All Articles Reason
خودآموز دلیل : برنامه نویسی آنالوگ سبک synth تکه های بیس در خرد
Mo Volans on Tue, January 11th 0 comments
If you're serious about creating great, original music then programming your own sounds is a must. So step away from the presets and start to create your own unique patches using Reason. The question

اگر شما جدی در مورد ایجاد ، موسیقی بزرگ و اصلی برنامه نویسی برای تلفن های موبایل خود شما ضروری است. بنابراین دور از ایستگاه از پیش تنظیم گام و شروع به ایجاد تکه های منحصر به فرد خود را استفاده از عقل. سوال این است که در آن شما شروع به؟

اگر شما به برنامه نویسی synth و سپس تعدادی از تلفن های موبایل بلوک ساختمان است که مناسب برای شما که در حال وجود دارد. یکی از این برای تلفن های موبایل ضروری این است قوی synth پچ باس ، تسلط بر این شما باید به درب به تمام انواع از موفقیت های برنامه نویسی synth باز کردن.

01 -- سلاح خود را انتخاب کنید

من اغراق نیست وقتی که من می گویند به معنای واقعی کلمه وجود دارد هزاران نفر از synths نرم خارج وجود دارد را انتخاب کنید. این که آیا آن را آخرین synth گران مدل سازی ، VST رایگان و یا به سادگی ابزار منم که همراه با ادم کند و تنبل خود را ، بیشتر از شما خواهد شد بیش از یک synth با کیفیت بالا را در مجموعه خود داشته باشند.

با تمام این انتخاب آن را می پردازد تا خود را با اصول اولیه سنتز آشنا و اگر شما به این موضوع خیلی جدید شما ممکن است بخواهید شروع به نگاه ابزار های کاهشی یا مجازی آنالوگ. این روش از ایجاد صدا یکی از ساده ترین برای به دست آوردن سر خود را در اطراف می باشد و این به شدت احتمال وجود دارد که بیشتر از شما خواهد شد واقعا بزرگ مجازی synth آنالوگ بر روی سیستم شما داشته باشند.

به عنوان مثال بزرگ وضوح گذاشته synth کاهشی مجازی آنالوگ دلیل 5 'Subtractor' است و آن را برای این دلیل بسیار جناس در نظر گرفته است که من در این ابزار برای این آموزش انتخاب. البته شما قادر خواهید بود به پیروی از مراحل با استفاده از یکی دیگر از synth اگر شما می خواهید ، فقط آن است که یک ابزار کاهشی با کنترل های مشابه تضمین می کند.

02 -- انتخاب و مخلوط کردن اسیلاتورهای خود را

وقتی که شما پچ را در هر synth شما تمایل به انتخاب اسیلاتورهای خود را شروع کند. اسیلاتورهای منبع صدا در synths کاهشی هستند و آنها هستند که پایه و اساس هر پچ ما ساخت.

در این مورد من می خواستم برای ایجاد خوب باس punchy و گسترده ، و من احساس می کنم بهترین اسیلاتورهای برای این کار دیدم امواج. آنها harmonically بسیار غنی و دارای لبه های خاصی که گاهی اوقات اسیلاتورهای دیگر فاقد است. من در واقع برای دو نفر رفته شاهد امواج و تنظیم آنها را با اندکی کاهش به ایجاد یک گروه کر غنی مانند اثر.

اگر شما با استفاده از تعدادی از اسیلاتورهای مختلف و سپس شما را مجبور به مورد قابل توجه تعادل بین حق آنها فکر می کنم. در اینجا ما با استفاده از دو نوسانگر یکسان هستند بنابراین به سادگی تنظیم شستی مخلوط در 50/50 به طور کلی خوب می شود اما در برخی موارد دیگر ، شما ممکن است بخواهید که زمان کمی بیشتر به تنظیم خوب مخلوط.

صوتی 2 -- اسیلاتورهای خام ما پخش :

[صوتی ID = "1043"]

03 -- آمار فیلتر

واقعا آوردن صدای ما را به زندگی ما باید به برخی از فیلتر دریافت کنید ، در این مورد فیلتر

فیلتر Subtractor مدل چند حالت رزونانس است و بسیار شبیه به فیلتر های شما بر روی دیگر کاهشی ، synths مجازی آنالوگ پیدا است. به طور پیش فرض این فیلتر در حالت پایین گذر است و خوشبختانه این دقیقا طعم ما نیاز داریم اینجا.

در حال حاضر همه ما باید انجام دهیم این است که مجموعه ای از فرکانس قطع به حدود 75 ٪ و شماره گیری در مقدار مناسبی از رزونانس ، بیش از حد اما نه ، همانطور که ما تنها در تلاش برای اضافه کردن یک بیت از نگرش و برخی از هارمونیک های اضافی است.

با استفاده از این در جای خود صدا ممکن است به نظر می رسد duller در طبیعت که به سادگی از آنجا که ما نیاز به زیر و بم کردن فیلتر برش. ما در این کار را با استفاده از پاکت فیلتر اختصاصی Subtractor انجام دهد.

صوتی 3 -- پچ شکل می گیرد ، با برخی از فیلتر اولیه :

[صوتی ID = "1045"]

04 -- پاکت دامنه و فیلتر

بنابراین در حال حاضر ما نیاز به در با استفاده از پاکت های خود را به شکل و صدای ما بالاتر خواهیم بر روی پاکت فیلتر تمرکز نگاه است. Subtractor در واقع دارای سه پاکت مستقل که یکی از آنها به طور خاص برای کنترل فیلتر. هر synth دیگر این است به احتمال زیاد به حداقل دو پاکت.

در این مورد من می خواهم برای اضافه کردن اسید پر جنب و جوش 'خرد کردن به صدای بم و این است با استفاده از یک فروپاشی بر اساس تنظیمات پاکت انجام می شود. بنابراین ، با حمله و حفظ صفر به شما می تواند پوسیدگی به حدود 40 ٪ فشار. همچنین مقدار مناسبی از آزادی به پاکت اضافه کنید. در حال حاضر زمانی که شما به نوبه خود تا میزان پاکت شما باید شنیدن اثر مورد نظر به فیلتر استفاده شود.

بعد تا شما می خواهید به لحن خوب پاکت دامنه شما. با توجه به این که این صدای نسبتا ساده است و اکثر کار است که توسط فروپاشی پاکت filer بر اساس انجام می شود ، همه ما واقعا باید انجام دهیم این است تا آزادی کمی به دور هر گونه لبه و پخش پچ کمی کمتر ناگهانی در طبیعت است.

صوتی 4 -- پاکت کمک به قالب صدا :

[صوتی ID = "1047"]

05 -- ابراز حالت و سر خوردن

اگر synth خود را از انتخاب است به پخش در حالت تک صدایی در حال حاضر نمی مجموعه پس شما باید که در حال حاضر انجام. با توجه به این که این پچ باس synth کلاسیک ما به آن را می خواهم به عنوان نزدیک به چیزی واقعی که ممکن است. این بدان معناست که با استفاده از حالت تک صدایی ضروری است.

اگر شما مایل به استفاده از سرش یا portamento در پچ خود را و سپس شما نیز ممکن است با استفاده از حالت پیوسته فکر می کنم می خواهم. با استفاده از این حالت به این معنی است که سرش فقط فعال خواهد شد زمانی که یادداشت ها با هم همپوشانی دارند. این همپوشانی را می توان یا در حین پخش زنده و یا در برنامه نویسی MIDI تحریک.

صوتی 5 -- برخی از سرش به پچ باس ما اضافه شده :

[صوتی ID = "1049"]

06 -- کنترل صدا جدید

با همه چیز در محل شما ممکن است دریابید که شما نیاز دارید برخی از دست اضافی کنترل بر صدای خود را. در حال حاضر اگر سطح کنترل MIDI اختصاص داده شده و سپس شما ممکن است کنترل های خاص برای هر پارامتر در synth خود را داشته باشد ، اما اگر نه شما باید مسیر دیگری را.

با استفاده از کنترل های سنتی از قبیل چرخ وزارت دفاع ، aftertouch و سرعت است که همیشه یک شرط امن به عنوان اکثریت قریب به اتفاق از صفحه کلید کنترل کننده ابزار مناسب برای این کار عرضه است.

به عنوان مثال با استفاده از Subtractor ما به راحتی می توانید فرکانس قطع فیلتر به چرخ وزارت دفاع نقشه و کنترل زمان واقعی بیش از این پارامتر. هر گونه جنبش و سپس می توانید به راحتی به آهنگ MIDI در مرغی شبیه کلاغ خود را ثبت شده است.

07 -- نتیجه نهایی

همانطور که می بینید برنامه نویسی تکه باس خود است که کاملا مستقیم رو به جلو و کامل راه برای تبدیل شدن به آشنا با synth انتخاب شما. بنابراین حتی اگر شما یک مبتدی نسبی ، دریافت گیر کرده و خودتان آن را امتحان کنید.

صوتی 6 -- پچ نهایی در حال حاضر توسط وزارت دفاع چرخ کنترل :

[صوتی ID = "1052"]

آمار نظرات زیر را با هر گونه سؤال یا... نظر! اگر شما می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دلیل اتمام آموزشهای اینجا .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Sampler, Quick Sampler and Auto Sampler
Logic Pro X 210
Dream It. Do It.
Do you want to learn Sampler, Quick Sampler and Auto Sampler?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: