All Articles Reason
بریدن خلاق دلیل ضرب و شتم در
Hollin Jones on Tue, July 30th 0 comments
Making beats becomes even more fun when you've got great tools designed by creative minds... like those at Propellerhead. Hollin Jones explores some esoteric mangling opportunities for beat makers.

دلیل همواره یک ابزار واقعا عالی برای ساخت ضربان، و از لحظه ای آن را بر روی صحنه و اون هم از پشت محوطه جریمه با، ReDrum و دکتر REX بسیار آسان تر به برنامه و نیشگون گرفتن و کشیدن از اکثر پلاگین در beatboxes که به کمک آنها ایجاد دلیل به عنوان یک قوی حضور در صحنه موسیقی با تکنولوژی. در طول این سالها، بسیاری از استعدادهای جدید از جمله کنگ درام طراح، دکتر قلو REX و یک قایق از اثر جدید، تدریج ReGroove و در حال حاضر حتی صوتی برش به طور مستقیم در ترتیب سنج به دست آورد.

این بدان معنی است که آهنگ دلیل خود را در حال حاضر انعطاف پذیر تر و tweakable تر از هر زمان دیگری قبل از. در این آموزش، قرار بود به در چگونه به ضرب و شتم ساده و واقعا اضافه کردن مقدار زیادی از زندگی، علاقه و پانچ به آن نگاه کنید، هر دو با تغییر الگوی اصلی و با پردازش صدا از ضرب و شتم،. شما می توانید به دنبال همراه و یا به سادگی شیب در داخل و خارج برای دریافت قطعه از مشاوره. هر کدام از شما انتخاب می کنید، شما مطمئن شوید برای پایان دادن به با ضربان صدایی بهتر.


در گام 1 بار حلقه ها

بار یک حلقه یا از کامپیوتر شما و یا از بانک صدا، و اگر آن فایل های صوتی است که در سرعت درست نیست، گزینه / Alt و کشیدن با خوراکی فعال به آن ضربه محکم و ناگهانی به سرعت درست نگه دارید. حلقه کوتاه، آن را به سریع تر، یا دیگر آن را کندتر.

Pic 1


[صوتی شناسه = "21570"]


مرحله 2 دوباره با تئوري و فرمول صفات و کیفیت چیزی را تعیین کردن حلقه

اولین روشی که در آن شما می توانید احساس یک حلقه وارداتی را تغییر دهد، لازم است آن را به ضرب و شتم و یا هر نوع دیگری از صوتی است که امکان استفاده از صدا جدید با ابزار برش. اگر شما با دوبار کلیک بر روی فایل های صوتی در ترتیب شما خواهید دید که آن را در حال حاضر نشانگرهای قطعه اختصاص داده شده است. دلیل در حال حاضر آن را تجزیه و تحلیل و به همین ترتیب اگر شما انتخاب کنید تا و حرکت هر یک از این مارکرها شما می توانید احساس و الگوی ضرب و شتم خود را تغییر دهید. کمی آن مانند حرکت یادداشت های MIDI، فقط در اینجا شما کار با صدا.

Pic 2


مرحله 3 تغییر احساس

باز کردن پنجره ابزار و رفتن به بخش نیرو را با فرمول اندازهگیری کردن. یک مقدار نیرو را با فرمول اندازهگیری کردن در اینجا من را انتخاب کرده اند ارزش این سو و ان سو حرکت کردن از 75٪ تا حلقه انسانی باید، اما به طور کامل تغییر نکرده است را انتخاب کنید و سپس E DIT را انتخاب کنید

Pic 3


[صوتی شناسه = "21569"]


مرحله 4 سعی کنید یک حلقه MIDI

شما می توانید همین کار را با MIDI انجام دهد. بار کردن یک ماشین درام و برنامه های ضرب و شتم، و یا واردات یک فایل MIDI. این زمان، در پنجره ابزار، به بخش یادداشت های تغییر و درصد ارزش برای دلیلی برای استفاده از تصادفی یادداشت های داخل کلیپ MIDI خود را انتخاب کنید. سپس گزینه ی Apply ضربه و شما را پیدا خواهد کرد که ضرب و شتم جدید ایجاد می شود، در حالی که حفظ قوانین اساسی از ضرب و شتم شما برنامه ریزی شده است. این معتاد به طور کامل همه چیز را پرتاب از ضربت سخت زدن، اما آن را باید به ضرب و شتم در حالی که نگه داشتن آنها آن را قابل تغییر است. شما می توانید نگه داشتن فشار دادن درخواست به ادامه تصادفی است. همین ترفند در مورد حلقه ها باعث از دکتر قلو REX، که در آن شما می توانید یادداشت ها در خط REX به جای خط های MIDI به طور منظم تصادفی.

Pic 4


[صوتی شناسه = "21571"]


گام 5: گوشت، گوشت گاو تا صدا

حلقه دوم که ما ایجاد کرده اند کمی ضعیف به نظر می رسد، بنابراین وقت خود را به اضافه کردن برخی از وزن به آن است. شما می توانید با نگاه کردن در منبع صدا شروع می شود. در این مورد، کنگ، به طوری که اگر شما برای باز کردن طبل ماژول ها و بخش FX شما می توانید دسترسی به بلوک های ساختمان از کیت. برای هر بدین صدای کوبنده در استفاده، به کنترل پنل خود بروید و تغییر بخش زمین و تنظیم به ایجاد صدا شدید تر، و سپس به دو اسلات FX در دسترس به هر درام. در صورت لزوم، اثرات افزودنی مانند تن، مار زنگی، اوردرایو یا فشرده سازی به گوشت گاو تا ضربه و مطمئن آن را برجسته تر است.

Pic 5


[صوتی شناسه = "21572"]


مرحله 6 استفاده از اتوبوس FX

در کنگ و همچنین با استفاده از یک استاد اثر خروجی، به طور معمول یک کمپرسور، شما همچنین می توانید یک اثر اتوبوس اضافه کنید و پس از آن ارسال هر صدای طبل به آن با استفاده از یک متغیر مقدار دستگیره موجود در پنجره کنترل در کنار پد. یک پد را انتخاب کرده و شما می توانید این طور مستقل برای هر یک تنظیم. بنابراین شما ممکن است به عنوان مثال می خواهید برای ارسال کلاه دام و سلام از طریق مقدار متغیر از تاخیر در حالی که خروج از ضربه ی کاملا رایگان از تاخیر، در اینجا در این مثال.

Pic 6


[صوتی شناسه = "21574"]


گام 7 استفاده از رک FX

و همچنین پردازش می تپد داخلی در کنگ و ReDrum، شما می توانید مسیر تمام ماژول یا در واقع کانال های منحصر به فرد از درون یک ماژول درام از طریق عوارض سخت بازپرسی کردن از. با معرفی ضمیمهها رک، طیف وسیعی از ابزار را برای شما به طرز چشمگیری افزایش یافته است به طوری اگر چه شما می توانید البته استفاده از دلایل سهام ماژول اثر، شما هم اکنون می توانید استفاده از مدل های شخص ثالث نیز. در اینجا به عنوان مثال، ما یک نمونه از ماژول حرکت Softube اشباع به کیت کنگ اضافه شده و ارسالی در یک پیش تعیین شده برای نتایج بزرگ صدایی.

Pic 7


[صوتی شناسه = "21573"]


گام 8: سعی کنید چیزی عجیب و غریب تر

دلیل همراه با اثر تمساح عالی است و این می تواند شگفت انگیز در ضربه به نظر برسد. سعی کنید اضافه کردن به عنوان مثال برای حلقه های صوتی از پیش از آن با قرار دادن آن را به منطقه قرار دادن ماژول آهنگ های صوتی. شماره گیری از پیش تعیین شده و یا تنظیمات خود را و شما باید یابند که آن را برخی از صدایی سرد، فیلتر سرعت همگام سازی شده و در حال حرکت از ضربه خود را در راه است که برای تلفن های موبایل واقعا حرفه ای است، اما فقط در واقع شما در زمان چند کلیک برای رسیدن به!

Pic 8


[صوتی شناسه = "21575"]

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Beat Design Basics
Reason 7 107
Dream It. Do It.
Do you want to learn Beat Design Basics?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: