All Articles Audio Software
ویژگی های جدید در درو 4 : پاکت پیچ و اصلاح ماوس
G.W. Childs IV on Tue, September 13th | 0 comments
G.W. Childs puts two of the new marquee features in Cockos' incredible DAW, Reaper 4, under the spotlight: Mouse Modifiers and Pitch Envelopes. Check out how Reaper 4 measures up against your DAW.

در طول چند ماه گذشته ، سلام spotlighting درو ، با اشاره به چگونه کار می کند ، دسته خنک در مورد آن ، و نحوه استفاده از آن . به طور معمول ، id بر روی این حمل ، اما من احساس می کنم که این امر می تواند ارزشمند تر برای برجسته کردن این واقعیت است که یک نسخه جدید از درو 4 وجود دارد ، و رفتن به یک بیت از آنچه آن را خنک می کند.

با این حال ، به عنوان چندین شده جدید به درو وجود داشته باشد ، نقطه از این مقاله این است که شما به خرید کامل در مورد چگونگی استفاده از تعداد کمی از ویژگی های جدید می دهد.

دو ویژگی سلام انتخاب شده عبارتند از :

  • Mouse Modifiers
  • Pitch Envelopes

چندین دیگر از ویژگی های واقعا خنک مانند مدیریت طرح ، در حال ویرایش MIDI ، و بیشتر وجود دارد. بنابراین ، در مقالات آینده ، خواهیم به بیش از این.

خوب ، اجازه می دهد تا با اصلاح ماوس ، یکی از ویژگی های جدید که واقعا مجذوب من شده است.


اصلاح ماوس

در بیشتر واقع DAWsin هر ادم کند و تنبل من می دانم که ماوس ofthe متفاوت خواهد رفتار بسته به چه بخشی از مرغی شبیه کلاغ که شما در حال حاضر مشغول به کار شوید. کلیدهای تغییردهنده مانند گزینه ، کنترل ، تغییر ، فرماندهی ، و همچنین قابلیت های اضافی را به ماوس خود را چگونه کار خواهد کرد. به عنوان مثال : در بسیاری از آموزش macProVideo.com ، youve احتمالا به حال یک نویسنده اشاره به پایین نگه داشتن گزینه ، و سپس کلیک کنید ، و غیره ، و هنگامی که شما را به بخش دیگری از آموزش بعد ، گزینه کلیک کنید ، چیزی کاملا متفاوت انجام به دلیل این که شما مشغول به کار بودند در ، برای مثال ، ویرایشگر های صوتی به جای استفاده از ویرایشگر MIDI شما در قبل بودند.

درو مشابه است : فرماندهی کلیک کردن در پنجره تنظیم می کند ، چیزی بسیار متفاوت از آنچه که در ویرایشگر MIDI.

در درو 4 ، با این حال ، شما در حال حاضر توانایی اضافه کردن ترکیب های اصلاح اضافی ، و آنها چهار چوب حساس!

در Preferences را درو 4 در ، به ماوس بخش اصلاح زیر در حال ویرایش رفتار :

Mouse Modifier Section


این صفحه شما را اصلاح موس برای هر صفحه شما در حال حاضر کار بر روی را نشان می دهد و شما می توانید زمینه بیش از تغییر به یک صفحه دیگر. به عنوان مثال : می خواهید به تغییر چگونگی اصلاح در پیانو رول کار می کنند. انتخاب منوی کشویی متنی و رول پیانو MIDI را انتخاب کنید :

Modifying the modifiers


حالا شما می توانید نه تنها امکان اصلاح از کلید های موس جدید ، اما شما نیز می توانید ببینید اصلاح فعلی که Cockos راه اندازی در هنگام ایجاد درو 4 ، و غیره اگر شما دکمه ترکیبی که youd مانند استفاده و اضافه کردن قابلیت به ، دو کلیک کنید. بلافاصله ، تا پاپ را با گزینه های از آنچه که شما می توانید اختصاص دهید ظاهر می شود :

Assigning key combinations


اگر شما می خواهید به تغییر اصلاح موجود ، به سادگی بر روی مجموعه ای اصلاح youd مانند به تغییر دوبار کلیک کنید. بسیار آسان آن!

بیایید آن چهره : همه ما ایده هایی در مورد چگونگی و ویژگی های ماوس صفحه کلید ما باید. Cockos به نظر می رسد که واقعا با درو 4 به رسمیت شناخته شده است. تاپیک حتی بیشتر تحت هود در درو 4 مانند طرح بندی اصلاح ، و غیره

در حال حاضر ، اجازه می دهد تا حرکت را به چیزی بیشتر صوتی گرا... چیزهای واقعا سرگرم کننده!


پاکت پیچ

من عاشق بریدن صوتی. یکی از چیزهای مورد علاقه من! اما ، نیز به این ایده را آسان می کند ، تنظیم ظریف من زمانی که وضعیت خواستار آن است.

من Cockos و به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن همان فلسفه است. صوتی سنگین بریدن پلاگین است که با درو می آیند وجود دارد. و اکنون ، با درو 4 ، دستکاری زمین با مراقبت و دقت را از طریق استفاده از پاکت های پیچ یک راه بسیار ساده وجود دارد.

ایده ساده است : شما یک خواننده می آیند که می کند را فوق العاده ذوب می شود و آن را حتی سخت ترین قلب. But.theres یک نقطه کوچک که در آن shes کاملا خارج از زمین و مریخ را در غیر این صورت فوق العاده است.


مرحله 1 -- ضبط آهنگ های صوتی

در درو ، به پیش رو و راه اندازی آهنگ های صوتی. سپس ، ثبت خودتان آواز خواندن ، سوت زدن ، و CA - cawing. شما می دانید ، CA - cawing ، مانند یک جوجه؟ چیزی با زمین ، نیازی به گفتن نیست.

record an audio track


مرحله 2 -- گوش دادن به ضبط خود را

بیایید به عقب برویم از طریق ضبط خود را : هر چیزی که برای تلفن های خارج از زمین وجود دارد ، هر چیزی youd مانند به تعمیر؟ یا شما فقط می خواهم به حرکت با ورزش و جک با زمین؟ در هر صورت ، قرار دادن منطقه youd مانند تغییر دهید.


مرحله 3 -- تنظیم کردن یک پاکت گام

در حال حاضر ، در های صوتی خود را راست کلیک کنید را انتخاب کنید و نگاهی

Select Take > Pitch Envelope


در داخل مرکز از شکل موج های صوتی ، یک خط نازک آبی رنگ ظاهر خواهد شد.

Thin blue line in the center of the audio waveform


از اینجا آن را بسیار آسان می شود : اگر شما می خواهید تنها در تنظیم پوشش خاص در یک منطقه رسم ، پایین نگه داشتن کلید فرمان. مکان نما شما را به یک قلم تبدیل و شما می توانید در نقاط پاکت ویرایش های متعدد قرعه کشی.

Draw in edit points


شما همچنین می توانید فرمان را کلیک کنید ویرایش چندین نقطه را در پاکت زمین خود و سپس انتقال آن به اطراف بعد با ماوس خود.

Command-click edit points to select them


چیزی که منم واقعا مفید در مورد پاکت زمین است که آنها نوردد زمین را گسترده تحمیل نیست که مورد استفاده است. در واقع ، پاکت نامه زمین ، تمایل به کار بیشتر ماهرانه که موجب صرفه جویی در زمان از نیاز به زوم در نزدیک و مستغلات ، و غیره ، و غیره

این ایده آل است برای خواننده ، و می تواند مفید باشد برای سازهای سولو مانند ویولن ، ترومپت ، گیتار. برای استفاده از پاکت های زمین برای کار بیشتر شدید قرار دارد این است که به شدت امکان پذیر است ، اما اگر شما را در رفتن دیوانه طرح ، سعی کنید RealPitch پلاگین به جای.


بستن نظرات

درو 4 یک جانشین شایسته برای یک میراث بزرگ است و همچنان بر خود را بسازد. به یاد داشته باشید که شما می توانید درو به مدت 30 روز مورد ارزیابی قرار با قابلیت های کامل است. اگر شما تازه این هنوز ، من به شدت آن را ، تشویق به عنوان آن بسیار قدرتمند است و چیزهای زیادی برای ارائه در تمام خطوط از کار.


Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: