All Articles Reason
خودآموز طراحی صدا : فیلم فی ربات برای تلفن های موبایل را در زمان واقعی در علت 5
G.W. Childs IV on Wed, February 23rd 3 comments
During the heat of my video game industry days, I was often asked what I used to make so many Sci-Fi characters sound so authentic. To the surprise of many, I would always respond with simply, "Reason

در طول گرمای روز های من ویدیو صنعت بازی ، من اغلب خواسته شده بود و آنچه که من استفاده می شود تا بسیاری از شخصیت های Sci - Fi حجم صدا تا معتبر است. به تعجب بسیاری ، من همیشه با سادگی ، " خرد ". و این درست بود! دلیل از Propellerheads goldmine برای طراحی صدا و پردازش های صوتی برای بازی های ویدئویی است.

و در حالی که آن را درست ، عقل به هیچ وجه ، نه ، ارائه بسیاری از نیازهای اصلی توسعه بازی ویدیویی مانند تبدیل دسته ای ، و غیره یکی از ویژگی های جدید است که باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای سرعت بخشیدن به فرایند تولید وجود دارد.

دلیل 5 ، Propellerheads در حال حاضر ویژگی های اضافه شده از ورودی نمونه برداری است ، اما در انجام این کار ، آنها نیز تا به حال برای اضافه کردن ورودی صوتی. آه در هکتار! این چیزی است که آنها پیش از این است. در حال حاضر امکان به صوتی ورودی به طور مستقیم به واحد اثرات صوتی ، ابزار ، و غیره که در درون دلیل هستند!

In this tutorial, I'm going to show you how to route the audio inputs of Reason in to an FX unit, and then set up some real-time Sci-Fi FX to have some fun with!

مرحله 1

Go to your Reason 5 Preferences and select the Audio page.

مرحله 2

دکمه «کانال ورودی فعال را انتخاب کنید ، و ورودی بر روی رابط های صوتی خود را که میکروفون خود را به قلاب را انتخاب کنید.

مرحله 3

در حال حاضر ، رفتن به جلو و بستن پوشه تنظیمات. نگاهی به رابط سخت افزاری در بالای عقل. اگر شما همه چیز را تا به درستی ، شما باید یک سیگنال به عنوان شما صحبت به میکروفون خود را ببینید. اطمینان حاصل کنید که شما باید ورودی های صوتی خود را بر روی رابط کاربری خود ، و غیره هنگامی که شما یک سیگنال ، در حرکت!

خوب ، بنابراین ما باید بخش فنی از راه در این آموزش است. در حال حاضر ، برای چیزهای سرگرم کننده است. ما قصد داریم به راه اندازی یک vocoder vocoding برای زمان واقعی ، و سپس آن را اجرا کند از طریق برخی از FX به آن را واقعی تر ، اثر رباتیک. این می تواند به ویژه برای فیلم های خانگی ، بازی های ویدئویی ، وسیله مردم ، و بیشتر دستی!

در اینجا صدای خشک من قبل از ما شروع :

[صوتی ID = "1704"]

مرحله 4

به دلیل ، ایجاد 14:02 میکسر. اگرچه ما فقط می خواهید واقعا با استفاده از یک کانال میکسر ، آن را همیشه یک ایده خوب به یک در جلسه شما ، باید به شما تصمیم به دریافت دیوانه بعد.

مرحله 5

بعد تا ، اجازه دهید به جلو و ایجاد vocoder BV512. در حالی که ایجاد BV512 ، اطمینان حاصل کنید که شما کلید Shift را در حالی که آن را ایجاد. این تضمین می کنند که دستگاه خواهد مسیر خودکار به چیز دیگری در درون رک دلیل نیست. پس از ایجاد ، تکراری تنظیمات خود را به عنوان در تصویر زیر نشان داده شده است.

مرحله 6

Let's have a little routing fun now. Turn the Reason rack around by pressing Tab. Then route the audio input number 1 in to the Modulator Input of the BV512.

مرحله 7

کلید Shift را پایین نگه دارید در حال حاضر ، و ایجاد یک Subtractor. به محض ایجاد یک مسیر خروجی به ورودی ، حامل BV512 subtractor.

نوک مفید برای همه vocoders وجود دارد. هر دو سیگنال به بازی که می رویم به vocoder برای اینکه شما را به شنیدن هر چیزی بیرون آمدن از vocoder. اجازه بدهید به شما یک راه آسان برای مراقبت از این نشان می دهد.

مرحله 8

در خط Subtractor ترتیب سنج E فرماندهی را فشار دهید و سپس کلید Shift را پایین نگه . اگر شما پایین نگه داشتن کلید فرمان ، مداد ظاهر خواهد شد که در آن اشاره گر خود را. قرعه کشی در منطقه ای از اندازه گیری (1) برای اندازه گیری 3. سپس یک یادداشت در C3 قرعه کشی ، از اندازه گیری (1) برای اندازه گیری 3. تصویر. همچنین ، تعیین نقاط حلقه خود را به طوری که شما می توانید حلقه دنباله خود را از اندازه گیری 1 به 3.

گام 9

در حال حاضر ، پشت در دندانه دار کردن ، خروجی از vocoder BV512 به میکسر 14:02 کانال 1 ورودی مجموعه است.

مرحله 10

Okay, if you hit the Space Bar on your keyboard, and start talking, you should hear a little robot going on in your voice!


Because you set up the carrier wave (the Subtractor) on a loop, you can freely hear your own voice being modulated and can live out all of your childhood fantasies... But wait, let's make the fantasy even more intense! Through the use of Reason FX, it's possible to add a little more realism to an unrealistic sound. We're going to attempt to make our robot voice sound like he's talking over a radio. And make him a little more interesting.

[صوتی ID = "1712"]

مرحله 11

اول ، کپی کردن تنظیمات Subtractor من ، در زیر نشان داده شده است. توجه : من در برخی از سنتز FM ، به همراه یکی دیگر از OSC شده است. سنتز FM حامل خود را می کند بسیار پیچیده تر و در برخی موارد ، کمی بیشتر آلی... یا شیطانی.

گام 12

بعد ، ایجاد یک Subtractor دیگر ، در حالی که پایین نگه داشتن کلید Shift. هنگامی Subtractor را ایجاد می کنید ، تنظیمات زیر را به Subtractor جدید کپی کنید.

مرحله 13

E فرماندهی مطبوعات به ترک حالت ویرایش در داخل ترتیب سنج زیر است . ایجاد خود را در منطقه به خط زیر را با پایین نگه داشتن کلید اختیار (Options) و کشیدن به پایین به خط بعدی کپی.

مرحله 14

ایجاد شکاف ادغام صوتی عنکبوتی در حالی که پایین نگه داشتن کلید Shift. مسیر خروجی صوتی را از BV512 به عنکبوت ، و همچنین مسیر خروجی از Subtractor جدید 2 عنکبوتی نیز هست.

مرحله 15

کلید Shift را پایین نگه دارید و ایجاد جیغ 4 و ECF فیلتر - 42. مسیر عنکبوتی خروجی صوتی به جیغ 4 ورودی. مسیر جیغ 4 خروجی به ورودی فیلتر ECF - 42.

مرحله 16

ارسال خروجی از فیلتر در 14:02 میکسر خود را به کانال 1 ورودی

مرحله 17

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم! کپی تنظیمات برای جیغ و فیلتر همانطور که در زیر نشان داده شده!

آنچه ما انجام داده ایم اضافه Subtractor به عرضه نویز سفید دارد که آن نیز به جیغ 4 ، در نتیجه فشرده سازی ، هر دو سر و صدای سفید و صدای ربات با هم. هنگامی که به شما در تنظیم جیغ 4 به اعوجاج های دیجیتال ، کسب می کنید بسیار کثیف ، صدا رمز شده برای صدای روبات. این امر نه تنها آن کمی بیشتر باور می سازد ، اما کمی بیشتر grungy بیش از حد. نه خیلی خیلی هر چند.

اگر شما گل صدا ، و یا صوتی ربودن ، آن را به طور کامل ممکن است برای شروع مسیریابی صوتی از عقل به کامپیوتر شما ، که در آن شما می توانید تمام شما می خواهید و بحث ضبط خوبی داشته باشید. بعدها ، شما می توانید بروید و کلیپ ها را به میل خود ویرایش کنید! همچنین ، اگر شما می خواهید سر و صدا تر سفید ، به سادگی استاد خارج از Subtractor 2 بالا بردن.

در اینجا نتیجه نهایی زیر!

[صوتی ID = "1720"]

آموزش این نویسنده را در ترکیب دلیل .

Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • Hrmonik
  That was awwesome !!!
  • 9 years ago
  • By: Hrmonik
  Reply
 • Rounik Admin
  +1. This is one of my faves too! Nice work GW!
  • 9 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Nice work G.W.! I always learn cool stuff from you.
  • 9 years ago
  • By:
  Reply
Overbridge 2
Elektron 108
Dream It. Do It.
Do you want to learn Overbridge 2?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: