All Articles Reason
سریع نکته : به ترکیب اسناد در علت 5
Mo Volans on Fri, December 17th 0 comments
Reason is an incredibly powerful DAW with some outstanding instruments but as is often the case, to achieve the sounds you want, layering instruments and effects is essential. Using the 'Combinator' d

دلیل مرغی شبیه کلاغ فوق العاده قدرتمند با برخی از اسناد برجسته است اما اغلب مورد ، برای رسیدن به صدای شما می خواهید ، ابزار لایه بندی و اثرات ضروری است. با استفاده از دستگاه "ترکیب" ، در ایجاد این ابزار لایه لایه فوق العاده در عقل نمی تواند راحت تر.

در اینجا نحوه...

01 -- انتخاب دستگاه اولیه شما می خواهید به ترکیب

اگر شما ایجاد کرده است پچ ابزار های بزرگ و در آن است که توسط تعدادی از اثرات پردازش ، همه چیز می تواند خیلی کثیف. قبل از شما آن را می دانم سخت بازپرسی کردن از خود را توسط تعداد زیادی از دستگاه ها ، فقط برای یک زن و شوهر از قطعات مصرف شده است.

بنابراین ، اجازه دهید شروع با ترکیب برخی از این دستگاه است. انتخاب همه آنها را ، حصول اطمینان از آنها برجسته می شوند. در حال حاضر راست کلیک کنید و انتخاب ترکیب '. این دستگاه در حال حاضر خواهد شد فورا به یک دستگاه ترکیب کننده جدید پرتاب می شود.

02 -- افزودن ابزار به ترکیب جدید خود را

به عنوان ترکیب خود را در اصل یک ابزار جدید ، می توان آن را با استفاده از بازی یکی از کانال MIDI. این به این معنی است که شما می توانید ابزار های بیشتر به دستگاه اضافه کنید و آنها را بلافاصله پخش شوند. این راه ایده آل برای استماع وصله های جدید را در کنار دستگاه های اصلی خود می باشد.

البته شما نوعی از میکسر درج شده به ترکیب خود را به جای دستگاه های اضافی ، اما نیاز به این روند واقعا مستقیم رو به جلو. فقط میکسر خود را ایجاد کرده و مسیر قبلی خود را (و جدید) دستگاه به ورودی آن. خروجی میکسر جدید و سپس می تواند به ورودی Combinators ها.

به یاد داشته باشید شما همچنین می توانید اضافه کردن جلوه های بیشتر به ابزار جدید فوق العاده خود را ، در گیر کرده و ببینید چه چیزی شما می توانید ایجاد کنید.

03 -- ویرایش جدید ایجاد خود را

با ترکیب خود را به بالا و در حال اجرا می توانید انجام دهید کمی بیشتر. پارامترهای منحصر به فرد از دستگاه های موجود در ترکیب کننده در واقع می تواند ویرایش شود با استفاده از کنترل های ماکرو را در جلوی دستگاه است. با استفاده از برنامه نویس های کلان شما در واقع می تواند پارامترهای چندگانه با یک دستگیره کنترل.

این فوق العاده است برای تنظیم کنترل های کلیدی و فراگیر ، تغییرات چشمگیر با یک شستی یا کلید. اگر شما احساس هنری به خصوص شما حتی می توانید تصویر نمایش داده شده در مقابل ترکیب را نیز تغییر دهید!

اتمام این Propellerhead آموزش دلیلی برای کسب اطلاعات بیشتر!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Studio Series - Recording Vocals
Pro Tools 502
Dream It. Do It.
Do you want to learn Studio Series - Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: