All Articles Reason
ساخت سلام ، کلاه ترنس سریع و جالب
G.W. Childs IV on Thu, June 23rd 0 comments
Trance beats are not that difficult to produce, let's face it. Why? Well, they are 4/4, 16-beat, it’s a generic 4 on the floor drum beat with the snare on the 5 and 13, and kick marking every bar.

ضربان ترانس هستند که به سختی برای تولید ، اجازه دهید آن را در چهره است. چرا؟ خب ، آنها 4 / 4 ، 16 - ضرب و شتم ، از 4 آن کلی در ضرب و شتم طبقه درام با کمند در 5 و 13 ، و پا زدن مارک هر نوار. تنها چیزی که واقعا جدا ضربه واقعا عمومی ترنس را از ضربه های واقعا جالب ترنس (که همه آنها هنوز هم 16 ضربه بلند) خواهد بود سلام و کلاه.

فکر می کنم در مورد آن ، خود را همواره رونق رونق رونق رونق و پا زدن ، کمند همیشه زیبا بر روی 5 ثابت


مرحله 1 -- سلام ، کلاه را انتخاب کنید

اول ، انتخاب کردن یک باز سلام ، کلاه مناسب و معقول. من شخصا دوست دارم چیزی که کمی بالاتر طیف فرکانس است. خواهید دید IM از نوع صحبت کردن در مورد در یک ثانیه وقتی می شنوید باز گردانی اولین حلقه HI - کلاه IM ایجاد. به طور کلی ، یکی از 909 سبک با فروپاشی کمی پایین تر. احساس رایگان برای آزمایش ، البته!


مرحله 2 -- رسم در 8 کلاه های Hi - یادداشت

در حال حاضر ، در مرغی شبیه کلاغ های مورد علاقه خود را ، ایجاد یک الگوی 16 ضرب و شتم از سلام باز کلاه بازی بیش از نیمی از اندازه گیری. این به این معنی طراحی در حدود 8 یادداشت های درون یک شبکه 16 - توجه داشته باشید. به خاطر داشته باشید ، این مثل جهنم در اولین صدا. آیا نگران تاپیک روش پشت این جنون است.[صوتی ID = "6347"]


بله ، من شرط می بندم شما به خودتان شلیک اگر شما را به این ضرب و شتم یکی برای بیش از یک دقیقه گوش ، بنابراین مطمئن شوید که دکمه توقف را فشار دهید و به مرحله بعدی حرکت کند.


مرحله 3 -- الگوی سرعت شما

اینجا جایی که سرگرم کننده شروع می شود. رفتن به ویرایشگر سرعت هر مرغی شبیه کلاغ شما usingthey همه آنها را داشته باشد. در استدلال ، حالت خود را ویرایش کنید. در حال حاضر ، من دارم به استفاده از ویرایشگر سرعت به

اولین بیمار توجه داشته باشید سرعت بسیار کم است ، پس توجه داشته باشید بعد از کمی بیشتر قابل شنیدن است. در نهایت ، در تمام 3S ، 7s ، 11s تولید میشود و 15s ، بیمار به سرعت بسیار گرم. این نیز که در آن باز سلام ، کلاه کلاسیک خواهد بود برجسته باشد.


[صوتی ID = "6345"]گام 4 : تنظیم طبل های خود را سرعت حساسیت

خوب ، تا کنون خود را هنوز هم صدایی MEH کمی. بیایید کمی تنظیم کنیم. در ماژول من (درامز) ، پیام رسانی فوری برای رفتن به کانال باز سلام ، کلاه ، و بالا بردن حساسیت سرعت. بیایید آن را چک کردند اکنون :


[صوتی ID = "6346"]


خوب ، در حال حاضر من که خوب سلام پمپاژ OL - کلاه ریتم. من همچنین باید این گزینه تنظیم طول پخش از باز سلام کلاه به عنوان آهنگ به قسمت های مشخص حرکت می کند را به آن روح و یا اندکی متلاطم. بیایید شنیدن آن را با پا زدن :


[صوتی ID = "6348"]


در حال حاضر ، شما می توانید در کوبه ای اضافی ، حلقه ها ، تصادفات ، و سواری به عنوان مورد نیاز اضافه کنید.


اتمام زنده 8 404 -- ساخت موسیقی رقص الکترونیکی ، منطق 404 -- الکترونیک اختلاط

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: