All Articles Reason
علت 6 آموزش : Glitching با اکو
G.W. Childs IV on Mon, November 21st | 1 comments
The new Echo device in Reason 6 does more than its streamlined appearance suggests. Yes, it's a great delay effect, but G.W. Childs takes its processing capabilities to another level.

دلیل دارای سابقه ای طولانی از دستگاه های ترکیب که دستیابی به بیش از یک ، دو ، یا سه اثرات یا اهداف است . با سلام ، دلیل آن این است که در سوئد ساخته شده است ، و آنها برای طراحی حیله گر شناخته شده ، درست است؟ به دنبال در فروشگاه IKEA!

به هر حال ، اثر دستگاه های گنجانیده شده در دلیل 6 انجام کارهای مختلف و IM در اینجا به شما بر روی یکی از این روشن است.

اکو ، از راه دور مانند دستگاه های خوبی تاخیر قدیمی است که در تلاش برای تقلید echos رولاند نوار معروف به نظر می رسد. و ، زن و شوهر از دستگیره ها در اکو به شما اجازه می دهد که صدا را امتحان کنید برای رسیدن به ، و می تواند بسیار قانع کننده. اما دستگیره ها و دکمه های دیگر نیز وجود دارد ، است.

عملکرد های مورد علاقه من در اکو می رود دور بماند مقدار زیادی از آن زمان است. اما هنگامی که شما شروع به استفاده از آن بسیار اعتیاد آور است.

اگر شما برای شروع آهنگ شما در حال حاضر کنید و سعی کنید به استفاده از آن ، شما می توانید با تلفن های موبایل دارای اثر تسکین دهنده از چیزی خوشحال شده است. اگر شما چیزی را از طریق اکو زد ، و سعی کردند به استفاده از آن ، شما هنوز هم هیچ چیز ، از هیچ چیز ، و پس از آن هیچ چیزی دریافت کنید. اما یادگیری چیزی!

در حال حاضر ، اگر شما اکو را به حالت رول قرار داده ، شما چیزی منم واقعا سرد : حلقه بازخورد از طریق مسنجر. این می تواند برای stutters ، تأخیر حلقه ، و غیره استفاده می شود. شناسه می خواهم به شما نشان دهد که چگونه به درستی انجام شد با آن است.


مرحله 1 -- بار یک حلقه

ایجاد یک دکتر اکتبر رکس ، و پس از آن یک حلقه است که شما واقعا لذت می برند را انتخاب کنید. IM انتخاب دلیل کارخانه Soundbank


The Roll Bar in The Echo


مرحله 2 -- خودتان یک اکو رول

در اکتبر رکس دکتر راست کلیک کنید و به ایجاد یک دستگاه اکو. این کار دکتر اکتبر رکس به طور مستقیم به دستگاه اکو وصله. شما می توانید این کار را به عنوان اثر درج را انجام دهید ، بیش از حد. IM فقط ترجیح می دهند به آن را تا حد ممکن آسان است. اگر شما ترجیح می دهم کنترل میکسر (F5) بعد ، آزاد احساس و آن را به همان کار.

roll an echo


هنگامی که youve ایجاد اکو شما ، اطمینان حاصل کنید که آن مقداردهی. شما می دانیم این درست باشد ، در صورتی که خواندن و در بالای صفحه نمایش پچ INIT.

initialised Echo


اگر هر چیز دیگری نمایش داده شده است ، در اکو راست کلیک کنید و پچ مقداردهی اولیه را انتخاب کنید.

بعد ، در اکو ، سوئیچ حالت خود را به رول :

Go to Roll Mode


سپس شستی زمان پایین به نوبه خود (با همگام سازی بر) به اطراف 1/64- 1 / 28.


مرحله 3 -- اجرای آن!

خوب ، در زمان خود به برخی از سرگرم کننده : فشار دکمه اجرا بر روی دکتر اکتبر رکس است. از آنجا که اکو در حالت رول ، شما هر گونه اثرات اکو در تمام نمی شنوند.

هنگامی که شما آماده هستند ، سعی کنید فشار دادن نوار رول به سمت راست. سریع تر ترجیح داده شده است ، با این حال خود را همواره به تجربه خوب...

Push the Roll bar


هنگامی که شما این کار ، شما متوجه قطعی هم با صدای بلند است که جایگزین حلقه طبل شما. این طبیعی است ، و ترجیح داده است. سعی کنید معرفی اشکالات به طور تصادفی ، در حالی که به بازی کردن با دستگیره زمان است.

و زمانی که شما آماده شود ، سعی کنید خودکار آنچه شما انجام می دهند برای ایجاد جدید ، حلقه قطعی هم اخلال در.

تن از راهنمایی مثل این که واقعا می تواند تا صدای خود را در گوشت گاو وجود دارد علت 6 : اکو آموزش و تصویری .


Comments (1)

You must be logged in to comment. Login Now

  • Just to add a quick point: You need to create a separate track for the echo in the sequencer if you want to record your glitches in real time to the track (and/or smooth out the automation of the roll function). I mention this because I started using the roll feature when I first got reason 6 but it wasn't recording so I reached out to props and that's the advice they gave me. This thing creates some awesome sounds.
    • 7 years ago
    • By:
    Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: