All Articles Reason
علت 6 : باطل از راه دور در علت
G.W. Childs IV on Mon, October 3rd | 0 comments
Hardware controllers remain ever popular for digital musicians. But with the limitless number of devices, and therefore, parameters in Reason how can they all be controlled? Enter Remote Overrides...

توسط بسیاری از فردی است که این امر می تواند شگفت انگیز برای دیدن نسخه های سخت افزار گفته شده است خرد دستگاه . بله ، در حالی که این در واقع که تحقق چشم آب نبات جنبه ، و لمسی تمایلات همه ما به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن در جامعه موسیقی ، دستگاه های سخت افزاری مزیت صرفه جویی در فضا است که با نگه داشتن آنها در عرصه نرم افزار به دست آورده از بین بردن.

با این حال ، نیاز به سخت افزار لمسی هنوز هم باقی می ماند. حقیقت آن است که موسیقی دانان ، مهندسان صدا و دی جی ها دوست دارند همه چیز را به چنگ زدن بر روی. آنها باعث شدند شما احساس پایه و بیشتر در کنترل!

در حال حاضر ، کنترل کننده های چند وجود دارد که می تواند بسیاری از دستگاه های که ساکن قلمرو جادویی عقل دسترسی وجود دارد. اما ، هیچ یک از این کنترل به طور کامل خواهد شد چون... هیچ کنترل با دکمه های به اندازه کافی ، لغزنده ، و دستگیره را به طور کامل کنترل دلیل وجود دارد کنترل. هر چند دلیل می توانید دستگاه های بی حد و حصر به وجود آورد ، هیچ کنترل فیزیکی می تواند تولید دستگیره بیشتر!

نظرت نفر قبلیت چه حتی نا امید کننده تر از موقعیت های که در آن شما یک ایده از نحوه و دستگیره خاص ، و دکمه را باید در پروژه دلیل خود اختصاص داده ، اما آنها به سادگی arent اختصاص داده است که راه.

در چنین موردی ، شما می توانید بر باطل از راه دور تکیه می کنند.


از راه دور است؟

از راه دور است ، در واقع ، پروتکل کنترل تمام کنترل کننده های درون دلیل مورد استفاده قرار گرفت. اگر کنترل کننده به تعیین از راه دور (نقشه برداری معنی که هر یک شستی و لغزنده ، و دکمه به طور خودکار به دکمه های مجازی و لغزنده در علت اختصاص داده) ، شما فقط می توانید و فشار کشیدن اهرم و به تکالیف دکمه استفاده می شود تا شما را پیدا دکمه نقشه برداری شما دنبال آن هستید. اما اگر نقشه برداری است ایده آل نیست ، و یا فردی که برنامه ریزی شده کنترل خود را در کارخانه خود را در مورد چگونگی تکالیف را فشار دهید باید به اشتراک بگذارید ، شما ممکن است بخواهید را به امور را در دست خود را از طریق کنترل از راه دور باطل.

باز هم ، این به این معنی است که دستی شما نقشه را فشار دهید و یا نوار لغزنده کنترل کننده خود را به یک نوار لغزنده مجازی ، دکمه ، یا دستگیره در دلیل . مشکل حل می شود ، درست است؟


محدودیت از راه دور

در حال حاضر ، یک محدودیت بزرگ به باطل از راه دور وجود دارد : نقشه برداری ایجاد شده تنها به پروژه ترانه که در آن شما راه اندازی نقشه برداری اعمال خواهد شد. ، اما اگر این الگو است که دارای این نقشه برداری در درون آن را ایجاد می کنید ، شما آن را داشته باشد


مرحله 1 -- انتخاب دستگیره

دلیل ، قرار دادن شستی خاص ، دکمه ، و یا کشویی شما می خواهم از کنترل کننده سخت افزار خود را کنترل. اطمینان حاصل کنید که انتساب آن است که حس می کند. آیا نقشه یک دکمه را در کنترل خود را به نوار لغزنده ؛ آن خو گرفته به منظور مناسب در اغلب موارد خدمت می کنند.

هنگامی که youve شستی ، کشویی و یا دکمه سمت راست ، بر روی آن راست کلیک کنید.

remote override image


مرحله 2 -- برنامه شستی

در منوی متنی است که به نظر می رسد پس از راست کلیک کردن روی ، را انتخاب کنید نقشه برداری لغو از راه دور را ویرایش کنید....

Edit Remote Override Mapping


در روی صفحه نمایش است که به نظر می رسد ، غیر فعال کردن از ورودی کنترل سطحی بدانید

disable ‘Learn from Control Surface Input...’


مرحله 3 -- تست شستی

سعی کنید jiggling اطراف ، هل دادن ، یا در حال حرکت انتساب جدید خود را. اگر تاپیک بدون فعالیت ، تکرار مراحل فوق ، و اطمینان حاصل کنید که کنترل خود را به درستی در ترجیحات دلیل.


نتیجه

به یاد داشته باشید ، این واگذاری فقط در این آهنگ شما در حال حاضر مشغول به کار شوید. اگر شما می خواهید آن را نگه دارید به طور دائم ، صرفه جویی در این آهنگ وجود داشته باشد. سپس ، در درون Preferences را دلیل ، مجموعه این فایل را به عنوان قالب خود را بر روی صفحه است.


بدانید دلیل 6 از کارشناسان با این آموزش .

Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: