All Articles Reason
علت 7: ترانسفورماتور یکپارچهسازی با سیستمعامل Audiomatic، چیست؟
G.W. Childs IV on Tue, May 21st 0 comments
What does 'Audiomatic Retro Transformer' suggest to you? Something harkening back to old skool technology? Analog warmth? Lo-fi? G. W. turns back the clock in this look at Reason 7's new device.

Hipstamatic یک برنامه دوربین برای آیفون بسیار به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و دوست داشتنی است، و دیگر دستگاه های تلفن همراه فراوانند. و، به حق این کار! این نشانی از یک کار فوق العاده از ساخت OL عکس مدرن خوب و به نظر می رسد کمی چیز ساییده شده، فرسوده، سوخته و ... دوست. چه کسی wouldve را تصور می کردند که با استفاده از یک اشاره از تکنولوژی های قدیمی به فن آوری های جدید wouldve به ارمغان آورد نوستالژی مانند.

حال با الهام از پدیده ضبط تلفن همراه، PROPELLERHEAD تصمیم به ساخت یک دستگاه جدید است که همان رفتار را از Hipstamatic، اما با صدا. نتیجه نهایی یک دستگاهی است که با عشق به ارمغان می آورد نوستالژی سطوح مختلف کیفیت ضبط با چنین دقت، که شما قطعا به خودتان پیدا کنید که در زمان به عقب گرفته است.


با استفاده از ترانسفورماتور یکپارچهسازی با سیستمعامل Audiomatic

یکی از زیبا ترین ویژگی های Audiomatic سادگی و سهولت استفاده از آن است. گرفتن که احساس مدرسه قدیمی طول می کشد هیچ وجه. نگران نباشید، دستگاه اثر مانند هر اثر دلیل دیگر ایجاد کنید و پرش به آن. حتی اگر یکی از مهم ترین پلاگین و دستگاه های بازی در داخل دلیل، اصلا اجازه دهید آن را به شما احمق. تبدیل، خشک / مرطوب، جلد و به دست آوردن یک نقش بسیار بزرگتر از شما ممکن است فکر می کنم بازی کند. و، آن را تشخیص دهید حتی نشان می دهد اصلی در Audiomatic است!

Audiomatic 1


ویژگی های اصلی Audiomatic، از 16 ایستگاه از پیش تنظیم که به شما در دسترس هستند از سمت راست شروع. زیبا وجود دارد صدایی ایستگاه از پیش تنظیم مانند نوار، HI-FI، و پایین، برای beefing تا سیگنال. و سپس انگار کمتر سودگرایانه و باطنی تر اثرات ایستگاه از پیش تنظیم بیش از حد، مانند پی وی سی و روان و وهم آور. همه از این ایستگاه از پیش تنظیم می تواند با دستگیره تبدیل بهینه سازی شده است. اما، همانطور که قبلا نیز اشاره شد، فراموش نکنید به بازی با به دست آوردن، جلد و دستگیره در خشک / مرطوب. در بدست آوردن خاص نشانی از یک کار فوق العاده از دادن خاموش سبک اثر اوردرایو خوب، آنالوگ.

Pic 2


بهترین طریقه استفاده

یکپارچهسازی با سیستمعامل ترانسفورماتور Audiomatic در واقع برای بیش از فقط tainting آهنگ های فردی در نظر گرفته شده بود، هر چند آن را انجام یک کار فوق العاده این. basses های، درام، گیتار، پیانو الکتریکی و بیشتر خواهد شد تا حد زیادی از این دستگاه بهره مند شوند. من حتی Audiomatic به یک دستگاه های درخشان برای beefing تکه گیتارباسترکیبگر من است. این می افزاید: در زمینه باس واقعا گرم که من داشتن زمان سخت زندگی بدون در حال حاضر.

علاوه بر این، در علاوه بر ابزار و حتی گروه های کانال موازی، یکپارچهسازی با سیستمعامل ترانسفورماتور Audiomatic نیز برای تسلط آهنگ های نهایی در نظر گرفته شده است. بیمار با خوشحالی گزارش که آن را نشانی از یک کار به طور جدی خوبی از این. نوار کاست، سیستم Hi-Fi و حتی گسترش برای تنفس برخی از عمق خنکی و دلتنگ به آهنگ های خود را در یک راه است که واقعا بود قبل در دلیل به راحتی در دسترس نیست فوق العاده هستند. به طور جدی، youd مجبور به صرف برخی از زمان های جدی با Combinators برای ایجاد حتی یکی از این ایستگاه از پیش تنظیم با هر دقت و صحت.

اوه، و فراموش نکنید سعی کنید برخی از CV مدولاسیون با تابع تبدیل در پانل پشت Audiomatic در دسترس است. ایستگاه از پیش تنظیم شده مانند وهم آور، مدار و ترک را می تواند بسیار جالب با مدولاسیون کوچک، یا اتوماسیون.


اختتامیه نظرات

در حالی که، ترانسفورماتور یکپارچهسازی با سیستمعامل Audiomatic است یک تعویض بازی برای دلیل نمی، مانند RV7000 بود. همانطور که می بینید، آن را قطعا نه دستگاه نادیده گرفته می شود. همه ما نیاز داریم که چیزی کمی از دست رفته در مخلوط گاهی اوقات. اما این ممکن است در نهایت به یک دستگاه است که می رود از گاهی به تمام وقت استفاده می شود. آن را امتحان کنید!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Advanced Mixing and Mastering
Reason 7 302
Dream It. Do It.
Do you want to learn Advanced Mixing and Mastering?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: