All Articles Reason
5 نکته برای گرفتن بیشتر از مرورگر عقل 8
Hollin Jones on Wed, October 8th 0 comments
The new integrated browser in Reason 8 can really speed up your workflow and makes sound selection and loading easy. Here are some tips on how to get the most out of it!

# 1 - قدیمی و جدید

مرورگر در حال حاضر به طور کامل از کشیدن و رها کردن قادر است که به معنی بیش از باز کردن یک پنجره جداگانه برای ایجاد یک دستگاه. به سادگی کشیدن و رها کردن در هر نقطه از دندانه دار کردن، و یا در داخل یک ترکیب. روش های جایگزین طولانی مدت برای ایجاد دستگاه هستند با این حال هنوز هم در حال حاضر، اگر شما ترجیح می دهید از آنها استفاده کنید. شما هنوز هم می توانید راست کلیک در هر نقطه در یک فضای خالی در قفسه تماس بگیرید تا منوی متنی، و یا رفتن به منوی ایجاد شده در بالای صفحه نمایش. هر دو گزینه به شما به لیست از دستگاه های موجود، طبقه بندی شده اند بر اساس طبقه بندی دسترسی داشته باشید. دستگاه های معمول دیده می شوند حتی ذکر شده برای اولین بار به صرفه جویی در وقت.

Tip 1

# 2 - فوکوس خودکار

شما احتمالا باید از مرورگر باز بیشتر از زمانی که شما بر روی پروژه های کار، هر چند می توان آن را به حداقل رساند به پنهان کردن آن تقریبا به طور کامل. اگر شما بر روی هر پچ یا نمونه را فشار دهید بار کلیک کنید در یک پروژه، آن را در قفسه یا مخلوط کن، مرورگر به طور خودکار به نمایش پوشه پچ برای آن ماژول، و یا بخش نمونه آهنگ اگر که شما انتخاب یک دکمه بار نمونه تغییر دهید. بنابراین می توان آن را سریعتر به استفاده از دکمه ماژول از به حرکت در مرورگر در برخی شرایط.

Tip 2

# 3 - از کجا آیا نمونه من؟

مدیریت نمونه آهنگ از پنجره ابزار به بخش نمونه آهنگ از مرورگر نقل مکان کرد. تمام نمونه ها است که شما خود را ثبت و یا با یکی از ابزار مانند NN-XT وجود، NN-19 یا ReDrum در این بخش نشان داده شده است. شما می توانید هر نمونه را از اینجا پیش نمایش و باز کردن آن در ویرایشگر نمونه، حذف، کپی و یا از یک پروژه صادرات آن. صوتی است که شما را به ترتیب سنج پیگیری است درمان متفاوت است و می تواند وجود دارد ویرایش و منعکس و یا صادر از ترتیب سنج نیز می باشد.

Tip 3

# 4 - مرور دقیق

قسمت جستجو متن در مرورگر متنی است. اگر شما با کلیک بر روی پچ و یا نمونه را فشار دهید بار در یک ماژول، می گویند NN-19، مرورگر برای NN-19 تکه جستجو کنید. اگر شما پس از آن وارد یک واژه ی جستجو را برای فایل های با این نام مربوط به NN-19 را جستجو کنید. شما می توانید تاپیک دیدن یک فیلتر قرار داده شده در جستجو علت نوار نارنجی رنگ در بالای مرورگر. با این حال اگر شما روشن این نوار نارنجی رنگ، و یا قبل از جستجو را انتخاب کنید بانک صدا کارخانه و یا یک پوشه دیگر، دلیل تمام فایل های که مطابقت دارند عبارت جستجوی خود را، صرف نظر از نوع ماژول نمایش داده خواهد شد.

Tip 4

# 5 - همه آیا نه به عنوان آن به نظر می رسد

شما می توانید با کشیدن و رها هر پچ بر روی ماژول مرتبط با آن فورا به بار که پچ. با این حال اگر شما کشیدن یک پچ برای یک ماژول بر روی ماژول های مختلف، چه اتفاقی خواهد افتاد این است که ماژول های موجود جایگزین خواهد شد و تمام خودکار مسیریابی مراقبت های گرفته شده از. بنابراین شما در واقع مجبور نیست که یک ماژول برای باز کردن یک پچ از ماژول های مختلف (که نیازی ممکن است)، اما این واقعیت است که دلیل آن را فقط به تمام انواع را برای شما موجب صرفه جویی در داشتن برای مقابله با پیغام خطا. به یاد داشته باشید که ماژول اصلی خود را خواهد جابجا کردن اگر شما این کار را.

Tip 5

اطلاعات بیشتر در مورد دلیل 8 بدانید اینجا .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

How Reason Works
Reason 8 102
Dream It. Do It.
Do you want to learn How Reason Works?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: