All Articles Recording & Production
ضروری خلاق 5 عادت برای موسیقیدانان (و تمام معماران و طراحان در!)
G.W. Childs IV on Mon, March 7th 0 comments
You've got your gear all set up, you feel inspired and you feel driven. The house is quiet and it's just you ready to create, but once you sit down at the computer monitor, it can be a little daunting

You've got your gear all set up, you feel inspired and you feel driven. The house is quiet and it's just you ready to create, but once you sit down at the computer monitor, it can be a little daunting. Don't fear! In this little article, we've got five simple tips that will help you keep those creative juices flowing!

1 -- صندلی

اگر شما در فروشگاه ، سوالات و قابل توجه خود را دیگر خوب چرم صندلی اداری ، فقط EM منفجر کردن. آسایش در فضای کاری وجود داشته باشد بسیار مهم است. اما قبل از شما پوسته که سخت به دست آورده نقدی در مورد آنچه به نظر می رسد مانند صندلی کارگردانان نهایی... نشستن در آن. این ممکن است به ظاهر بزرگ ، اما آن را نیز نیاز به احساس بزرگ است. به یاد داشته باشید ، تولید موسیقی شما را ملزم به صرف مقدار مجنون زمان در این صندلی است. همچنین ، ویژگی های بسیار خوب مانند پشتیبانی کمری قابل تنظیم بسیار بیش از لقب! آنها می توانند پشت خود را بر صرفه جویی در وقت.

2 -- دسترسی

راه دنده شما و موقعیت شما بسیار مهم است. برای داشتن دسترسی آسان به تمام دستگیره ها ، ورودی ها ، خروجی ها ، کلید ، رشته ها ، و غیره ، نه تنها شما را به اطراف چیزهای ساده تر می سازد ، بلکه تضمین می خواهید که چرخ دنده ی بیش از حد استفاده از. پیدا کنم که چرخ دنده است که در دسترس آسان نصب من نیست (هر چه قدر هم که خنک است) تمایل دارد برای جمع آوری گرد و غبار است. و این مسائل راه بیش از حد این است که گران است.

3 -- استراحت منظم

این را نمی توان اندازه کافی تاکید کرد ، و من در واقع این راه سخت را می آموختند. در هنگام کار بر روی یک مخلوط ، یا یک ترانه یا ملودی... بسته به این که که مرحله شما در آن هستید ، درست است؟ می توان آن را واقعا آسان برای شروع وسواس در مورد قسمت های جزئی و کوچک ، که فقط شما متوجه است. گرفتن یک دقیقه 10 شکستن هر ساعت کمک می کند و ذهن شما را روشن و بی طرفی خود را را نگه داشتن. اگر مخلوط به اندازه کافی شما را خسته کننده ، راه رفتن! دوباره در زمانی که شما داشته ام شانس به استراحت گوش خود را و ببینید که چه فکر می کنید بعد از اینکه شما داشته ام که زمان زیادی است. این ممکن است به شما چه مقدار زمانی که شما بر روی چیزی به عنوان پیش پا افتاده به عنوان سلام و کلاه اتلاف تعجب.

4 -- یاد بگیرید انتقادات سازنده خود را

آن را دوست دارم یا نه ، هیچ یک از ما پایان همه ، لگن و در صنعت موسیقی اتفاق می افتد. همیشه خوب را به انتقاد سازنده کمی از جفت باند ، دوستان و عزیزان. اعطا شده ، شما لزوما باید با آنها به توافق برسند ، اما به یاد داشته باشید ، این افراد بیش از حد. خواهد شد که گوش دادن به آهنگ های خود را در پایان؟ مردم!

5 -- همکاری

ناشی از این پیشنهاد آخر : دیگر از مردم واقعا می تواند به آهنگ های خود را اضافه کنید. من یاد گرفته ام برخی از بزرگترین من حقه ، تکنیک ها و عادات را از افراد دیگر است. همکاری با دیگران به مجموعه ابزار خود را مثل شما نمی تصور گسترش دهد. تا کنون فکر که چگونه دوستان خود را می سازد طبل او صدا تا ضخامت؟ کار با او و پیدا کردن! شما همیشه می خواستم به برخی از ملودی های تازه مانند است که یک شخص همیشه می آید تا با؟ کار با او و اضافه کردن برخی از طراوت ملودیک او را! به یاد داشته باشید ، ممکن است ما در مجموعه جامعه مرده را در انزوا کامل از طریق تلفن های همراه ، لپ تاپ ، و غیره زندگی می کنند اما موسیقی نیازی نیست که راه به. برخی از بهترین چیزهای من با هم با جفت باند و دوستان قرار داده شد. و باور من ، آن را بسیار بیشتر سرگرم کننده است که من نشسته وجود دارد تاکید توسط خودم بود.

و این همه در حال حاضر است. امیدوارم این راهنمایی ها کمک شما تا آنجا که آنها به من کمک کرده ام. اما در واقع ، مهم ترین نوک من همیشه می تواند به شما بدهد از آن لذت ببرید!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

OBS 101 - The OBS Video Manual
OBS 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn OBS 101 - The OBS Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: