All Articles Reason
با استفاده از Vocoders برای تحول در اسناد و تبدیل آنها به علت در
Mo Volans on Sat, April 23rd 0 comments
Unsurprisingly Vocoders have always been associated with vocal processing, after all this is what they were originally designed for. This preconception shouldn't affect the way you use your Vocoder as

جای تعجب نیست Vocoders همواره با پردازش آواز همراه است ، بعد از این همه آن چیزی است که آنها در اصل برای طراحی شده است. این قبل و حین حاملگی باید راه شما استفاده از Vocoder شما تاثیر نمی گذارد که آنها مناسب برای پردازش فقط در مورد هر منبع.

In this article we'll take a look at how we can use a Vocoder in Reason 5 to transform the sound of more traditional instruments such as drums and guitar.

مرحله 1 -- انتخاب Vocoder شما

تقریبا هر vocoder می تواند مورد استفاده برای پردازش سازهای خود را اما در این آموزش ما خواهید بود با استفاده از عالی BV512 Vocoder که با Reason 5 همراه است. نه تنها این پردازنده بسیار توانایی است ، اما به علت به علت در سیستم مسیریابی انعطاف پذیر راه اندازی شده است بسیار شفاف است.

من فکر کردم این ویژگی مبتدی در میان شما را در درک اصول vocoders مسیریابی کمک. اگر چه برنامه های کاربردی دیگر می توانم در یک سیستم گرافیکی شبیه به این استفاده نمی کند ، امیدوارم که شما می توانید این مثال به هنگام انجام یک مجموعه مشابه در دیگر مرغی شبیه کلاغ تصویر.

Vocoder BV512

مرحله 2 -- ساخت اتصالات

ابزار مورد استفاده برای vocoding راه اندازی.

مهم نیست که شما قصد دارید با Vocoder خود را پردازش شما حامل و زیر و بم کننده نیاز دارند. حامل می تواند هر ابزار یا منبع صدا اما در اصل این است که صدای شما استفاده خواهد کرد برای ایجاد ملودی. زیر و بم کننده صدای شما میخواهید تا فرایند پردازش و به طور سنتی آوازی است.

در این مورد مدولاتور ما یک حلقه درام از Dr.OctoRex است و سیگنال حامل ساده synth پچ رشته از یک سینت سایزر ثور است. با اتصالات ساخته شده و حلقه درام پخش ما در واقع شنیدن هر چیزی. ما شروع به برخی از سر و صدا در گام بعدی را ایجاد کند.

عقب از قفسه و مسیریابی استفاده می شود بین دستگاهها

مرحله 3 -- ضبط یک ملودی

برای ایجاد حلقه درام ما آواز ما نیاز به بازی در برخی MIDI را به دستگاه حامل ما است. اطمینان حاصل کنید که حلقه درام (یا هر ابزار دیگر شما شاید با استفاده از) در این نقطه در حال پخش است.

بازی هر یادداشت شما را به ابزار حامل می خواهم و شما باید دست و پا زدن Vocoder را به عمل شنیدن. شما هنوز هم می خواهید پویایی و شیار از حلقه اصلی ، اما دایره زنگی و تنظیم صدا تبدیل خواهد شد بشنوند.

ملودی به مسیر MIDI ثور ثبت شده

گام 4 -- خواهی به تنظیمات

بخش عمده ای از کیفیت صدای نهایی بر روی تنظیمات شما استخدام بستگی دارد. Vocoders بسیاری به شما این امکان را می دهد به شما برای تنظیم پارامترهای کلیدی کمی ، یعنی مقدار از باند استفاده می شود ، تاکید فرکانس بالا و ترکیبی بین حامل و مدولاتور.

مقدار باند پیچیدگی صدا ، تاثیر می گذارد در حالی که پایین تنظیمات شما اثر دانه دار رباتیک و تنظیمات بالاتر قابل فهم تر می شود. در اینجا من برای بالاترین تنظیمات دادن مسطح پاسخ BV512 ارائه کرده است را انتخاب شده است.

شما همچنین می توانید فهم از سیگنال اصلی و بالا بردن مقدار از پایان بالا در سیگنال و یا با استفاده از مخلوط مرطوب / خشک را بهبود بخشد. من تمایل به پیدا کردن که با شمارش باند بالا شما دور می تواند با یک سیگنال کاملا مرطوب. شما می توانید حلقه نهایی درام vocoded زیر را بشنود.

حلقه درام خشک :

[صوتی ID = "6145"]

... و در حال حاضر تحت درمان با Vocoder ما راه اندازی ثبت و ملودی :

[صوتی ID = "6146"]

تبدیل به یک دلیل کاربر قدرت.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: