All Articles Review
11 غیر معمول
Liam Lacey on Sun, November 15th 0 comments
With more excellent DIY music tech hardware available comes a greater number of choices. Liam Lacey, music author, programmer and maker shines a light on 11 of his favorite.

جهان DIY تکنولوژی موسیقی سخت افزار است که در حال حاضر پر رونق است. به لطف سخت افزار و نرم افزار سیستم عامل های متعدد مقرون به صرفه DIY، و همچنین فراوانی از منابع یادگیری، هر کسی قادر به ساخت کنترل خود ایده آل MIDI، سینت سایزر، و یا ابزار الکترونیکی موسیقی همه توسط خود، یا حتی چیزی به طور کامل رمان ایجاد شده است. سیستم عامل سخت افزار مانند Arduino می، Teensy یا تمشک پی به شما اجازه ایجاد دستگاه های فیزیکی با سهولت، و هنگامی که با سیستم عامل نرم افزار مانند همراه MaxMSP، داده های خالص و یا openFrameworks، دستگاه های خود را به راحتی می توانید به دنیای دیجیتال وصل شده است. این پروژه همچنین می توانید با در نظر گرفتن سخت افزار و یا فن آوری های موجود و repurposing آنها را برای موسیقی ایجاد می شود. این می تواند شامل استفاده از دستگاه های مانند ایکس باکس کینکت، جهش حرکت، و یا Thalmic آزمایشگاه میو به عنوان رابط برای کنترل موسیقی، و یا مدار خم بچه ها اسباب بازی برای دستکاری و یا تولید صداهای جدید.

همه این امکانات در مقدار قابل توجه از DIY پروژه های تکنولوژی موسیقی در همه اشکال و به نمایش گذاشته شده اند. در این مقاله من

[ad_unit]

1. Arcade Warrior 

Arcade Warrior MIDI controller by Tomash Ghz.

کنترل بازی آنلاین جنگجو MIDI توسط Tomash گیگاهرتز.

آنجا

2. Edison Keyboard

Edison Keyboard MIDI visualiser by Capricorn One.

ادیسون ویژوالایزر MIDI صفحه کلید توسط برج جدی یکی.

صفحه کلید ادیسون یک پروژه مسحور شده توسط برج جدی یکی که با استفاده از سبک پرنعمت

3. Pyro Board

A Pyro Board audio visualiser by Pyroboards.

Pyro به انجمن ویژوالایزر های صوتی توسط Pyroboards.

Pyro به انجمن یک نسخه 2D از یک است روبن

[ad_unit]

4. SMOMID 

The SMOMID guitar-like MIDI instrument and its inventor Nick Demopoulos.

مانند گیتار ابزار MIDI SMOMID و مخترع آن نیک Demopoulos.

SMOMID، که برای دستگاه رشته مدلسازی MIDI مخفف، جذاب به دنبال ابزار MIDI طراحی شده توسط نیک Demopoulos که شبیه به یک گیتار حساس به لمس یا باس. این شامل نه روبان سنسور عملکرد به عنوان رشته، و همچنین دو جوی استیک و چند پد حساس به فشار، ساخته شده است با استفاده از یک زن و شوهر از میکروکنترلرها در Arduino، ارائه مقدار زیادی از کنترل برای هر نرم افزار MIDI. مشاهده در اینجا برای تعدادی از فیلم ها نسخه ی نمایشی .:

5. Z-Machines

The Z-Machines robot band.

از Z-ماشین آلات باند ربات.

در سال 2013 نوازنده تام جنکینسون، AKA Squarepusher، به سرودن راه اندازی شد یک قطعه موسیقی به توسط یک گروه از سه روبات به نام Z-ماشین آلات، متشکل از یک گیتاریست 78 انگشتی و یک درامر 22 مسلح، توسعه یافته توسط یک تیم از انجام شود روباتیک ژاپنی است. Squarepusher به پایان رسید تا پنج آهنگ آهنگسازی برای Z-ماشین آلات، آزاد موسیقی برای روبات EP در سال بعد. حتی اگر روبات با استفاده از نرم افزار MAX، با توجه به کیفیت ساخت بالا و عملکرد Z-ماشین آلات توسعه داده شد آن را ممکن است کمی غیر منصفانه به آنها یک پروژه واقعا DIY پاسخ، با این حال آنها

6. Reading My Body

The ‘Reading my body’ tattoo scanner instrument by Dmitry Morozov.

خواندن بدن من یک پروژه جالب توسط دیمیتری موروزوف، AKA است :: :: عمود پرواز، جایی که او ساخته شده است یک کنترل سفارشی ساخته شده است که با استفاده از یک خال کوبی به عنوان یک نت موسیقی. با استفاده از دو سنسور خط ردیابی دستگاه اسکن یک خال کوبی و با استفاده از الگوهای خط را به دنبال صدای، با این حال کنترل همچنین شامل یک کنترل از راه دور در رشته مهندسی نینتندو برای ارائه کنترل 3D از صدا با حرکت دادن دستگاه در فضا. یک بار دیگر این پروژه با استفاده یک میکروکنترلر Arduino به عنوان مغز از دستگاه. مشاهده در اینجا برای برخی از فیلم ها نسخه ی نمایشی از این پروژه است.

7. Play House 

The Play House project by Alex Allmont.

پخش پروژه خانه های Alex Allmont.

خانه بازی یک مجسمه جنبشی ساخته شده از لگو تکنیک که موسیقی خانه اسید، توسعه یافته توسط هنرمند ایجاد شده است الکس Allmont. ایجاد شده برای جشنواره AudioGraft 2014 با یک کمیسیون از آکسفورد موسیقی معاصر، آن را از بسیاری از دندان، پدال و اهرم، توسط یک موتور مرکزی کنترل شامل، که سنسور پیزو شیر برای ایجاد سیگنال. این سیگنالها سپس به یک سینت سایزر ماژولار است که به تولید برای تلفن های موبایل تغذیه می کند. چک کردن یک عملکرد های ویدئویی از این پروژه اینجا هستید:

خانه بازی از الکس Allmont در ویمیو.

[ad_unit]

8. V Motion Project 

A scene from the V Motion Project performance.

صحنه ای از عملکرد پروژه حرکت V.

پروژه حرکت V تلاش با هدف ایجاد یک ماشین که تبدیل حرکت به موسیقی، ایجاد شده برای نوشیدنی انرژی V توسط یک گروه از طراحان مختلف بود. تکنولوژی اصلی در پشت این پروژه یک زن و شوهر از دوربین های ایکس باکس کینکت استفاده برای گرفتن یک حرکت رقصنده، با این حال پردازش و openFrameworks نیز به نوبه خود از داده های خروجی کینکت را به داده های MIDI، قبل از اینکه به Ableton زنده تغذیه استفاده شد. همراه با برخی از تصاویری بینی های شگفت انگیز، آن را در یک عملکرد فریبنده از موسیقی الکترونیک رقص باعث شده است. چک کردن یک ویدیو از عملکرد اینجا هستید:

9. ScrubBoard 

The ScrubBoard instrument being played inventor Jeremy Bell.

ابزار ScrubBoard در حال بازی مخترع جرمی بل.

ScrubBoard دستگاهی است که اجازه می دهد تا شما DJ به سبک ابتدا ایجاد تلفن های موبایل با نوار صوتی، توسعه یافته توسط نوازنده جرمی بل. تدبیر از پخش نوار کاست اصلاح شده به موجب آن نوار سر شده است از ضمیمه ها از بازیکن حذف و تبدیل به یک دستگاه دستی استفاده می شود که به اسلاید در سراسر خطوط از نوار است. این همچنین شامل یک دکمه تنظیم / crossfader برای برش های صوتی در داخل و خارج و به سرعت سوئیچینگ بین دو منبع صوتی. آن را مانند یک دستگاه بسیار ساز به نظر می رسد، با این حال نتایج به دست آمده واقعی و باور نکردنی. چک کردن یک ویدیو از آن را در عمل اینجا هستید:

10. Incantor

The Incantor—a circuit-bent toy by Reed Ghazala.

Incantor

خم شدن مدار خلاق، سفارشی سازی، شانس بر اساس مدار در دستگاه های الکترونیکی باتری مانند بچه ها اسباب بازی برای ایجاد ابزار موسیقی جدید و ژنراتور صدا است. رید غزاله شناخته شده است به پیشگام این روش، و Incantor یکی از محبوب ترین ابزار است. Incantors صحبت مدار خم

11. Analog à la carte 

A Korg MS-20 mini synthesizer connected to the Internet.

ارگ تمام عیار Korg MS-20 مینی سینت سایزر متصل به اینترنت.

در مقاله قبلی من من در مورد چگونه اینترنت از چیزهایی که می تواند توسط اعمال شده به تولید موسیقی و ترکیب، و آنالوگ

Take Your Audio Production skills to the next level in The Academy here.
Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

MIDI Demystified
MIDI 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn MIDI Demystified?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: