All Articles Reason
گرفتن بیشتر از Redrum دلیل
Mo Volans on Thu, July 26th 1 comments
Propellerhead Redrum is an awesome drum machine, and despite the arrival of Kong, can still turn heads. Mo Volans delves beneath the surface to show you just how amazing this synth really can be.

Redrum است به سادگی دستگاه درام بسیار جذاب است. حتی از ورود کنگ توانا، Redrum بیش از خود را برگزار کرد. دلیل اصلی برای محبوبیت Redrums های در حال انجام این واقعیت است که خانه به طور کامل برجسته ترتیب سنج گام و کاملا شفاف رابط است.

بیایید نگاهی که چگونه با استفاده از این و دیگر ویژگی های می توانند به تولید ضربه بزرگ به شما کمک کند. بیمار با استفاده از آخرین نسخه فعلی دلیل (6.02). بنابراین اگر شما می خواهید در این کد جزئیات به دنبال به شدت توصیه شما اطمینان حاصل شود به طور کامل تا تاریخ.


شروع با اصول اولیه

بنابراین، من دارم به ایجاد ضرب و شتم، از ابتدا با استفاده از Redrum، برخی از پردازنده های خارجی و حتی یک ورودی کوچک از کنگ. همانطور که ما، بد نشان دادن روش های مختلف است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نیشگون گرفتن و کشیدن خروجی Redrums و امیدوارم بیشتر از جلسات های برنامه نویسی خود را ضرب و شتم به شما کمک کند.


Redrum

Redrum توانا و آماده رفتن است!


اول به شما اجازه می دهد تا اصول اولیه در محل. من می خواهم با ضربه و دایره زنگی در هنگام ساخت ضربان. این به ما می دهد ستون فقرات جامد به کار می دهد و به شما الهام فوری به فشار با بقیه الگوی است.

در اینجا من دارم میرم با استفاده از اسلات برای اولین بار از Redrum برای بارگذاری یک ضربه ساده و نمونه دام. زیبایی از فایل سیستم در دلیل این است که هنگامی که یک نمونه را باز می کنید، تمام صداهای دیگر در پوشه انتخاب شده برای پیش نمایش در دسترس هستند. برای این کار فقط بر روی نام نمونه کلیک کنید و منوی کشویی ظاهر می شود، اجازه می دهد تا به سرعت به صدای جدید را انتخاب کنید.

Choosing a sound in Redrum

انتخاب برای تلفن های موبایل در Redrum است مستقیم به جلو است.


ضربه ساده و دام است، افزود:

[صوتی ID = "15،018"]


من با استفاده از ترتیب سنج گام برای ایجاد یک الگوی ساده با این صداهای اولیه و من به زودی آن را شروع پرنده بود. بلافاصله پس از این روند، من شروع به اضافه کردن صداهای hihat دو بعدی از اسلات. یک الگوی جدید و سپس با استفاده از ترتیب سنج مرحله لایه لایه شد.

Step sequencer

ترتیب سنج گام برای استفاده قرار داده است.


[صوتی ID = "15،016"]


ارزش خود را با اشاره به این نکته است که شکاف Redrums ارائه پارامترهای مختلف. دو اسلات به عنوان مثال ایده آل و لگد گرفتند و دایره زنگی به نظر می رسد آنها به عنوان گروه شاهد تن. این اجازه می دهد تا شما را به اضافه و یا حذف ضربه محکم و ناگهانی پایان بالا از این صداهای حیاتی است. اسلات دیگر به شما اجازه ویرایش طول شروع و مدولاسیون سرعت.

Different slots have different parameters

اسلات های مختلف دارای پارامترهای مختلف است.


اضافه کردن دق و با استفاده از MIDI

گام بعدی برای تکمیل کیت و شروع به اضافه کردن صداها بیشتر به الگوی اساسی ما است. من ادامه داد: به افت نمونه ها به اسلات، اقدام به ساخت یک کیت متعادل است. من مایل به استفاده از ترکیب خوبی از صداهای کوبه ای سنتی، کوبه ای synth و اثرات بازدید.

More samples

Redrum با نمونه های جمعیت است.

هنگامی که کیت به اندازه کافی جمعیت شد من تصمیم گرفتم برای برنامه بخش کوبه ای با استفاده از MIDI. ترتیب سنج داخلی گام عالی است و بسیاری از سرگرم کننده برای استفاده است، اما گاهی اوقات شما فقط نیاز به استفاده از صفحه کلید و پد درام کارها.

Percussion added via MIDI

کوبه ای اضافه شده است با استفاده از MIDI.


به سادگی مسیر Redrums MIDI در ترتیب سنج، انتخاب کنید و اطمینان حاصل شود مسلح خود را برای ضبط و شما خوب به آن بروید. شما هم اکنون می توانید در هر یک از صداها در کیت دلخواه خود زندگی می کنند بازی کند. این قسمت ثبت MIDI زندگی کاملا با خوشحالی در کنار بخش های ثبت شده با استفاده از ترتیب سنج داخلی.


Using MIDI to program some basic percussion

با استفاده از MIDI به برنامه ریزی برخی از کوبه ای اساسی است.


قبل از اینکه بر روی بقیه کیت نقل مکان کرد و اضافه کردن برخی از عوارض به حلقه من می خواستم شروع به شکستن درام منحصر به فرد برای تلفن های موبایل را به یک میکسر. خوب نگاه در این بعد را.


خارج انفرادی و زیر میکسر

یکی از چیزهایی است که من در مورد دستگاه های عقل به طور کلی دوست دارم این است که چگونه انعطاف پذیر آنها هنگامی که آن را به ورودی ها و خروجی های مسیریابی می آید. Redrum بدون استثنا در اینجا و در flicking سخت بازپرسی کردن از شما با یک آرایه بزرگ مسیریابی گزینه های ارائه شده است.

اگر چه شما می توانید کنترل فرد برای تلفن های موبایل سطوح با استفاده از کنترل حجم در هر یک از شکاف ها، شکستن برای تلفن های موبایل کلید به میکسر زیر به شما می دهد بسیار بیشتر از کنترل و توانایی پردازش هر کانال به طور موثرتری.

Making a Sub Mixer

ساخت میکسر زیر است.


توجه کنید که هنگامی که یک میکسر زیر یک دلیل Redrum به طور خودکار مسیر Redrums می فرستد تا کمکی میکسر زنجیری. این اجازه می دهد تا شما را به استفاده می فرستد در خود Redrum، به عنوان مخالف می فرستد در میکسر. شما می توانید اضافه کردن به دو اثر جداگانه با استفاده از این میکرو می فرستد، بدون حتی مسیریابی هر Redrums به خروجی به میکسر.

The Redrum’s sends are automatically routed

می فرستد Redrums هستند به طور خودکار روت.


من ایجاد واحد RV7000 Reverb استفاده و کمکی ارسال برخی از Reverb استفاده دردار برای اضافه کردن به دام استفاده می شود. نتیجه عالی بود و افزود: حس واقعی از فضا به کل ترکیب. بعد تا یک واحد اکو میکسر و به عنوان سنتی ارسال / بازگشت روت شد.

The RV7000 is utilized via the Redrum’s micro sends

RV7000 از طریق Redrums های میکرو می فرستد مورد استفاده قرار می گیرند.


[صوتی ID = "15،019"]

دو صداهای کوبه ای است که با استفاده از MIDI در مرحله قبل برنامه ریزی شده بودند به دو کانال تازه در میکسر فرعی ما در اینجا روت شد. این کوه در می رم دندانه دار کردن و کشیدن کابل از خروجی اسلات خاص درام به طور مستقیم به ورودی های انتخاب شده از مخلوط کن به دست آمد.

Echo unit added

واحد اکو نیز اضافه شده و کوبه ای پردازش شده است.


AUX می فرستد شد و سپس مورد استفاده قرار گیرد برای اضافه کردن تاخیر از واحد اکو به تازگی ایجاد شده است. تاخیر برخی از فضای واقعی به کوبه ای و کمک به انتقال حس انسجام.


راه اندازی صداها کنگ با Redrum

ترفند شسته و رفته که شما می توانید با استفاده از Redrums CV / دروازه دستیابی به راه اندازی تلفن های موبایل در یک ساز دوم است. من مایل به استفاده از این سیستم را به دنبال Kongs ژنراتور صدا مدل آنالوگ.

A Kong is added to the mix

کنگ را به مخلوط اضافه شده است.


برای شما یک مثال سریع روت هستی CV خارج از دایره زنگی در Redrum به دام ماژول آنالوگ در کنگ. خروجی کنگ و سپس به کانال بعدی در دسترس در میکسر فرعی ما روت. نتیجه مخلوط شده و لایه لایه با دام موجود ما است.

CV routed from the Redrum to the Kong

CV است از Redrum کنگ شکست خورد.


Kong’s output routed to our sub-mixer

و خروجی Kongs به زیر میکسر ما شکست خورد.


این است که واقعا فقط برای مثال است اما شما می توانید این لایه را به معنای واقعی کلمه هر گونه استفاده از صدا را دوست دارید. سعی کنید با استفاده از این روش باعث کیت در کل کنگ با ترتیب سنج Redrums گام. بسیار سرگرم کننده به حال در اینجا وجود دارد!

The analog snare used in the mix

دام آنالوگ در مخلوط استفاده می شود.


برخی پردازش های نهایی

با همه چیز در جای خود و الگوی کار خوبی بود فقط زمان برای بررسی سطوح و اعمال برخی پردازش های نهایی است. من با استفاده از نوار قابل اعتماد

Scream 4

جیغ 4 آورده شده است به اضافه کردن اشباع و فشرده سازی


ضرب و شتم نهایی با snares لایه و پردازش:

[صوتی ID = "15،021"]


این امر به سادگی مستقیما در سراسر خروجی زیر میکسر ما با کمبود شدید شد درمان هر صدای درام در مخلوط است. اگر شما ترجیح می دهم کمی تامر شما می توانید از این ترک یا پودر برای چیزی کمی زیرکانه تر را امتحان کنید.

امیدوارم این به شما داده شده است چند ایده برای زمانی که شما بعد با استفاده از Redrum و شاید آن را کمک خواهد کرد که شما را به فشار کمی بیشتر از این ماشین های کلاسیک درام مجازی.


Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Paul Bissell
    Hey Mo, It seems that since 6.5 and the new SSL style mixer, the individual Redrum "slot" sends do not automatically route to the SSL mixer sends in the same way that cabling it to the old "Mackie 14:2" did. I miss that functionality. I know there are work arounds, but am I missing something? I want to push up S1 or S2 on the snare slot and give it whatever has been assigned to the Send 1 Effect on the SSL mixer. Thoughts? Paul Bissell
    • 7 years ago
    • By: Paul Bissell
    Reply
OBS 101 - The OBS Video Manual
OBS 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn OBS 101 - The OBS Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: