All Articles Reason
سریع نکته : اضافه کردن شیار به ضربان خود را با میکسر ReGroove دلیل
Mo Volans on Thu, January 6th 0 comments
If you are a Reason or Record user you'll be glad to know you are in possession of one of the best groove engines in the business. So, if you are finding that your music is a little lifeless or roboti

اگر شما یکی از عقل ​​یا ضبط کاربر شما خوشحالم که می دانم شما را در اختیار داشتن یکی از بهترین موتورهای شیار در کسب و کار است. بنابراین ، اگر شما در حال پیدا کردن که آهنگ های خود را کمی مرده یا روباتیک و شما می خواهید برای تزریق برخی از روح و سپس شما واقعا باید با ReGroove 'میکسر آشنا شوید.

برای یافتن اطلاعات بیشتر...

01 -- مفهوم سیستم ReGroove

بسیاری از DAWs دیگر عبارتند از سیستم به درخواست شیار به قطعات MIDI و یا صوتی خود را ، اما بسیاری از آنها ، در طبیعت مخرب هستند ، به این معنی نتایج به دست آمده به طور دائم بر روی عملکرد خود را حک شده است. هیچ یک از سیستم ها در نرم افزار های دیگر ، کاملا به عنوان قابل انعطاف و آسان برای استفاده به عنوان میکسر ReGroove.

سیستم ReGroove به شما اجازه می دهد تا اعمال قالب شیار جدید به فقط در مورد هر چیزی شما می توانید به بازی در به دلیل و آن را در زمان واقعی و را می توان ویرایش ، تغییر و یا به طور کامل در هر نقطه ای از کار افتاده است. شما همچنین می توانید درخواست تعداد زیادی از شیار های مختلف به عناصر مختلف در مخلوط شما.

شما حتی می توانید استخراج DNA شیار از هر گونه حلقه ، MIDI ، و یا صوتی در کتابخانه خود را ، اما یک نقطه شروع خوب است با استفاده از قالب های شیار از کتابخانه از دلایل آن ، اجازه دهید نگاهی به در که چگونه این بالاتر شما بار...

02 -- شیار در حال بارگذاری

کتابخانه خرد شامل تعداد قابل توجهی از قالب شیار برای شروع است. اینها می توانند با دسترسی به میکسر ReGroove (با استفاده از آرم بزرگ 'G' در سمت راست و پایین از بخش حمل و نقل) و کلیک کردن بر روی آیکون بار در هر یک از 'کانال' لود می شود.

این کتابخانه شامل یک انتخاب عالی از شیار بر اساس هر دو انسان و ماشین است و شما حتی می توانید شماره گیری نمایید تا قالب از سمپلرهای Akai MPC افسانه ای. نیس.

با شیار جدید خود را لود شده شما می توانید شدت از پارامترهای آن را همانطور که می بینید متناسب تنظیم. بهتر است با fader اصلی آغاز رد و سپس به آرامی افزایش این مقدار به عنوان صدا در حال پخش است.

03 -- استفاده از شیار به قطعات شما

با شیار اول شما لود شما هم اکنون می توانید آنها را به درخواست هر آهنگ در دلیل خود / پروژه رکورد. نگران نباشید ، کشویی منو بر روی هر کانال اسلات شما فقط فعال برای انتخاب استفاده کنید. شما باید به سرعت اثر خود را در بخشی را بشنود.

البته شما با استفاده از اسلات را می توان در زمان واقعی تغییر کرده و شما به راحتی می توانید اختصاص شیاری یکسان به تمام قسمت های خود را برای نگه داشتن چیزهای به سادگی در همگام. این یک سیستم کاملا انعطاف پذیر ، به طوری تجربه را جلب کرده و شیار خود را در.

صوتی 3 -- درام حلقه با یک مقدار مناسب از شیار کاربردی :

[صوتی ID = "1035"]

شیار موسیقی خود را در عقل / رکورد را از این tuts!

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: