پوشه زمانی که مورد نیاز گسترش هنگامی که شما می خواهید خود را برای ویرایش اتوماسیون.

Pic 10

یا شما حتی می تواند پنهان کردن این خطوط به طور خودکار زمانی که شما اصلا نیازی به آنها مراجعه کنید با رفتن به لیست ردیابی و پنهان کردن آنها را مثل قبلا توضیح داده شده.

نتیجه

سلام چگونه می توانید بهبود چگونه شما را با وقایع صوتی خود را و آهنگ های صوتی در استودیو یکی کار می کنند. سعی کنید از این و ببینید که چگونه آنها واقعا می تواند در بهبود گردش کار خود و مدیریت پروژه آهنگ، به ویژه هنگامی که شما در حال کار در آهنگ های بزرگ با تعداد زیادی از انواع مختلف آهنگ های. گروه آهنگ های مشابه با هم، آنها را به بسته نرم افزاری در پوشه ها، و نشان دادن و پنهان کردن آهنگ های زمانی که مورد نیاز است. و واقعا در آنجا با اتوماسیون های صوتی خود و ایجاد برخی از محصولات جالب پویا. برای استودیو تر از راهنمایی و ترفندها می توانید از آموزشهای زیر:

https://www.macprovideo.com/tutorial/songwriters-musicians-toolbox

https://www.macprovideo.com/tutorial/studio-one-102-producers-and-engineers-toolbox

https://www.macprovideo.com/tutorial/advanced-midi-toolbox

https://www.macprovideo.com/tutorial/studio-one-104-mixing-and-mastering-toolbox

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Producers and Engineers Toolbox
Studio One 102
Dream It. Do It.
Do you want to learn Producers and Engineers Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: