All Articles Review
5 از بهترین سیستم عامل را به نرم افزار موسیقی
Liam Lacey on Sun, May 24th 0 comments
If you're reading this you're probably making music. But, have you ever wanted to make your own music software? It might be easier than you think. Liam Lacey outlines 5 platforms you should consider.

به عنوان یک موسیقیدان و یا تولید کننده، دلایل بسیاری همین دلیل شما ممکن است بخواهید به نرم افزار موسیقی خود را وجود دارد. شاید که شما یک ایده جدید برای نرم افزار مدل سازی آمپر گیتار است که برنامه های موجود اصلا انجام شد. شاید شما به دنبال یک راه منحصر به فرد نرم افزار کنترل MIDI خود را با بازی های کنترل. و یا شما ممکن است ساخت کنترلر MIDI خود را و شما می خواهید می شود قادر به ویرایش آن از طریق یک ویرایشگر نرم افزار است. خب همه از این ایده ها می تواند به صورت یک واقعیت با استفاده از تعدادی از برنامه های کاربردی و سیستم عامل های مختلف است که بیمار در این مقاله پوشش شود.

اکثر مردم فرض می کنیم که برای ایجاد نرم افزار خود را که شما نیاز به یک رمز گذار متخصص. با این حال بسیاری از سیستم عامل در اینجا مورد بحث به طور خاص برای موسیقی دانان، هنرمندان و طراحان برای ایجاد نرم افزار، طراحی به سرعت بدون نیاز به دانستن بیش از حد در مورد توسعه نرم افزار با چند سیستم عامل است که اصلا نیاز به شما نیاز به نوشتن هیچ کدی در تمام!

تعدادی از معیارهای من خواهد بود در اینجا است که پوشش را تعیین خواهد کرد که پلت فرم برای شما بهتر است وجود دارد:

  • آنچه شما Ù…ÛŒ خواهید نرم افزار خود را به انجام
  • تمایل خود را به یاد بگیرند Ú©Ù‡ چگونه به نوشتن کد
  • سیستم عامل شما Ù…ÛŒ خواهید برنامه خود را به اجرا در، به عنوان مثال، OS XØŒ ویندوز، لینوکس، سیستم عامل iOSØŒ اندروید، سیستم عامل تعبیه شده است.
  • قالب نرم افزار شما Ù…ÛŒ خواهید برای ایجاد، به عنوان مثال، نرم افزار مستقل، پلاگین های صوتی، برنامه وب است.
  • این Ú©Ù‡ آیا برنامه خود را فقط برای استفاده شخصی است Ùˆ یا Ù…ÛŒ خواهید آن را آزاد
  • بودجه خود را

حداکثر MSP /

PolyFuzz by Keith McMillen Instruments, an FX processing application developed using Max

PolyFuzz توسط کیت McMillen ابزار، نرم افزار پردازش FX توسعه یافته با استفاده حداکثر

حداکثر (و همتای آن صوتی، MSP)، توسعه یافته توسط دوچرخه سواری 74، یک زبان برنامه نویسی گرافیکی برای توسعه موسیقی و چند رسانه ای برنامه های کاربردی، و به بسیاری از آن را به عنوان بهترین پلت فرم برای ساخت موسیقی تعاملی نرم افزار عملکرد شناخته شده است. حداکثر محیط زیست شامل مجموعه ای از اشیاء گرافیکی است که هر کدام تعدادی از ورودی ها و خروجی برای اصلاح و انتقال دادهها و صوتی. هر شی دارای عملکرد خاص خود را دارد، و با هم از طریق کابل پچ، تمام گرافیکی بر روی بوم شناخته شده به عنوان یک پچ، که می تواند در یک تعداد نامحدود از راه بسته به پیکربندی گذاشته متصل آنچه شما می خواهید برنامه خود را به انجام.

حداکثر MSP / اجازه می دهد تا شما را به انجام تقریبا هر چیزی را با صدا و MIDIinput / خروجی، سنتز / نسل، ضبط / تعیین توالی، اثرات / اصلاح، تجزیه و تحلیل، و VST-میزبانی وب، بدون نیاز به نوشتن هر کد. همچنین یک کیت توسعه که اجازه داده است یک جامعه بزرگ از توسعه دهندگان برای ایجاد بسیاری از اشیاء خارجی برای نرم افزار وجود دارد. و همچنین به عنوان بسیار محبوب در جامعه هک موسیقی، آن را نیز در توسعه نرم افزار های تجاری، از جمله برای برنامه های کاربردی ویرایشگر برای بسیاری از ابزار کبود و کنترل سخت افزار KMI استفاده می شود. اگر شما یک کاربر Ableton، زندگی، شما ممکن است حداکثر در حداکثر خود را برای فرمت زنده، که اجازه می دهد تا دستگاه های سفارشی زنده ایجاد می شود، هر چند برنامه مکس ساخته شده به راحتی می توان به دیگر DAWs از طریق ReWire متصل به رسمیت بشناسند.

An example of a simple Max patch

نمونه ای از یک مکس پچ ساده

حداکثر 7 برای ویندوز و OS X است، و می تواند برای 399 $ و یا از طریق یک سرویس اشتراک ماهانه از 8.25 $ خریداری شده است. برنامه های ایجاد شده با حداکثر می تواند به عنوان یک برنامه مستقل است که می تواند آزادانه به اشتراک گذاشته و یا به فروش می رسد تجاری صادر می شود. مشاهده دوچرخه سواری 74 وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

اطلاعات خالص

Ponyomixer, an audio mixer application built with Pure Data

Ponyomixer، یک برنامه کاربردی میکسر صوتی ساخته شده با داده ها خالص

اطلاعات خالص (با نام مستعار PD) یکی دیگر از محیط های برنامه نویسی گرافیکی است و در حدود همان زبان برنامه Patcher را که از حداکثر / MSP است. باز هم، محیط زیست شامل اشیاء بر روی بوم های گرافیکی است که با هم از طریق کابل پچ متصل شود، هر چند در حالی که ویژگی های ارائه شده بسیار شبیه به حداکثر هستند، تعدادی از تفاوت های بین دو سیستم عامل وجود دارد.

PD پلت فرم منبع باز است و به طور عمده توسط جامعه کاربران به جای یک کسب و کار تجاری توسعه یافته است. مزیت این کار این است که آن را به طور کامل رایگان برای استفاده، و باز بودن آن اجازه داده است قابلیت های آن به میزان زیادی توسط تعداد زیادی از مردم گسترش داده، و همچنین قابل تنظیم توسط خود را که در صورت نیاز. با این حال اشکال این است که آن را ندیده حمایت و کاربر حرفه ای پایه است که از حداکثر / MSP، که به معنی تاپیک یک منحنی یادگیری تندتر هنگام نزدیک شدن به PD داشته باشد. نقص دیگر (که گاهی اوقات با نرم افزار منبع باز یافت) این است که کاربر نیازی رابط به عنوان نرم و صاف و جلا است که از حداکثر، و شما نمی تونم ایجاد رابط به عنوان جذاب.

An example of a Pure Data patch

نمونه ای از یک پچ داده خالص

PD برای OS X، ویندوز و لینوکس (از جمله سیستم های جاسازی شده لینوکس مانند تمشک PI) در دسترس است. در OS X شما به راحتی می توانید برنامه خود را PD صادرات به عنوان یک برنامه مستقل، با این حال اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن برنامه های خود را در ویندوز یا لینوکس کاربر باید PD نصب شده برای آن را اجرا کنند. اگر شما می خواهید برای ایجاد نرم افزار های موسیقی خود را از طریق برنامه نویسی گرافیکی اما اصلا پول برای حداکثر MSP / و شما اصلا نیاز به یک نرم افزار واقعا حرفه ای به دنبال، PD خواهد بود گزینه خوبی برای شما خواهد شد. مشاهده وب سایت اطلاعات خالص برای اطلاعات بیشتر.

پردازش

Sync/Lost by 3bits, an installation application developed using Processing

همگام سازی / از دست رفته توسط 3bits، یک برنامه کاربردی نصب و راه اندازی توسعه با استفاده از پردازش

پردازش منبع باز زبان برنامه نویسی متنی و محیط توسعه است که در ابتدا ساخته شده است به آموزش اصول برنامه نویسی کامپیوتر در یک زمینه بصری، با این حال آن را نیز از همان زمان توسط متخصصان به عنوان یک راه آسان برای ایجاد برنامه های کاربردی چند رسانه ای اتخاذ شده است. در حال منبع باز، از آن است که تا حدودی با یک تیم کوچک از داوطلبان است که بسیاری از برنامه های افزودنی به نرم افزار ایجاد را توسعه داده اند، با این حال از آن است که در درجه اول توسط یک گروه از افراد وابسته به مدارس و دانشگاه های مختلف توسعه یافته است. در حالی که پردازش است که عمدتا مورد استفاده برای ایجاد گرافیک، تصویر، و برنامه های کاربردی مبتنی بر انیمیشن، آن را شامل تعدادی از کتابخانه ها است که آن را یک نامزد بزرگ برای توسعه نرم افزار های صوتی و MIDI می سازد.

زبان برنامه نویسی پردازش می شود برای اولین بار از زبان های برنامه نویسی languagea نحو آسان خواهد بود که غیر دلهره آور برای کسی کاملا جدید به برنامه نویسی طراحی شده است. کتاب های بسیاری و آموزش آنلاین که به نحوه استفاده از پردازش، با این حال به عنوان یک زبان متنی ممکن است به معنای یک منحنی یادگیری تندتر از حداکثر / MSP یا PD وجود دارد. با این حال اگر شما در مورد وارد شدن به توسعه نرم افزار جدی هستند، شما را پیدا خواهد کرد که زبان های متنی شما انعطاف پذیری بسیار بیشتری به شما بدهد. پردازش اطلاعات ورودی / خروجی، اثرات، موج و سر و صدا نسل های صوتی و MIDI، تجزیه و تحلیل و تولید پاکت نامه، هر چند قابلیت به arent به عنوان قوی است که از حداکثر یا PD. با این حال پردازش می تواند گزینه بهتری اگر شما می خواهید درخواست خود را به یک رابط کاربر کاملا سفارشی، به عنوان زبان پردازش به شما می دهد کنترل بسیار بیشتری بر سر راه یک برنامه به نظر می رسد و راه کاربر می تواند با آن ارتباط برقرار.

The Processing environment and example code

محیط زیست و پردازش به عنوان مثال کد

پردازش 2.0 برای OS X، ویندوز و لینوکس (دسکتاپ و جاسازی شده) در دسترس است و به راحتی به استفاده کنید. برنامه های پردازش می توان صادر شده به برنامه های کاربردی مستقل در تمام سیستم عامل، و می تواند آزادانه توزیع شده است. همچنین ابزارهای موجود برای تعبیه برنامه های خود را بر روی صفحات وب، و همچنین در حال اجرا آنها را در iOS یا دستگاه های آندروید وجود دارد. مشاهده پردازش وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

openFrameworks

CosmosÆ’ by sonicLAB, a software synthesiser built with openFrameworks

کیهان توسط sonicLAB، سینت سایزر نرم افزار ساخته شده با openFrameworks

openFrameworks ابزار منبع باز برای توسعه برنامه های کاربردی تعاملی و چند رسانه ای می باشد. این بسیار شبیه به پردازش است، در آن است که برای هنرمندان و طراحان طراحی شده برای ایجاد نرم افزار در یک راه ساده با استفاده از یک زبان برنامه نویسی متن، توسعه یافته توسط یک تیم هسته افراد وابسته به دانشگاه ها و آزمایشگاه های فن آوری است. با این حال تعدادی از تفاوت های بین دو سیستم عامل وجود دارد.

openFrameworks با استفاده از زبان برنامه نویسی C به جای اینکه زبان خود را دارد. C است که بسیار به طور گسترده ای استفاده می شود، که آن را یک زبان مفید به کارشناسی کارشناسی ارشد اگر شما در مورد وارد شدن به توسعه نرم افزار جدی است، و اجازه می دهد تا openFrameworks کد را با دیگر مزایای در C مخلوط شود، در صورت لزوم. نیازی C به عنوان مبتدی به عنوان پردازش دوستانه، با این حال openFrameworks استفاده از زبان در راه است که باعث می شود آن آسان برای استفاده، و همراه با نمونه های بسیاری و پروژه نسخه ی نمایشی.

در مرحله دوم، openFrameworks نیاز به یک محیط توسعه مجتمع (IDE) برای نوشتن و ساختن برنامه های خود را، به جای داشتن محیط زیست خود / کاربرد آن. openFrameworks را می توان با شایع ترین استفاده از پر طرفدارترین IDE ها برای تمام سوالات معمول پشتیبانی استفاده می شود (به عنوان مثال در Xcode متعلق به OS X، ویژوال استودیو بر روی ویندوز)، و در حالی که این IDE ها پیچیده تر از محیط پردازش هستند، آنها برنامه بسیار مفید به استاد برای نرم افزار تلاش توسعه است.

در نهایت، openFrameworks است سریع تر، انعطاف پذیر تر و پیچیده تر از پردازش و دارای قابلیت های صوتی بسیار قوی تر (به عنوان مثال، شما قادر به مقابله با جریانهای صوتی بر اساس هر نمونه)، هر چند که به این معنا است که کنار هم قرار دادن یک برنامه صوتی ممکن است نمی شود به عنوان سریع و آسان با استفاده از پردازش.

An openFrameworks project within Apple’s Xcode IDE

پروژه openFrameworks در سیب Xcode متعلق به IDE

openFrameworks می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه برنامه های کاربردی برای OS X، ویندوز، لینوکس (دسکتاپ و جاسازی شده)، iOS و Android و رایگان برای استفاده است. برنامه های کاربردی مستقل را می توان برای هر پلت فرم ساخته شده است، و می تواند آزادانه به اشتراک گذاشته شده و فروخته شده، به صورت تجاری و یا غیر تجاری. اگر شما یک برنامه صوتی نسبتا پیچیده در ذهن، اما اصلا هم به حفاری به توسعه نرم افزار بیش از حد عمیق، این امر می تواند بستر مناسبی برای شما به استفاده از. مشاهده وب سایت openFrameworks برای اطلاعات بیشتر.

JUCE

AlphaLive by nu desinz, a MIDI editor application developed using JUCE

AlphaLive توسط desinz نو، یک برنامه ویرایشگر MIDI توسعه یافته با استفاده JUCE

JUCE یکی دیگر از کتابخانه C است، هر چند در حالی که openFrameworks (و پردازش) در درجه اول برای هنرمندان و طراحان برای ایجاد نرم افزار به راحتی و بدون گرفتن در پیچیدگی های کد بیش از حد درگیر طراحی، JUCE طراحی شده است که همه در یک پلت فرم برای توسعه غنی، برنامه های کاربردی کراس پلت فرم ها و پلاگین ها، با تمرکز قوی بر روی صدا و برنامه های کاربردی مبتنی بر MIDI. در حالی که دو سیستم عامل قبلی به طور عمده برای نصب هنر و پروژه های تعاملی استفاده می شود، JUCE شده است در توسعه برنامه های کاربردی تجاری متعدد از شرکت های KORG، M-AUDIO، PRESONUS، خط تصویر، Arturia، و حتی برای توسعه حداکثر استفاده / MSP!

JUCE پلت فرم پیچیده ترین پوشش داده شده در اینجا این است، اما آن را تا به تعدادی از ابزارها و ویژگی های آن است که گزینه خوبی حتی برای توسعه دهندگان جدید می سازد. در مرحله اول، آن را به یک ابزار به نام Introjucer، که می تواند به عنوان یک جادوگر برای تولید و پیکربندی پروژه های IDE و کد خود را در یک راه آسان عمل می کنند. آن را نیز شامل یک ویرایشگر WYSIWYG رابط کاربر، اجازه می دهد شما را به طراحی رابط بدون هیچ گونه برنامه نویسی. دوم، آن را با بسیاری از پروژه های نسخه ی نمایشی، ارائه نمونه از هر آنچه را که می توان با JUCE انجام می شود، و چگونه آن را انجام می آید. در مرحله بعد، تا این اواخر، JUCE توسط یک فرد توسعه داده است و موفق کدهای بسیار سازگار است، با سواد و آسان برای استفاده. کد است نیز به خوبی مستند شده است. در نهایت، کتابخانه ها می توانند فقط در مورد همه چیز در رابطه با ساختمان های صوتی و برنامه های کاربردی MIDI اداره کند. حتی می توانید مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه کراس پلت فرم پلاگین های صوتی (AU، VST، RTAS، AXX) با استفاده از یک پروژه واحد، که یکی از دلایل اصلی آن است چنان محبوب در میان شرکت های نرم افزار های صوتی.

A JUCE project within Apple’s Xcode IDE

پروژه JUCE در سیب Xcode متعلق به IDE

JUCE می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه برنامه های کاربردی برای OS X، ویندوز، لینوکس (دسکتاپ و جاسازی شده)، iOS و آندروید. این به رایگان استفاده کنید برای پروژه های منبع باز است، اما اگر شما می خواهید درخواست خود را به انتشار بدون آزاد کد شما نیاز به خرید یک مجوز تجاری، که از 595 $ شروع می شود. اگر شما در مورد توسعه برنامه های کاربردی تجاری و یا رفتن به توسعه نرم افزار به عنوان یک حرفه جدی هستند، من به شدت توصیه JUCE. از آن است که شدیدترین منحنی یادگیری در میان تمام سیستم عامل های تحت پوشش در اینجا، اما در رابطه با توسعه برنامه های کاربردی صوتی است JUCE زیادی نمی تونم انجام دهید وجود ندارد. مشاهده JUCE وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

بنابراین آیا شما می خواهید به یادگیری چگونه به کد یا نه، این پنج سیستم عامل معنی است که هر یک از ایده های نرم افزار های موسیقی خود را به راحتی می توانید متوجه می شود.

در اینجا بیشتر در مورد حداکثر MSP / بدانید در AskVideo.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Max For Live: Basics
Live 8 405
Dream It. Do It.
Do you want to learn Max For Live: Basics?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: