All Articles Recording & Production
چرا شما باید مانیتور کوچک برای استودیو پروژه شما در نظر بگیرید، قسمت 1
Shane Berry on Thu, July 23rd 0 comments
It's a myth that you need BIG speakers (or monitors) for your studio. In this two-part mini-series, Shane Berry explores the reasons you should go small, and the benefits this could bring you.

خرید برای سخنرانان جدید می تواند دلهره آور. با بسیاری از فروشندگان و شرکت در رقابت برای پول نقد سخت به دست آورده خود را، و انجمن های آنلاین غرق در حکایات خود سر و اسطوره شناسی صوتی، برای ارزیابی آنچه سخنرانان شما باید در سرمایه گذاری آن را بسیار دشوار است.

شما احتمالا محدودیت های فیزیکی در فضای اجاره خود را بیش از حد. شما نمی توانید قطع هر نوع درمان آکوستیک جدی بر در و دیوار، شما باید مبلمان اساسی در کمتر از ایده آل مکان ها، و همسایگان خود را از شنیدن اند بسیار حساس شما نوع از آنها غبطه می خورم. این باعث می شود انتخاب اندازه بلندگو درست شنیدن دقیق تر بحرانی، علی رغم این عیب رایج است.

Fig 1: Reality vs. The ideal

شکل 1: واقعیت در مقابل ایده آل

در طی دو مقاله، من توضیح دهد که چرا مانیتور کوچکتر از 7 ایده آل، مسلما لازم است، برای استودیو های پروژه های کوچک می باشد.

چرا برو کوچک؟
Fig 2: “Small speakers” in this article refer to any monitor with a cone 7” and smaller.

شکل 2: بلندگوهای کوچک در این مقاله اشاره به هر مانیتور با مخروطی 7 و کوچکتر است.

راست از دروازه، در اینجا برخی از نقاط فروش واضح تر در نظارت کوچک هستند:

  • Theyre ارزان است. برای کمتر از 500 شما Ù…ÛŒ توانید یک جفت از 3 سخنرانان که، برای قیمت، بهتر همتایان بزرگتر خود خرید، حتی در پایان Ú©Ù… است.
  • پرداخت کمتر برای کوچکتر، مانیتور حرفه ای، (به جای مانیتور بودجه بزرگتر) نیز ممکن است آزاد کردن مقداری پول برای درمان آکوستیک Ùˆ / یا دنده دیگر.
  • سخنرانان کوچکتر تا فضای فیزیکی کمتر، Ùˆ راحت تر به محل، اتصالات راست بر روی دسکتاپ شما.

خوب، منم چیزهای آشکار، اجازه می دهد حفاری کمی عمیق تر به منافع پنهان از سخنرانان کوچک در اتاق های کوچک، و به همین دلیل نیازی بزرگتر لزوما بهتر است.

سخنرانان بزرگ وجود دارد تحت تاثیر قرار دادن مشتریان

در اغلب استودیوهای بالا پایان سخنرانان بزرگ در درجه اول مورد استفاده برای نشان دادن مخلوط را به مشتریان در dBSPLs بالا است. اتاق صدا به این سخنرانان تنظیم شده است. آنها هستند هل دادن بیشترین مقدار فشار را به اتاق و در نتیجه نیاز به کنترل بیشتر. این سخنرانان farfield همچنین نیاز به یک نقطه شیرین گسترده ای به طوری که مشتریان، تولید کنندگان و اعضای گروه می توانید موسیقی را از مناطق متعدد در اتاق کنترل قدردانی میکنیم.

Fig 3: Pink Studios, Belgrade—Soffit mounted Dynaudio Pro M3 with Yamaha NS-10Ms on the bridge of an SSL 6000 E console.

شکل 3: صورتی استودیو، BelgradeSoffit انحصاری Dynaudio برخوردار است نرم افزار M3 با YAMAHA NS-10Ms در پل SSL 6000 E کنسول نصب شده است.

اولیه، مخلوط کردن عملکردی است که تقریبا همیشه در کوچکتر، مانیتور درست در نزدیکی، با نقطه شیرین بسیار باریک در اطراف محور موقعیت ترکیبی از یک فرد، مهندس انجام می شود.

چرا؟

سخنرانان کوچک جلوگیری از یک میدان پرانعکاس بیش از حد قوی از ساختمان تا در یک اتاق، به خصوص در پایان کم است. فرکانس باس هستند بدنام و کنترل آن مشکل، حتی در اختصاص داده شده، ساخته شده است به منظور استودیو، و تنها crme د لو کرم از امکانات می تواند پاسخ فرکانسی مسطح زیر 200 هرتز به رخ کشیدن.

سخنران مانیتور nearfield اجازه می دهد تا یک مهندس به نشستن بسیار نزدیک به منبع صدا در SPLs پایین تر است. این به این معنی که بسیاری از صدا را از راننده و تویتر سفر به طور مستقیم به گوش، به جای منعکس دیوارها و سقف، و در برداشتن رنگ و طنین از اتاق در راه است.

آن کاملا ساده. اندازه بلندگو باید متناسب با اندازه اتاق باشد.

تعریف یک اتاق کوچک

بنابراین، آنچه به منزله یک اتاق کوچک؟ بیشتر متخصصین صوتی زیر را در نظر راهنمای خشن به اندازه اتاق:

اتاق کوچک: تحت 42 متر هر چیزی ^ 3 (1500 فوت ^ 3)

اتاق متوسط: هر چیزی از 42m ^ 3 به 85m ^ 3 (1500 فوت ^ 3 به 3000 فوت ^ 3)

اتاق بزرگ: هر چیزی بیش از 85m ^ 3 (3000 فوت ^ 3)

یک اتاق کوچک، برای مقاصد عملی ما است که کوچکتر از 42 متر ^ 3 (1483 CF) اندازه گیری در حدود L410 X W310 X H280 سانتی متر (L13.5 X W10 X H9). (نگاه کنید به شکل 4.)

Fig 4: Any room measuring less than these dimensions is considered small acoustically.

شکل 4: هر اتاق اندازه گیری کمتر از این ابعاد در نظر گرفته کوچک صدا.

در مقابل یک اتاق L700 X W520 X H300 سانتی متر با حجم حدود 109 متر ^ 3 (L23 W17 X H10 X @ 3850 CF) در نظر گرفته نقطه شروع ایده آل است و بیش از دو برابر حجم اتاق خواب به طور متوسط. (نگاه کنید به شکل 5.)

Fig 5: Comparing volumes of  a small and a theoretically ideal room.

شکل 5: مقایسه حجم کوچک و یک اتاق به لحاظ نظری ایده آل است.

این ابعاد (و بزرگتر، در حالی که حفظ همان نسبت) بسیار نادر است این روزها برای متوسط ​​استودیو پروژه، پس از آن از این واقعیت فیزیکی است که بسیاری از ما در حال کار در کمتر از فضاهای آکوستیک ایده آل روشن است.

اگر شما در حال راه اندازی در یک فضای به عنوان بزرگ، یا بزرگتر، تعداد خود را خوش شانس، شما یک percenter.

اندازه مهم و

این یک قاعده کلی کلی که بزرگتر از رانندگان در سیستم شما می باشد، بیشتر شما نیاز به نشستن از آنها برای پیدا کردن نقطه شیرین.

در مقابل، کوچکتر از سخنرانان دریافت، نزدیک تر شما می توانید به آنها نشسته، همانطور که در بالا ذکر شده است. شما همچنین می توانید فضای آنها را نزدیکتر به هم بدون افتادن تصویر استریو خود را به خاطر آن به مراتب آسان تر به پایبندی به مثلث متساوی الاضلاع گوش دادن موقعیت توصیه شده توسط اکثر تولید کنندگان.

Fig 4: The Recommended distance from nearfield monitors - speakers the same distance apart as you are from them, toed inwards 30°.

شکل 4: فاصله توصیه شده از مانیتور nearfield - سخنرانان همان فاصله از هم جدا به عنوان شما را از آنها هستند، پنجه به داخل 30.

استاندارد صنعت در نزدیکی میدان YAMAHA NS-10 دارای 180mm مقاله ووفر (برای شما امپریالیستها از اینا هیچ کدوم یک دیافراگم 7 سخنران وجود دارد)، یک لنز 35mm تویتر نرم گنبدی شکل و محدوده فرکانس از 60 هرتز تا 20 کیلوهرتز به نقل از.

یکی دیگر از استاندارد صنعت برای مخلوط کردن mixcubes Auratone 5C در 114.3mm (4.5) و یک محدوده فرکانس از 75 هرتز تا 15 کیلوهرتز می باشد.

شما متوجه خواهید شد که هر دو به ویژه در تولید مثل کم وجود ندارد. حتی در سطح متوسط، می گویند 50-70 dBSPL، این بلندگو کمتر احتمال دارد که رانندگی ناهنجاری های صوتی از اتاق را به گوش خود را.

و است که زیبایی از کار با مانیتور کوچک، شما می توانید کاملا با صدای بلند به آنها گوش، اما آنها از لحاظ جسمی ناتوان از هل دادن انرژی باس بیش از حد به داخل اتاق می باشد.

صحبت از تولید مثل کم، چه در مورد باس؟

صنعت توصیه می شود استاندارد برای گوش دادن مطلوب 85 dbSPL است و سخنرانان کوچک ترین specd به فشار حداقل 95 دسی بل، بنابراین اعتماد به من، بلندی صدا است مسئله نیست.

سوال بزرگ این است: دقیقا چگونه آنها را انجام، شما می دانید، پایین وجود دارد؟

در بخش بعدی من بیش از برخی، نور، غیر ریاضی بروید، علوم مربوط به مسائل آکوستیک در اتاق های کوچک، سیستم Hi-Fi در مقابل سخنرانان nearfield، تفاوت بین نظارت و احساس باس، و در نهایت، لمس بر روی جوانب مثبت و منفی از اضافه کردن یک ساب ووفر به راه اندازی خود را.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Acoustics
Audio Concepts 103
Dream It. Do It.
Do you want to learn Acoustics?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: