All Articles Pro Tools
با استفاده از حلقه های اپل در ابزار طرفدار
Mike Watkinson on Tue, June 25th 2 comments
The idea of using Logic Pro's Apple Loops in Pro Tools might feel counter-intuitive. But, these loops are a great resource which can be accessed and used for creative ideas directly in Pro Tools.

معرفی

یکی از دلایل اصلی منطق طرفدار بسیار پرطرفدار است به عنوان یک ادم کند و تنبل خلاق این واقعیت است که شما می توانید 55 گیگابایت از محتوای رایگان با نرم افزار، و این شامل ده ها هزار نفر از حلقه های حق امتیاز رایگان که مطابقت دارند سرعت خود را به طور خودکار به این پروژه است. در این مقاله ما در چگونه ابزار نرم افزار کاربران می توانند به گسترش پتانسیل خلاق خود دسترسی و استفاده از آن مطالب نگاه کنید. GarageBand برای مک نیز دارای یک کتابخانه حلقه اپل، و دیگر برنامه های کاربردی اپل نیز حلقه اپل را نصب کنید، بنابراین این آموزش به هیچ وجه محدود به صاحبان منطق طرفدار!


مرور

مزایا منطق مرورگر حلقه فراهم می کند یک راه آسان به فهرست هزاران اپل حلقه در کتابخانه، بنابراین ما باید در مورد چگونگی راه اندازی معادل آن در ابزارهای طرفدار در اولین نگاه. پنجره مرورگر در ابزار طرفدار ارائه یک تجربه مشابه (به صورت شناور):

استفاده از گزینه؛

حرکت به محل زیر است: سیستم HD

دوبار کلیک کنید پوشه به نام اپل - با این کار یک پنجره مرورگر جدید با نشان دادن تمام حلقه اپل بر روی مک شما نصب شده را باز کنید. شما ممکن است پوشه ها برای GARAGEBAND، موسیقی متن طرفدار، طرفدار برش نهایی، iLife و بستههای جم بسته که نوع برنامه های کاربردی که شما نصب کرده باشید.

Browsing Apple loops in Pro Tools.

کاربران درحال بازدید از حلقه های اپل در ابزار طرفدار.


MIDI حلقه ها

اگر شما حلقه اپل در هر دو طرفدار GARAGEBAND یا منطق استفاده می شود به شما خواهد شد آگاه باشید که برخی از آنها سبز و برخی از آنها به رنگ آبی است. آنهایی که سبز معمولا به عنوان حلقه های MIDI، آنهایی که آبی به عنوان حلقه های صوتی نامیده می شود. در واقع فایل های حلقه MIDI نیز شامل نسخه های صوتی، ممکن است شما دیده می شود چه اتفاقی می افتد اگر شما یک حلقه MIDI بکشید به آهنگ های صوتی در منطق نرم افزار نسخه های صوتی از حلقه به نظر می رسد. در ابزار طرفدار، همه حلقه را در کتابخانه به عنوان فایل های صوتی صرف نظر از اینکه چگونه آنها را در منطق نرم افزار یا Garageband ظاهر می شود، ظاهر خواهد شد.

Green and blue loops in Logic Pro.

حلقه های سبز و آبی در منطق طرفدار.

The same files viewed in Pro Tools.

همان فایل های مشاهده شده در ابزار طرفدار.


مدیریت حلقه پنجره مرورگر

بستن پنجره اصلی مرورگر فضای کاری اگر شما می خواهید.

برای آوردن حلقه پنجره مرورگر به جلو، استفاده از فرمان صفحه کلید های موجود-J، اما مراقب باشید به آن نزدیک است.


استماع در زمان

یکی از کارهای بسیار خوبی را در مورد حلقه ها در منطق نرم افزار یا Garageband اپل، این است که آنها در تمپو پروژه استماع است. ما می توانیم این رفتار در ابزار نرم افزار را با کلیک کردن بر روی فایل های صوتی مطابق به جلسه دکمه سرعت تکثیر کند. در حال حاضر هنگامی که یک فایل در مرورگر فضای کاری (با انتخاب آن و فشار دادن فاصله و یا با کلیک کردن بر روی دکمه استماع) امتحان elasticised است که، آن است که

The audition and the ‘Audio files conform to session tempo’ buttons in the browser window.

استماع و فایل های صوتی مطابق با جلسه دکمه سرعت در پنجره مرورگر است.


بیشتر چه، اگر جلسه در حال حاضر در حال اجرا است، تستها فایل آن را به عقب بازی از اولین ضرب و شتم از نوار، بنابراین شما می توانید آن را بشنوند که چگونه آن را در زمینه برای تلفن های موبایل. نقطه به ابزارهای نرم افزار! تا کنون خیلی سرد، اما خود را در این نقطه است که یک مسئله کوچک ممکن است کمی آزار دهنده سر خود را عقب! اپل فایل های صوتی حلقه ها معمولا حاوی چند میلی ثانیه اضافی از داده ها، فراتر از یک، دو یا چهار میله انتظارات شما را برآورده می. شما هرگز در GARAGEBAND یا منطق طرفدار متوجه آن است که به سادگی توسط کسانی که برنامه ها نادیده گرفته شده است، اما در ابزار طرفدار شما متوجه خواهید شد! چه شما ممکن است بشنوی وقتی تستها یک فایل است که ضرب و شتم و یا ریتم منظم (برای تلفن های موبایل ضرب و شتم کمتر مانند جلوه های صوتی و اتمسفر تا مهم نیست) این است که فایل امتحانات ابتدائی کمی خارج از زمان با جلسه، و یا زمانی که شما به حلقه بکشید جلسه آن را از ازار دهنده ای از زمان، با توجه به کمی بیشتر از صدا در پایان از کلیپ. آنچه ما نیاز داریم یک راه سریع، دقیق و آسان به قدم زدن مازاد به طوری که کلیپ های صوتی باقی مانده نقش کاملا در زمان است.

Some audio files contain extra milliseconds at the end - in this case you can clearly see that the loop is not in time with Pro Tools as a result.

برخی از فایل های صوتی شامل میلی ثانیه اضافی در پایان - در این مورد شما به وضوح می توانید ببینید که حلقه در زمان با ابزار نرم افزار به عنوان یک نتیجه.


کشیدن و رها کردن

اما در ابتدا، قبل از ما در مورد پیرایش پرونده نگران، اجازه می دهد تا نگاهی به کشیدن و رها کردن. قابلیت های کلیدی حلقه اپل در منطق نرم افزار یا Garageband این است که شما می توانید با کشیدن و رها کردن آنها را به پروژه به طور خودکار ایجاد یک مسیر به شما انجام این کار است. در ابزار طرفدار فایل های صوتی مطابق با تمپو را وارد نمایید فعال باشد، هنگامی که شما کشیدن و رها کردن یک فایل از مرورگر فضای کاری به پنجره ویرایش چند چیز اتفاق می افتد:

 • آهنگ جدید Ùˆ ایجاد خواهد شد.
 • فایل صوتی خواهد شد Ú©Ù¾ÛŒ Ùˆ تبدیل (به عنوان یک فایل استریو تقسیم) Ùˆ ذخیره شده در پوشه های صوتی فایل ها از پوشه جلسه خود را، صرف نظر از هر گونه انتخاب youve ساخته شده در برگه پردازش تنظیمات ابزارهای نرم افزار است.
 • حذف فایل را بر روی منطقه اصلی ویرایش یک مسیر جدید ایجاد کنید، اما موقعیت کلیپ به دست آمده را بر روی حالت فعلی ویرایش بستگی دارد. اگر شما شروع یک جلسه جدید Ùˆ آرزو کلیپ در آغاز جلسه، شما همچنین Ù…ÛŒ توانید حلقه اپل به طور مستقیم از مرورگر فضای کاری به لیست آهنگ بکشید.


Drag the Apple loop file to create a new track in two different ways.

آهنگ جدید دو روش مختلف برای ایجاد یک فایل حلقه اپل را بکشید.


اصلاح بیش از حد

برای مقابله با این بیت فوق العاده آزار دهنده صوتی در بالا ذکر شد، چند قدم بیشتر مورد نیاز است، اما خوشبختانه، هنگامی که شما باید دستورات صفحه کلید در زیر انگشتان خود، آن است که نسبتا بدون درد است. همچنین تشویق می کند تا کاربر را به گوش دادن به و تبدیل شدن به یک کمی بیشتر آشنا با ساختار ضرب و شتم از حلقه انتخاب همیشه چیز خوبی است من را نشان می دهد!

کشیدن یک حلقه اپل از مرورگر فضای کاری به پنجره ویرایش، ایجاد یک مسیر با صدا الاستیک همان پلاگین فعال در مرورگر فضای کاری برای تستها انتخاب شد. همه ما باید انجام دهیم این است مشاهده و تجزیه و تحلیل صوتی الاستیک و استفاده از آن برای قفل کردن زمان از حلقه اپل به ابزارهای شبکه نرم افزار زمانبندی.

تعویض این دیدگاه مسیر پیچ و تاب نظر با استفاده از مسیر مشاهده انتخابگر، یا انتخاب مسیر و با استفاده از کنترل فرماندهی سمت چپ فرمان صفحه کلید فلش.

بررسی کنید که شما در حالت ویرایش گرید (گزینه-4) هستند.

بررسی تنظیمات شبکه چیزی مفیدی موسیقی مانند یادداشت چهارم است.

گوش دادن به کلیپ و شناسایی یک رویداد موسیقی که شما اعتماد به نفس شما می دانید که ضرب و شتم آن باید باشد. برای چهار حلقه نوار درام برای مثال، ضرب و شتم برای اولین بار از نوار سوم خواهد شد یکی خوب است برای رفتن!

Before - the red arrow shows the direction in which the Event Marker is to be dragged.

قبل از - فلش قرمز رنگ جهت است که در آن نشانگر رویداد کشیده می شود را نشان می دهد.


با استفاده از ابزار GRABBER کنید (Command-4) را بکشید که رویدادهای موسیقی نشانگر رویداد

After dragging the Event Marker to the correct beat.

پس از کشیدن نشانگر رویداد به ضرب و شتم صحیح.


حذف صدا های ناخواسته را در پایان کلیپ. یک راه برای انجام این کار این است که تعریف انتخاب ویرایش در نوار ابزار و کلیپ های اصلاح شده را انتخاب کنید

Defining an Edit selection in the toolbar.

تعریف انتخاب ویرایش در نوار ابزار.


اگر جدول زمانی لینک و انتخاب ویرایش فعال می شود و سپس انتخاب ویرایش تعریف شده در بالا (مثلا دو میله) نیز انتخاب پخش می شود و شما می توانید زمان حلقه خود را توسط تست کنترل کلیک کردن بر روی دکمه بازی در حمل و نقل برای فعال کردن پخش حلقه، و سپس با فشار دادن فاصله.


دفعه بعد ...

شما ممکن است متوجه شده است که یکی از ویژگی های اپل حلقه است که ما در میانهی شب ذکر توانایی خود را برای تغییر زمین و همچنین سرعت است، بنابراین این خواهد بود که موضوع آموزش در آینده بر روی توپی!


Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • dellel
  Is Apple Loops no longer apart of "Mountain Lion"? Do I need to download and install Garageband? The application store has many comments reagarding that Jampacks is no longer available. I'm confused.
  • 7 years ago
  • By: dellel
  Reply
 • thirdspace
  Hi dellel On a Mac you get Apple Loops with GarageBand, which is part of iLife, which comes free with every Mac. You also get a huge number of Apple Loops with Logic Pro (which are the loops that used to come on Jam Pack disks, now no longer available). If you have a Mac that does not have GarageBand, or Logic Pro, you can purchase them on the Mac App Store, or find an iLife 11 install disc on eBay. Hope that makes sense - good luck!
  • 7 years ago
  • By: thirdspace
  Reply
Pro Mixing Techniques
Pro Tools 113
Dream It. Do It.
Do you want to learn Pro Mixing Techniques?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: