All Articles Pro Tools
طرد کردن سیستم تخلیه پلاگین و بهبود عملکرد در ابزارهای طرفدار
G.W. Childs IV on Mon, July 4th 1 comments
Let’s face it, some of the most popular instrument plug-ins out there these days are some of the biggest system hogs you’ll ever encounter. Let me list a few...

بیایید چهره آن ، برخی از محبوب ترین ابزار پلاگین خارج وجود دارد ، این روزها برخی از بزرگترین خوک خود محافظت سیستم شما تا کنون روبرو می شوند. اجازه دهید چند لیست من :

من می توانم به اما صحبت در مورد همین دلیل این محصولات خوک خود محافظت می مانند به طور کلی اجازه می دهد : آنها ابزار بر اساس نمونه که با استفاده از هزار تن از RAM سیستم شما را به رئالیسم است که شگفت انگیز هستند. و Thats آنچه آنها را خنک می کند.

با این حال ، من باید به شما به طور مستقیم به یک چیز است که از اهمیت جدی اگر شما با استفاده از ابزارهای نرم افزار است ، به عنوان بسیاری از مردم... شما همچنین اصلا منابع به اندازه کافی برای اجرای همه از این در یک بار... حتی اگر آخرین ، 8 - هسته ، هسته 16 - 200 - هسته ، یا هر چیز دیگری ، مک نرم افزار و یا دیگر.

چرا؟


مرحله 1 -- به شما اجازه می دهد تا انجام محاسبات ریاضی

اجازه دهید یک مثال سریع از آنچه منظور من را به من. بیایید را یکی از دسته بالاتر : درام زن برتر است .

به طور پیش فرض درام کیت برای درام زن برتر ، نقطه به طور مستقیم از گسترش آواتار NY می آید که با بارهای درام زن برتر در 596 مگابایت. MB 596 است به حافظه بارگذاری شده است.


اگر شما فقط دارای 2 گیگابایت حافظه سیستم به کار با ، شما هم اکنون فقط 1452 MB از منابع باقی مانده است.

اجازه بدهید من آن را به یک معادله (1024 MB = 1 GB)

  • 2048 MB= 2 GB
  • 2048 MB - 596 MB= 1452 MB


اگر بار دیگر تکرار در درام زن برتر شما ، شما در حال حاضر به کمتر از نیمی از منابع سیستم شما. و اگر شما برای بار ارکستر سمفونیک وین که طول می کشد تا به خوبی در چندین گیگابایت از داده ها ، شما به احتمال زیاد هیچ منابع سمت چپ. ببینید با چه سرعتی می توان آن را خورده؟

حتی اگر شما در حال اجرا سیستم عامل های 64 - bit ، ابزارهای نرم افزار است که هنوز هم برنامه های 32 - bit...

[اد --


مرحله 2 -- تندرست

در حال حاضر ، اگر youd را به مبارزه بطلبند این قاعده خاصی از ابزارهای نرم افزار ، برو جلو. شما خواهد شد در نهایت با عملکرد مشکوک ، hitches ، و رفتار عجیب و غریب را از ساز خود پلاگین دیدار خواهد کرد. اما ، شناسه یکی دیگر از راه حل که در واقع ممکن است شما را در خدمت بهتر به ارائه.

تندرست یکی از ویژگی های است که در ابزارهای نرم افزار از زمان آغاز شده است. در برنامه های دیگر خود را به سادگی به عنوان صادرات صوتی به آن اشاره شده است. شخصا ، شما می توانید آن را را هر چه دوست دارید تماس بگیرید ، اما هدف آن است که برای تبدیل هر چه در جریان است در ابزارهای نرم افزار به سیستم های صوتی و واقعی.

این صوتی ، به محض ایجاد یک شده را می توان یا به عنوان محصول نهایی از کار سخت خود را در داخل ابزار نرم افزار است که بر روی یک سی دی ، تبدیل به MP3 یا هر چیز دیگری سوزانده ، استفاده می شود. ، شما در واقع می تواند دوباره وارد صوتی را به پروژه خود به همراه دیگر آهنگهای خود را اجرا کنید.

یک نکته مهم توجه داشته باشید در مورد آهنگ های صوتی است که آنها بیشتر از هارد دیسک خود را جاری و تاثیر منابع سیستم شما را راه سازهای مجازی انجام است. و به این دلیل ، شما واقعا می توانید آهنگ های مختلف از پردازنده - فشرده برای پلاگین ها بدون نیاز به نگرانی در اجرا... تا زمانی که شما انجام برخی تندرست.


گام 3 -- برخی از چیزهایی را بدانید

اول از همه ، قبل از اینکه شما شروع به قوی ، مطمئن شوید که شما منزوی کردن بخش هایی از ترکیب خود را که می خواهید به گزاف گویی. این را می توان به سادگی soloing قسمتهایی که می خواهید ، و همچنین موقعیت locators حلقه در ابتدا و انتهای داده های ابزار انجام می شود.


آن مهم است به یاد داشته باشید که اگر شما تکنوازی دو بخش با هم ، یا جستن با اجزاء بدون soloed در همه ، شما یک ضبط همه چیز با هم که شما را خوب دریافت کنید. شما می خواهید صوتی جدا شده!


گام

اکثر پلاگین ، به خصوص پلاگین به شما این امکان را می دهد که شما برای ارسال استراحتی چندگانه صوتی را به کانال های مجزا درام. هنگامی که انجام این کار با درام زن برتر ، که من پیدا کردم که ساده ترین مجموعه آهنگ های کمکی و انفرادی آنها را زمانی که من می خواستم به گزاف گویی مسیر درام خاص که آنها را به اختصاص داده شدند.

توجه : با آهنگ های کمکی ، شما نمی خواهید دید صوتی ظاهر می شود در مسیر خطوط ، شما تنها خواهید دید صوتی در متر. هنگامی که شما جستن ، با این حال ، بعد از آن شما خواهد شد شکل موج در آهنگ های صوتی به تازگی ایجاد شده را ببینید. مهم ترین چیز این است که شما locators حلقه خود را در سمت راست مجموعه ! اگر شما می دانید که بخشی درام شروع می شود در اندازه گیری (1) و در اندازه گیری 16 به پایان می رسد ، که حلقه locators ها به طور مستقیم در هر اندازه گیری است. همچنین مراقب باشید که شما زوم در داخل و مطمئن شوید که آنها دقیقا در اندازه گیری این locators ، یا شما باید به بعد از ویرایش کنید.


هنگامی که در نهایت youve soloed بخشی است که شما می خواهید برای تبدیل به فایل


شما و سپس با منو از امکانات ارائه شده :


تنظیمات اصلی برای گرفتن توجه داشته باشید عبارتند از :

فرمت :

* نکته : اگر خواننده خود را ، و یا گیتار ، و در اغلب موارد درام فردی ، تک آن است .


عمق بیت و سرعت نمونه برداری : اطمینان حاصل کنید که این تنظیمات را مطابق با راه اندازی جلسه خود را ، و یا شما دوباره وارد صوتی پخش. اینها باید تطبیق کند! دسترسی به راه اندازی جلسه با رفتن به نصب


واردات پس از گزاف گویی : این بررسی باید به طوری که ابزارهای نرم افزار می داند که برای آوردن صادر فایل های صوتی خود را به جلسه.

خوب ، در حال حاضر وقت خود را برای ایجاد این فایل های صوتی. تکنوازی بد آهنگ Toms در من ، که منبع من ، و نام آن را مناسب :


در حال حاضر ، شما شنیدن صدا در عمل و شمارش معکوس شما را چه میزان زمان باقی مانده است.


هنگامی که ابزارهای نرم افزار به پایان رسید تندرست ، شما منو پرسیدن که آیا شما می خواهید آهنگ جدید ، دریافت و یا اینکه آیا شما می خواهید صوتی در لیست منطقه. آهنگ جدید 'را انتخاب کنید.


هنگامی که شما فشار 'خوب' ، شما یک آهنگ جدید صوتی در کنار و یا در داخل پنجره آرایش خود را با یک نسخه فایل های صوتی از درام که شما هدف قرار داده. از اینجا می توانید ترکیب به عنوان دوست دارید ، اضافه کردن جلوه و لذت ببرید.


نتیجه

هنگامی که همه (درامز) ، و یا هر کدام ساز شما soloed ، همتایان صوتی ، خلاص شدن از شر آن گراز از یک پلاگین در ، و لذت بردن از منابع اضافی. شما همیشه می توانید آن را پس بیاورد ، اگر شما نیاز به!

اطلاعات بیشتر در مورد ابزار نرم افزار با این آموزش ابزار نرم افزار است .

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Thank for contact
    • 8 years ago
    • By:
    Reply
Designing Massive Sounds
Massive X 201
Dream It. Do It.
Do you want to learn Designing Massive Sounds?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: