All Articles Recording & Production
چه 2014 ممکن است برای دنیای موسیقی و فناوری را
Hollin Jones on Wed, January 1st 1 comments
With 2014 almost upon us, Hollin Jones looks ahead into the mists of time to see what may be lurking there for musicians and producers.

تلاش برای پیش بینی آینده بسیار دشوار است. اگر آن بود، شناسایی شد بازی در این قرعه کشی در حال حاضر. یعنی، من پیش بینی که شرکت ها محصولات جدید که در محصولات موجود بهبود انتشار: در جهان فن آوری حداقل بعضی از چیزهایی که هیچ brainers که آن را به نگاه به آینده می آید وجود دارد. آیا من به عنوان یک تحلیلگر واجد شرایط است؟ اما اینکه مشخص تر یک ماده از حدس و گمان تحصیل است. با این حال اگر ما در روند نگاه در تکنولوژی ممکن خود را به خطر حدس مناسب و معقول در چه نوع از مسائل ممکن است در سال 2014 به نظر می رسد، چه موقوف خواهم برای دیدن و نیز آنچه ما فکر می کنیم ممکن است به نظر می رسد.


ثابت به عنوان او می رود

شما می توانید بیشتر یا تضمین کمتر از همه DAWs منجر خواهد شد بر روی همان نوع از البته آنها در برای مدتی بوده است باقی بماند، اضافه کردن ویژگی های و ترفند های که به شما اجازه بیشتر از آخرین سخت افزار کامپیوتر. نه در نقطه بودند و به جایی که شما می توانید بدون توجه به محدودیت های فناوری حتی بر روی یک کامپیوتر مناسب و معقول کار: محدودیت های RAM فیزیکی هنوز هم پا زدن در زمانی که شما ده نمونه از برخی از ابزار بر اساس نمونه بزرگ بار، و در حال اجرا در نمونه در نرخ بسیار بالا و اندازه بافر بسیار کم هنوز هم می تواند یک مشکل باشد، اما در حال بهبود است. به عنوان کسی که به تازگی از یک درایو چرخش به SSD روشن، کد امیدواریم که برای دیدن درایوهای حالت جامد تبدیل شده و حتی برجسته به عنوان درایو سیستم در تنظیم موسیقی از آنجایی که آنها به طرز شگفت آوری سریع است.

Solid state drives are becoming more affordable and make a massive difference to the performance of a computer.

درایوهای حالت جامد در حال تبدیل شدن بیشتر مقرون به صرفه و ایجاد یک تفاوت عظیم به عملکرد کامپیوتر است.


با هم کار کردن

چیزی که ما در بسیاری از در سال گذشته دیده می شود همگرایی فزاینده ای از دسکتاپ و نرم افزار های تلفن همراه در تعدادی از راه های است. همانطور که سیستم عامل تلفن همراه بالغ و دستگاه های قدرتمند تر، برنامه هایی که برای آنها توسعه یافته بهبود نیز هست. 2013 دیدم احتمالا بزرگترین جهش رو به جلو برای برنامه های مورد کراوات، قابل فهم با DAWs موجود است. منطق نرم افزار X بیرون آمد و منطق همراه نرم افزار از راه دور، کنترل کننده های iOS طرز حیرت انگیزی خوب است که همچنین در حال حاضر با GARAGEBAND کار برجسته است. استاینبرگ به ترتیب Cubasis و IC های حرفه ای، DAW تلفن همراه و جامع برنامه کنترل CUBASE منتشر شد. یک کشش بزرگ خود را به تصور دیگران انجام همان. ابزار بومی، PROPELLERHEAD، ABLETON، مشتاق، CAKEWALK و خط تصویر همه در زمانهای گوناگون در توسعه در iOS تفننی، اما شما می توانید بیشتر از این نوع از چیزی که انتظار می رود به عنوان iPads ها و حتی بیشتر در همه جا حاضر است. و بله، ببخشید هر کس دیگری، اما در iOS است که در آن بخش عمده ای از نوآوری در حال وقوع است در حال حاضر.

Cubasis is a well-designed app for iPad that contains instruments, effects and audio recording.

Cubasis یک برنامه به خوبی طراحی شده برای iPad است که شامل ابزار، اثرات و ضبط صدا می باشد.


مهم آن توجه داشته باشید که آن را نمی پیچیدگی واقعا بیشتر است که ابزار موسیقی تلفن همراه نیاز است، اما ادغام بهتر با نرم افزار دسک تاپ. البته شما می توانید موسیقی را بر روی iPad یا آی فون خود را، و مردم انجام دهد. اما رابط کاربری صفحه نمایش لمسی است به خوبی به عنوان یک موس معمولی و صفحه کلید برای بسیاری از کارهای موسیقی و جدی نیست، و دستگاه هنوز هم به هیچ وجه نزدیک به عنوان قوی به عنوان کامپیوتر های مدرن برای تعداد خالص خرد. هنگامی که iOS و برنامه های دسکتاپ بهترین با هم کار کنند که شما می توانید یک پروژه در جاده ها آغاز و سپس آن را انتقال به شما مک و یا کامپیوتر برای کار بیشتر وقتی که دوباره به استودیو دریافت کنید. با iCloud و Dropbox به حمایت در حال حاضر در برخی از برنامه های موسیقی در iOS ظاهر می شود، شما اصلا حتی لزوما نیاز به هر دو دستگاه را با شما در همان زمان برای انجام این کار.

As well as the usual faders and keyboards, the free Logic Remote app has a stack of useful key commands, and even works with the latest version of GarageBand.

به علاوه به عنوان faders معمول و صفحه کلید، منطق رایگان برنامه کنترل از راه دور دارای یک پشته از دستورات کلیدی مفید، و حتی با آخرین نسخه از GARAGEBAND کار می کند.


لاغری کردن

بسیاری از ابزار بسیار عالی هنوز هم با گیگابایت کتابخانه چند نمونه محور که از آن استفاده برای تولید صدا، اغلب در قالب NIS KONTAKT آمده است. جالب هر چند در مورد زمانی که توسعه دهندگان مخالف و از نو خلق صداهای واقعی با استفاده از سنتز به جای نمونه چه اتفاقی می افتد فکر می کنم آن است. به عنوان مثال نخست Modarrts Pianoteq، یک ابزار مجازی فوق العاده سبک وزن است که با استفاده از مدل سازی فیزیکی به دقت از نو خلق برای تلفن های موبایل پیانو آکوستیک و مهمتر است، این کار را واقعا خوب است. اگر چه محاسبات در پشت این نوع از تکنولوژی می باشد بدون شک های شیطانی، این امر می تواند خبر خوبی برای نوازندگان لپ تاپ، فضای بسته اگر تعداد بیشتری ساز می تواند 50 MB به جای 50 گیگابایت است. Itll به برخی انجام می دهند، اما موقوف خواهم برای دیدن بیشتر از این نوع از چیزی.

Pianoteq weighs less than 50 MB but sounds way, way bigger.

Pianoteq وزن آن کمتر از 50 MB اما برای تلفن های موبایل راه، راه های بزرگتر.


به دست گرفتن کنترل

دی جی ها از داشتن یک زمان بسیار خوبی از آن در حال حاضر، با NIS تراکتور از آمدن به در iOS، سخت افزار تراکتور گرفتن وصله پینه کردن و ترکیب Seratos رفتن از قدرت به قدرت. در حالی که نرم افزار و سخت افزار خیلی در این مرحله پیشرفته، همیشه فضایی برای بهبود می باشد. بیشتر و بهتر آثار، تشخیص بهتر ضرب و شتم و عرشه مجازی بیشتر معمولا بالا تا در لیست خواسته های دی جی و یکپارچه سازی ابر بهتر انرا یا صدمه دیده است. به طور مشابه، کنترل هنوز هم بسیار محبوب هستند و دامنه راه اندازی حات شده است یک موفقیت بزرگ، به عنوان NIS جدید Maschine استودیو. باز هم، انتظار برای دیدن بیشتر به طور کامل برجسته و جامع کنترل، شاید حتی از لحاظ جسمی کوچکتر از در حال حاضر، و تنگ ادغام IOS. چیزهای غیر معمول مانند Steinbergs جدید IC برنامه هوا برای فعال کردن کنترل مبتنی بر حرکت از CUBASE به خوبی به ارزش نگه داشتن چشم در بیش از حد است. همانطور که از مدل های جدید ایکس باکس و PS4 را به خانه های بیشتری راه خود را، شاید کنترل حرکت در نهایت تبدیل به یک راه مفید تر برای تعامل با ماشین آلات.

NI’s all-conquering Traktor software isn’t the only game in town, but it’s pretty good.

NIS همه فتح نرم افزار تراکتور است که تنها بازی در شهر نیست، اما خود را خیلی خوب است.


شما می توانید این نوع از لمس

لمسی کار می کند و در زمینه دستگاه های تلفن همراه، هر چند هنوز برای کار واقعا جدی است، که به طور کلی نیاز به دقت بیشتر است. برخی DAWs مانند FL Studio و SONAR در حال حاضر طیف وسیعی از دستورات لمسی مبتنی بر حمایت بر روی ویندوز 8 که در حال اجرا بر روی یک کامپیوتر لمسی را فعال کنید. این بازی سرگرم کننده با هستند، هر چند تلاش برای استفاده از لمس برای دیگر قطعات بسیار کوچک تر از رابط های خود کمتر موفق است. به این ترتیب به نظر نمی رسد احتمال وجود دارد که تمام DAW رومیزی لمسی است فقط در اطراف گوشه. در واقع در مک، پشتیبانی لمسی در OS X محدود است به لای شیار و حرکات موس، و دلیل خوب است. که گفت، ما در یک نوع از مرحله نیمه راه با بسیاری از این مسائل و بازنویسی و یا تجدید نظر از یک DAW به طوری که بخش های خاصی از آن را عمدا برای لمسی طراحی شده و نه اضافه شده است به عنوان نوعی از آزمایش، می تواند جالب.

There’s some way to go before all of this is fully touch enabled…

تاپیک برخی از راه به قبل از همه از این به طور کامل لمس فعال


سخت افزار مرده است

سخت افزار هیچ نشانه ای از ناپدید شدن نشان می دهد و مردم هنوز هم می خواهید synths واقعی به بازی، میکروفون برای ضبط از طریق و بلندگو به گوش دادن در. تحولات در اینجا تمایل به کمی آهسته تر به عنوان فن آوری در حال حاضر بسیار بالغ، اما تولید کنندگان می تواند تعجب عجیب و غریب به ما بزنند. میکروفون با کیفیت خوب است که مستقیما به اپل پلاگین در حال حاضر بسیار رایج و شرکت هایی مانند مکی ساخته شده اند از طرف مخلوط اپل سازگار است. واسط های صوتی واقعا می تواند از داشتن ویژگی های مانند صفر نظارت بر زمان تاخیر، اثرات DSP شده و خروجی هدفون چندگانه بهره مند شوند. در حالی که هیچ یک از این ویژگی های انقلابی است، ما امیدواریم که پیشرفت های فن آوری ساخته شده آن را بیشتر مقرون به صرفه آن ها را در محصولات بیشتر.

Hardware is still crucial to most setups, and it keeps getting smaller and more powerful.

سخت افزار است که هنوز هم برای بسیاری از نصب setups بسیار مهم، و آن را نگه می دارد گرفتن کوچکتر و قوی تر.

2014 قطعا خواهد بود یک سال دیگر بزرگ برای موسیقیدانان و آهنگسازان، و من برای یک انتظار نمی تونم برای دیدن آنچه در آن به ارمغان می آورد!


Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • tobypitman
    Looking forward to the iConnectMIDI4+! Looks like a great bridge for iPad to Mac audio/MIDI without the hassle!
    • 6 years ago
    • By: tobypitman
    Reply
Logic Remote
Logic Pro X 106
Dream It. Do It.
Do you want to learn Logic Remote?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: