All Articles Reason
هفت گام سریع برای ایجاد یک بالشتک گرم سریع در ثور
G.W. Childs IV on Fri, May 20th 0 comments
What are pads anyway? You probably know them as the droning quarter note, half note, whole note progressions you’ll hear low in the background of slower songs to fill up more space. You may have heard

چه هستند پد به هر حال؟ شما احتمالا آنها را به عنوان توجه داشته باشید چهارم droning ، نیمی از توجه داشته باشید ، پیشرفت توجه داشته باشید تمام شما بشنوند کم در پس زمینه آهنگ کندتر را پر کنید تا فضای بیشتری بدانند. شما نمی توانید آنها را در مقابل تصنیف موسیقی Roxy نیز شنیده است. هر کجا که youve در سراسر آنها می آیند ، شما باید بدانید که آنها دستی داشته ، و بزرگ برای ایجاد عمق در مخلوط پراکنده خود را که خواهان آن اضافی... چیزی.

ثور استادانه است برای این کار ، و در این نکته سریع ، من دارم به شما نشان می دهد که چگونه یک پد گرم و زیبا و سرسبز در ایجاد ثور دلیل با تلاش بسیار کمی است . اگر شما به مبارزه با یک مسیر است که مقدار زیادی از فضای خالی منم واقعا ناراحت کننده است ، این را امتحان کنید با چند یادداشت پایدار!


01 -- مقداردهی اولیه ثور

هنگامی که شما برای اولین بار راه اندازی ثور ، شما ممکن است پچ را از قبل لود شده به ثور به دلیل تنظیم در دلیل تنظیمات نامیده می شود ، بار صداها به طور پیش فرض در دستگاه جدید را داشته باشد. اگر ثور خود را می گوید که هر چیزی به غیر از پچ INIT ، بر روی دستگاه راست کلیک کنید و مقداردهی اولیه پچ را انتخاب کنید از منوی متنی.02 -- نمایش بصورت دکمه در حالت دوم برنامه نویس

بله ، این یک گام آسان است ، اما یک لازم است. نمایش برنامه دکمه را فشار دهید.

03 -- نگاه در بالای Osc آنالوگ

هنگامی که فلش اشاره کردن که در آن می گوید که Osc آنالوگ را کلیک کنید ، شما منوی کشویی. انتخاب چند Osc.

04 -- تنظیم پاکت AMP

بر اساس بخش پاکت آمپر بالا بردن لغزنده (همچنین به عنوان حمله شناخته می شود) به 870ms.

افزایش نوار لغزنده R (همچنین به عنوان فایل شناخته می شود) به 2.12 S.


05 -- فیلتر برای طعم

خوب ، در این نقطه ، youve پد نسبتا سرسبز است. اما ، فرکانس ، عاقلانه آن ممکن است متناسب با مسیر خود را کاملا. این است که در آن کاهش نوار لغزنده فرکانس بر روی فیلتر پایین گذر ممکن است در مفید آمده است. با این کار برخی از شدیدتر ، فرکانس های بالای پد ، حذف و اجازه دهید آن را در مخلوط نشسته کم. اگر اضافه کردن به گل های بسیار ، به فیلتر امور خارجه متغیر سوئیچ و سوئیچ به BP (پاس باند) حالت. این فرکانس های بالا و پایین به طور همزمان برش و کمک گرفتن صدا پد شما نشسته سمت راست در داخل مخلوط شما.

06 -- گروه کر

اگر شما تنظیمات فوق را کمی نازک شود ، و یا می خواهید یک پد است که بسیار شاداب تر ، سعی کنید را قادر می سازد گروه کر درون ثور است.


null


این تا حد زیادی پد ، ضخیم شدن و دادن آن خیلی بیشتر از احساس سرسبز و برای Phat.


07 -- کمی اضافی است؟

اگر شما می خواهید احساس اثیری ، به نوبه خود بر تاخیر! با هر دو اثر ، شما ممکن است بخواهید برای تنظیم این تنظیمات تا شما پد کامل. اگر شما مطمئن arent ، به سادگی آنها را خاموش کنید و ببینید اگر بدون عوارض کار می کند بهتر از با اثرات.

همچنین ، اگر شما در حال اجرا هستند دلیل در حالت Rewire ، شما ممکن است انتخاب کردن یک اثر شخص ثالث برای استفاده از صنوبر صدا پد بیش از حد!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

OBS 101 - The OBS Video Manual
OBS 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn OBS 101 - The OBS Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: