All Articles Reason
صدا طراحی : Deadmau5 ارواح نفر اعضای بدن مسائل در خرد
G.W. Childs IV on Wed, September 21st 0 comments
Deadmau5-style pitch tricks, beats and sounds is all the rage. Learn how to recreate the organ sound from Deadmau5's dance floor filler, Ghosts n Stuff, in Propellerhead's Reason.

در طبقه آهنگ بسیار جاذب است ، و رقص ارواح N چیزهای ، Deadmau5 چرخش خوبی در صدا خوب ارگان قدیمی است. این پچ از طریق پیگیری و کمک می کند تا به اضافه کردن به طبیعت وابسته برقص مرگ ، و تم کلی آهنگ. ارواح همیشه اندام لوله به اطراف ، درست است؟

نظرت نفر قبلیت چه طوری جالب در مورد ارگان آن است که نه فقط یک ارگان ، اگر شما گوش واقعا نزدیک است. آن لایه بندی شده با synth که واقعا باعث برش پچ کلی از طریق ترکیب با کمال. لا به لا گذاشتن یک تکنیک است که مدت طولانی است که در داخل استودیو تکنیک های تولید گنجانیده شده است. هنگامی که صحنه تکنو کشف لایه بندی و آنها را با آن زد.

در این آموزش ، شناسه به شما نشان دهد که چگونه یک ترفند در دلیل برای شبیه سازی ارگان Deadmau5 ، با تکه های لایه بندی در درون دلیل.


مرحله 1 -- ترکیب

شروع کردن با ایجاد یک ترکیب کننده ی خالی است. این به انجام لایه بندی استفاده کنید.

Empty Combinator


در داخل این ترکیب ایجاد Micromix ، NN19 و Subtractor.

reate a Micromix, a NN19 and a Subtractor


در برنامه های کاربردی دیگر ، شما احتمالا تا پایان نیاز به ایجاد مسیر ارگان و سپس آهنگ synth به انجام این نوع عمل. تشکر خوبی برای ترکیب های قدیمی! با استفاده از این دستگاه ساده ، ما می توانیم یک مسیر است که به شما این امکان را می دهد ما را به هر دو بخش در درون همان دستگاه ، در اصل ایجاد کنید.


مرحله 2 -- کجا اعضای بدن شما؟

کبد یک عضو بسیار شبیه به اندام Deadmau5 ، من را کشف کرد ، ارگان پچ B3 واقع در Sounbank کارخانه دلیل است ، در داخل پچ NN - 19

NN-19 Patches > Organ > B3


نکته جالب در مورد این پچ از قبل موجود است که بسیار غلیظی است که آن را ندیده واقعا نیاز به هر نوع اثر اضافی آن را برای Phat و برش را از طریق آن. نشسته است بسیار ظریفانه در درون یک مخلوط ، درست مثل Mau5 یکی!

[صوتی ID = "8846"]


مرحله 3 -- Synth

در Subtractor شما ، اطمینان حاصل کنید که پچ دهی اولیه شده است. سپس ، در 2 OSC را قادر می سازد و آن را به حدود -5 سنت detune. این به ما یک دارای دندانه اره مانند خوب کمی به من بدهید. همچنین ، شما می خواهید مطمئن شوید که به هر دو اکتاو را شما را 1 و 2 Osc. این تنظیمات می تواند مورد بحث است ، اما آن را نزدیک به من در حال حاضر صدا. احساس رایگان برای آزمایش.

detuning oscillator 2


در نهایت ، شما می خواهید برای کاهش صداهای متعدد و گوناگون از Subtractor به 1 ، به طوری که آن را تنها می توانید بازی توجه داشته باشید یکی در یک زمان ، در حالی که ارگان می توانید یادداشت های متعدد بازی. آن را محدود به دادن این تصور که ما باید سرب بازی یادداشت های تک ، در حالی که ارگان نقش آکورد.

تنظیم portamento خود را به حدود 11 oclock ، همچنین به طوری که شما دریافت کنید که مشخصه خم در مسیر Mau5.

portamento to 11 O'Clock


بیایید آن را چک کردند اکنون!

[صوتی ID = "8845"]


می بینید؟ کار بسیار شبیه است ، و مقدار بسیار کمی درگیر است. هر زمان لایه بندی می آید تا ، ترکیب در ذهن نگه دارید! این می تواند زمان زیادی را ، ذخیره و نگه داشتن آن در عین حال سرگرم کننده است.


اوه ، Combinators! ما چقدر عاشق 'EM در macProVideo.com. یادگیری چگونگی استفاده از Combinators در راه های جدید هیجان انگیز

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: