All Articles Pro Tools
نرم افزار ابزار Transfuser: معرفی به ضرب و شتم برش و لکنت
Mike Watkinson on Tue, April 17th 0 comments
The "In" effect is still glitch and beat-sliced vocals. That's right all you electronica aficionados, we're talking stuttering. And Pro Tools' Transfuser does it all. Mike Watkinson demonstrates.

Transfuser ساز RTAS فرمت مجازی برای ابزارهای نرم افزار است که می تواند به عنوان یک محصول مستقل خریداری شده، و یا به عنوان بخشی از بسته ابزار توسعه، که شامل پنج تن از ابزارهای توسعه یافته توسط تیم AIR Digidesigns است. حدود چند سال در حال حاضر شده است اما چنین یک ابزار قدرتمند در حق خود است که من فکر کردم آن را خوب هم به شما یادآوری از وجود آن ها و توانایی های آن!


چه کاری انجام دهید؟

Transfuser اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد و دستکاری شیار در زمان واقعی را با ضرب و شتم، همگامسازی اتوماتیک برش و resampling. همچنین اجازه می دهد تا الگوهای MIDI ایجاد کنید شما را از حلقه های صوتی در پرواز، برش و الگوهای درام تصادفی است، و رفتن به پلاگین در ابزارهای حرفه ای برای ایجاد لکنت و دیگر اثرات آوازی است که در تقاضا در حال حاضر است. با ساخته شده خود را در ترتیب سنج، Transfuser ابزار عالی مستقل در حق خود را، و در این نگاه سریع من قصد دارم برای اجرا به طور خلاصه بیش از یک تعداد کمی از توابع مهم آن است.


ترتیب سنج طبل، سینتی سایزر، برش

Transfuser همراه با 2 گیگابایت محتوا، شامل آهنگ ها و نمونه ها، به شما و در حال اجرا است، اما آن را نیز اجازه می دهد تا نمونه های خود و صوتی خود را به طور مستقیم از آهنگ ابزار طرفدار کشیده استفاده کنید.

برای شروع به کشیدن یک آهنگ از مرورگر سمت lefthand رابط Transfusers به ​​سمت آهنگ (که فضای خالی در بالای پنجره).

drag track from Transfuser to Tracks pane


یک مسیر از پیش تعیین شده به طور معمول از ماژول ترتیب سنج و یا سینت سایزر درام (drum) یا نمونه ماژول برش تشکیل شده است. به عنوان مثال نشان داده شده است، دوم است.

A preset track


شما می توانید آهنگ را با استفاده از صفحه کلید MIDI و یا بازی را با کلیک کردن بر روی دکمه بازی در خلال ترتیب سنج.

The Slicer module

ماژول برش


شما همچنین می توانید فیلتر و اختصاص تغییر پاکت نامه دامنه و زمین از هر اسلایس


کشیدن و رها کردن

کشیدن نمونه های خود را از مرورگر را به سمت آهنگ اجازه می دهد تا شما را به انتخاب چه نوع از دستگاه (یا آهنگ) برای ایجاد (نگاه کنید به تصویر زیر).

Choose your track type

نوع آهنگ را انتخاب کنید


انتخاب گزینه سوم تا صوتی و سپس برش اختصاص هر تکه را به درام پد اجازه می دهد شما را به بازی دوباره برش با استفاده از صفحه کلید MIDI و یا موس خود است.

The Drums module

ماژول درام


اثرات آواز

یکی دیگر از حقه Transfusers این است که شما می توانید بکشید و رها کنید به طور مستقیم به سمت آهنگ های صوتی را از ابزارهای نرم افزار پنجره ویرایش.

Drag and drop from audio tracks in Pro Tools’ Edit window

کشیدن و رها کردن از آهنگ های صوتی در نرم افزار از ابزارهای پنجره ویرایش


  • For vocals, choose Time Stretch Audio and Trigger Sequence. 
  • In the Phrase Synthesiser module you can add vocoder effects.
  • In the EFX module you can choose the Beat Cutter effect, which lets you manipulate the phrase with all sorts of DJ-style effects in real time by clicking with the mouse.

The Beat Cutter effect

اثر برش بیت


همانطور که شما می توانید بگویید، Transfuser ابزار پیچیده با مجموعه ای خیره کننده از کلاهبرداری های مربوط به ضرب و شتم است، و ما فقط سطح در این مرور کوتاه را خراشیده است. نگاه کردن به جلو به آینده که شما چگونه می توانید بهترین از هر تابع از Transfuser است و استفاده از آن برای ایجاد باور نکردنی حلقه مبتنی بر موسیقی تدریس. چه کسی می داند، شما ممکن است یکی دیگر از پلاگین نیاز دارید هرگز!Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Beat Detective
Pro Tools 204
Dream It. Do It.
Do you want to learn Beat Detective?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: