All Articles Review
5 راه آسان برای MIDI خود را کنترل در بودجه
Liam Lacey on Thu, April 2nd 2 comments
If you want to custom build your own controller, DIY style, where should you start? Liam Lacey explores 5 budget platforms that will take your MIDI controller idea from zero to hero.

کنترل MIDI ابزار ضروری برای اکثر نوازندگان دیجیتال و الکترونیکی می باشد. هستند تعداد زیادی از کنترل در دسترس وجود دارد در حال حاضر، با هر اختلاف ارائه کنترل در قیمت، کنترل رابط کاربری، عامل شکل و قابلیت های MIDI. با این حال اگر شما تلاش برای پیدا کردن کنترل کامل خود را، و یا شما نمی تونم کاملا استطاعت یکی از شما می خواهند؟ خوب شما می توانید به این خود شما!

هستند بسیاری از سیستم عامل های موجود برای نوازندگان، هنرمندان، و طراحان برای ساخت دستگاه های الکترونیکی خود را بدون نیاز به سوراخ کردن بیش از حد عمیق به الکترونیک و کد و بدون شکستن بانک یا وجود دارد. این سیستم عامل را تشکیل می دهند معمول از هیئت مدیره توسعه سخت افزاری که در ساده ترین آنها، شامل ویژگی های زیر است:

 • مجموعه ای از ورودی های دیجیتال برای اتصال روشن / خاموش کنترل، مانند دکمه های فشار Ùˆ یا سوئیچ

  همانطور که به خوبی به عنوان سخت افزار، پایان نامه سیستم عامل معمولا شامل یک عنصر نرم افزار برای برنامه نویسی میکروکنترلر و ارائه سخت افزار و اجزای متصل خود را با یک تابع خاص است. این سیستم عامل می توان به عنوان مغز در کنترل DIY فکر کردم، و در این مقاله ما قصد داریم به طور خلاصه کشف 5 از بهترین و ساده ترین سیستم عامل برای استفاده در پروژه های MIDI خود را.

  دو نوع سیستم عامل های بد در مورد اینجا صحبت شود وجود دارد. آنهایی که به طور خاص طراحی شده برای ساخت کنترل کننده MIDI DIY مورد استفاده قرار گیرد، و آنهایی که برای اهداف عمومی و سیستم عامل های سرگرمی الکترونیکی برای ساخت و ساز تقریبا هر چیزی می باشد. سیستم عامل به طور خاص طراحی شده بزرگ هستند اگر شما می خواهید یک راه حل واقعا آسان به سادگی اجازه می دهد دکمه ها و صفحة برای ارسال برخی از انواع پیام MIDI، با این حال سیستم عامل همه منظوره هستند بسیاری تنظیم بیشتر، و شما به قابلیت های MIDI از نرم افزار ویرایشگر نه محدود که نوع اول معمولا با آمده است. لازم به ذکر است که بیمار تنها پوشش دستگاه مغز در اینجا، باشد؛ برای تکمیل کنترلر MIDI خود شما نیز جزء (به عنوان مثال دکمه ها، صفحة دوار، LED ها) خارج از قفسه برای ارائه کنترل و بازخورد به کنترل خود نیاز دارند، و احتمالا یک محفظه یا جعبه پروژه بیش از حد. با این حال، همه از این آیتم ها در دسترس از هر خوب فروشگاه های لوازم الکترونیکی سرگرمی می باشد.

  راه حل مغز است که به بهترین وجه برای شما بستگی دارد بر روی تعدادی از معیارهای (که من برای هر یک از پنج سیستم عامل زیر برجسته):

  • تعداد ورودی Ùˆ خروجی شما نیاز
  • آیا شما Ù…ÛŒ خواهید USB-MIDI یا 5 پین اتصال MIDIØŒ Ùˆ یا هر دو
  • الکترونیک Ùˆ مهارت های مدار ساخت
  • نرم افزار برنامه نویسی مهارت های خود را
  • بودجه شما

  کبود ابزار ساز DIY بستر های نرم افزاری

  Livid Instruments Brain Jr.

  ابزار کبود مغز جونیور

  ابزار کبود، شرکت در پشت محبوب کنترل پایه دوم و نام مستعار 8 MIDI، همچنین طیف وسیعی از دستگاه ها و قطعات توسعه به طور خاص برای کاربران به جمع آوری کنترل خود را دارند. برای 49 $ شما می توانید خود دستگاه مغز جونیور که اجازه می دهد تا شما را به اتصال تا 16 ورودی دیجیتال، ورودی آنالوگ 16، و 16 خروجی دیجیتال به هیئت مدیره که از طریق کلاس سازگار USB-MIDI را به کامپیوتر شما متصل خرید. و یا برای $ 189 شما می توانید جرس برادر بزرگتر، V2 مغز دریافت کنید. این دستگاه ارائه می دهد 128 ورودی دیجیتال، ورودی آنالوگ 64، و 192 خروجی رقمی، و همچنین به عنوان علاوه بر این از 5 پین MIDI من کانکتور / O. بعد از آن شما می توانید تنظیمات هر دو از این تابلو پیکربندی با استفاده از ویرایشگر نرم افزار خود را، به صورت جداگانه نقشه برداری هر ورودی / خروجی به یادداشت MIDI، CCS، یا پیام زمین خم هر چند منوهای کشویی، بدون نیاز به نوشتن هیچ کدی!

  کبود نیز عرضه طیف وسیعی از سنسورهای عمومی و ماشین برای اتصال به تخته، و همچنین به عنوان مجموعه ای از تخته گسترش خاص و سپر برای ساخت آن آسان برای اتصال این اجزای. مقدار کمی از دانش مدار سازی مورد نیاز است، اما کبود دارای یک ویکی گسترده که همه چیز شما نیاز به دانستن برای شروع مستند.

  اگر شما در انجام هر گونه برنامه نویسی نرم افزار و یا گرفتن بیش از حد درگیر با الکترونیک علاقه مند نیست، این امر می تواند یک پلت فرم خوب را برای شما به استفاده از. اتمام صفحه DIY کبود ساز برای اطلاعات بیشتر.

  Doepfer Musikelectronic DIY سری

  Doepfer USB64

  Doepfer USB64

  Doepfer Musikelektronic ، بهترین راه حل برای سینت سایزر ماژولار آنالوگ خود شناخته شده است، همچنین انجام طیف وسیعی از محصولات DIY برای ساخت کنترل کننده MIDI. آنها در حال حاضر در مجموع شش محصولات برای ساخت دستگاه های مختلف MIDI، با این حال من تنها رفتن به روی دو دستگاه خود را انعطاف پذیر ترین herethe جیبی دستگاه های الکترونیکی اواسط محدوده در دسترس برای $ 82، و بالا به پایان منم دستگاه USB64 خود را در دسترس برای 160 $ ​​تمرکز می کنند.

  پاکت پی سی الکترونیکی دارای 16 آنالوگ / ورودی های دیجیتال، و می تواند پیام های نه چندان شایع MIDI مانند RPNs و NRPNs، همه در کانال های MIDI مختلف در صورت دلخواه ارسال کنید. USB64 است 64 آنالوگ / ورودی های دیجیتال و دستگاه Doepfer تنها که شامل اتصال USB-MIDI به جای فقط 5 پین MIDI است. ویژگی های کلیدی این دستگاه این است که آنها با قابلیت تنظیم از طریق سوئیچ سخت افزار و / یا اتصال دهنده ها، بزرگ است که اگر شما اصلا مایل به استفاده از نرم افزار با کنترل DIY شما هستند. بسیاری از تنظیمات MIDI تغییر از طریق ایستگاه از پیش تنظیم، برای تعویض پیکربندی از طریق مسنجر مفید است که هستند. پاکت پی سی الکترونیکی دارای یک ویرایشگر نرم افزار ویندوز فقط برای ساخت ایستگاه از پیش تنظیم سفارشی، با این حال بقیه دستگاه های Doepfers اصلا اجازه می دهد تنظیمات MIDI بسیار سفارشی.

  هیچ کدام از این دستگاه هر گونه خروجی های دیجیتال مانند محصولات کبود انجام دهید، با این حال جیبی الکترونیکی گزینه مقرون به صرفه خود را است اگر شما نیاز به 5 پین اتصال MIDI به جای USB-MIDI، با USB64 بودن یک جایگزین ارزان تر به V2 مغز اگر شما اصلا نیاز به عنوان بسیاری از ورودی / خروجی. وب سایت Doepfer Musikelectronic برای اطلاعات بیشتر.

  هیل میکرو UMC32 M

  Hale Micro UMC32+M

  هیل میکرو UMC32 M

  مانند سیستم عامل های کبود و Doepfer، هیل میکرو UMC32 M هیئت مدیره توسعه دیگر به طور خاص برای ایجاد کنترل MIDI DIY، با کمی و یا بدون الکترونیک از تجربه مورد نیاز برنامه نویسی طراحی شده است. 90 $ هیئت مدیره فراهم می کند 32 ورودی / خروجی برای اتصال هر دو اجزای دیجیتال و آنالوگ (با گزینه برای ایجاد ارتباط بین دو تخته با هم به دو برابر این تعداد)، و همچنین به عنوان کلاس سازگار اتصال USB-MIDI. بسیار شبیه به پلت فرم Livids، آن را با ویرایشگر نرم افزار خود را می آید (هر چند ویندوز سازگار تنها) که اجازه می دهد تا شما را به او واگذار پیام های MIDI فرد به هر ورودی / خروجی از طریق منوهای کشویی، بدون نیاز به نوشتن هر کد.

  اما چرا UMC32 M بیش از کبود مغز جونیور، (که ارزان تر و شامل تعداد بیشتری از ورودی / خروجی) به نظر شما؟ هیل میکرو اجازه می دهد تا هر ورودی / خروجی به کانال MIDI خود را، و آن را می توان به پیکربندی ارسال فشار / جنبه messagestwo aftertouch پلی فونیک است که ممکن است برای عملکرد خود DIY MIDI کنترل بسیار مهم است.

  مشاهده وب سایت هیل میکرو برای اطلاعات بیشتر بر روی M. UMC32

  آردوینو

  Arduino Uno

  آردوینو اونو

  آردوینو است که احتمالا محبوب ترین سخت افزار / نرم افزار پلت فرم برای علاقمندان به ایجاد پروژه های تعاملی خود و دستگاه های. پلت فرم شامل طیف وسیعی از تخته میکروکنترلر های مختلف، و همچنین به عنوان یک نرم افزار کاربردی و زبان برنامه نویسی اختصاصی. بر خلاف سه مورد بالا سه سیستم عامل، آردوینو عمومی-purposeit است می تواند مورد استفاده برای ایجاد اساسا هر چیزی، از بازی های دستی کنسول به ربات. بنابراین، ساخت یک کنترل کننده MIDI با استفاده از آردوینو نیاز به کار بیشتر و دانش در ساختمان مدار و کد نوشتن در مقایسه با سیستم عامل های MIDI خاص. با این حال، هر دو محیط سخت افزار و نرم افزار بسیار مبتدی دوستانه، فوق العاده به خوبی مستند، ارائه گزینه های پیکربندی بسیار بزرگتر (به عنوان مثال، آردوینو می تواند هر نوع پیام MIDI ارسال)، و ترک باز گزینه های بسیار بیشتری برای توسعه بیشتر (آردوینو می تواند مورد استفاده برای ساخت

  یک منطقه که آردوینو می افتد کوتاه در USB-MIDI است. هیچ یک از تابلوهای آردوینو برقراری ارتباط از طریق USB-MIDI خارج از جعبه، با این حال یک پروژه HIDUINO به نام که ابزار و اسناد را فراهم می کند برای به راحتی هک تخته آردوینو خاص برای برقراری ارتباط از طریق USB-MIDI وجود دارد، دیگری بسیاری از برنامه های کاربردی نرم افزار رایگان وجود دارد که می تواند آردوینو تبدیل داده ها به پیام های MIDI بیش از حد.

  هیئت مدیره آردوینو محبوب ترین، UNO آردوینو اواسط برد (که می تواند با استفاده از هک

  Teensy

  Teensy 3.1

  Teensy 3.1

  Teensy پلت فرم توسعه بسیار شبیه به آردوینو است. بنابراین مشابه که محیط نرم افزار آن فقط یک افزودنی به نرم افزار آردوینو است. درست مثل آردوینو، آن را به یک پلت فرم علاقمندان الکترونیک برای به راحتی ایجاد طیف وسیعی از دستگاه های الکترونیکی، با این حال در 20 دلار برای یک 3.1 هیئت مدیره Teensy، در مقایسه با هیئت مدیره آردوینو از قیمت همان است، Teensy است سریع تر و دستگاه های قوی تر، ارائه 34 دیجیتال ورودی / خروجی (با 21 از آن تبدیل به ورودی آنالوگ بودن)، و اتصال USB، در هیئت مدیره نصف اندازه UNO آردوینو.

  نکته اصلی که باعث می شود Teensy یک دستگاه جذاب تر بیش از آردوینو برای ایجاد یک کنترل کننده MIDI از آن از جعبه پشتیبانی USB-MIDI است، کنترل MIDI موضوع محبوب در میان لیست پروژه Teensy. به یاد داشته باشید که جامعه و پشتیبانی در سراسر نیازی Teensy عنوان بزرگ به عنوان که از آردوینو، و آن را نیازی برای مبتدی کامل مانند آردوینو طراحی شده است، پس از آن خواهد دیگر برای به دست آوردن یک پروژه Teensy مبتنی بر تا و در حال اجرا اگر شما به سخت افزار جدید را / توسعه نرم افزار. با این حال اگر شما نمی مبتدی، و به دنبال یک دستگاه مقرون به صرفه تر، قدرتمند و با قابلیت تنظیم در مقایسه با آردوینو، Teensy ممکن است پلت فرم برای شما.

  مشاهده وب سایت PJRC برای اطلاعات بیشتر در مورد پلت فرم Teensy.

  Learn more about MIDI and its applications in this excellent video course at AskVideo.

Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • charnjit
  Hello sir , I want to ask you. There is a action in my music software , which is done by my usb mouse scroll wheel (up & down) while mouse pointer is at particular position in my software window. There is not any keyboard shortcut in software for this action .Can I do this action from teensy board digital input without interfere in usb mouse or while mouse is using for corntrol other function at same time.
  • 4 years ago
  • By: charnjit
  Reply
 • Millenliam
  Hey charnjit, A Teensy board can be configured to act as a USB mouse (instead of a USB-MIDI controller), where you can enable the board to send mouse messages, including scroll wheel messages. See https://www.pjrc.com/teensy/td_mouse.html for more info on this.
  • 4 years ago
  • By: Millenliam
MIDI Demystified
MIDI 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn MIDI Demystified?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: