All Articles Review
اپل دیده بان: 5 برنامه مفید برای موسیقی دانان
Matt Vanacoro on Sun, April 26th 1 comments
It's only been on Matt Vanacoro's wrist a matter of two days, but he's already discovered a potentially promising Apple Watch app ecosystem for musicians. Here's his top 5 Apple Watch Apps out now.

اینجاست! هر چه طرف حصار شما ممکن است در با سازمان دیده بان اپل، شما در نهایت می تواند دست خود را بر روی یک و تصمیم گیری برای خود را با یک سفر سریع به فروشگاه اپل. هستند برداشت، بررسی، و گزارش مفصل ریختن در از همه جا وجود دارد - اما قرار بود به در چه این قطعه جدیدی از تکنولوژی پوشیدنی به معنی برای نوازندگان و دی جی نگاه کنید.

مانند هر کس دیگری که در وسط شب بیدار به قبل از سفارش، من فوق العاده هیجان زده برای دیدن این جعبه وارد از کوپرتینو در آوریل 24. اولین چیزی که من باز فروشگاه اپل دیده بان در آی فون من بود و بار آن را بود با هر برنامه موسیقی من می توانم پیدا کنید. در اینجا نگاهی به دسته اول از برنامه های مفید برای نوازندگان است.

نگه داشتن بیت

اولین چیزی که به ذهن من ظهور زمانی که اپل سازمان دیده بان برای اولین بار اعلام شد این بود که من می توانم با احتیاط، مترونوم پوشیدنی داشته باشد. هنگامی که کل سیستم بازخورد لمسی پرده برداری شد، من حتی بیشتر در چشم انداز مترونوم سکوت که مچ دست من شنود گذاشته هیجان زده بود و در غیر این صورت به طور کامل از بقیه جهان پنهان بود (هیچ یک از metronomes من دارم میرم سعی کردم هنوز استفاده از بازخورد لمسی - انگشتان عبور آینده خود را به زودی!). به عنوان یک مدیر موسیقی از بسیاری از پروژه ها، این امر می تواند یک راه بسیار خوبی برای پیگیری tempos برای آهنگ های آینده.

استاد یک برنامه مترونوم تصویری و صوتی است. بر روی آی فون، شما می توانید یک الگوی کامل انجام از امضا زمان کنونی و سرعت را ببینید. سازمان دیده بان نیز به شما بازخورد بصری در یک دستگاه اندازه مناسب را. سازمان دیده بان احساس بیشتر شبیه به یک همراه و همدم به برنامه اصلی در این مورد، اما کار می کند و من آن را راحت است.

نرم افزار مترونوم بسیار کمی از کنترل به برنامه سازمان دیده بان خود اضافه شده است. من یک فن از رابط، آن را بیشتر از فضای محدود در مورد این ساعت ها را می سازد و آن را شانه خالی skeumorphism. شما می توانید سرعت مترونوم آیفون کنترل، شیر از سرعت، و حتی کنترل ست لیست از tempos شما صف تا.

Pro Metronome on Apple Watch has a great interface, but doesn't yet support hacptic feedback.

مترونوم نرم افزار در اپل دیده بان دارای یک رابط بزرگ است، اما هنوز پشتیبانی بازخورد hacptic نیست.

TapTheBeat یک ماشین حساب سرعت با سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل سرگرم کننده است. رابط کاربری آن بسیار OS9 است، الهام گرفته و آن را بسیار ساده برای استفاده. شما می توانید ضربه بزنید سرعت، ضربان ببینید، و شما یک ماشین حساب دقیق از آنچه سرعت انتخاب خود را تجزیه می کند در زمان استاندارد را دریافت کنید. بزرگ خود را برای پیدا کردن سرعت مناسبی برای آهنگ خود را قبل از شما حتی شروع به ضبط، و یا به نوشتن در نمودار خود را به یاد می آورند بعد.

بیش از یک مترونوم

DJay 2 از Algoriddim ارتقاء دلچسب که برنامه همراه شگفت انگیز برای سازمان دیده بان اپل را قادر می سازد دریافت کرد. شما می توانید صف تا آهنگ راست از دیده بان، و دیدن همه از ابرداده لازم مانند سرعت و کلیدی برای هر آهنگ در عرشه مجازی خود را. همچنین crossfader یکپارچه را به برنامه ساعت که اجازه می دهد تا شما را به انتقال بین آهنگ از راه دور وجود دارد. DJay 2 نشانی از یک کار بزرگ پس از پارادایم اپل دیده بان ناوبری. آن را در خانه احساس می کند در سازمان دیده بان و آسان به شکل بدون تلاش بسیار است.

Trust Algoriddm to have a DJay 2 controller app available for Apple Watch on the day of launch!

اعتماد Algoriddm به یک برنامه DJay 2 کنترل در دسترس برای اپل دیده بان در روز راه اندازی!

Setlyst یک ابزار سازمانی برای هر کسی که در یک گروه است که به تماس از آهنگ است. شما می توانید آهنگ ها و مجموعه های سمت راست از سازمان دیده بان را مدیریت کند. هر ست لیست شما بر روی آی فون خود را ایجاد می توان در سازمان دیده بان خود را در مد ظریف و در عین حال قابل خواندن نمایش داده - هیچ لیست مجموعه بیش ضبط به طبقه یا به پشت بلندگو! من به دنبال به جلو به روز که در آن Setlyst شما اجازه می دهد تنظیم مجدد آهنگ در مجموعه، و به روز رسانی bandmates خود را با نظم آهنگ های جدید!

چه انتظاراتی

نحوی تنها سطح از آنچه ممکن است با برنامه های راه اندازی و خش. پس از همه، هنگامی که آیفون برای اولین بار راه اندازی شد کر با صدای بلند از چه این نیاز من برای وجود دارد؟ و

یادداشت سردبیر: Shazam را بنا به گزارش این نسخهها کار بزرگ در اپل دیده بان و ثابت می شود راحت تر برای پیدا کردن آهنگ ها در سازمان دیده بان بیش از بیرون کشیدن گوشی خود را. با این حال، آن را با استفاده از آی فون به آهنگ گوش، بنابراین مطمئن شوید که آی فون خود را به طور صحیح قرار!

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Johnathan
    I have not seen a real metronome for the apple watch. And Pro Metronome hasn't been updated since 2015! Do you know new metronome for the watch?
    • 2 years ago
    • By: Johnathan
    Reply
FL Studio - Sound Design Workshop
FL Studio 201
Dream It. Do It.
Do you want to learn FL Studio - Sound Design Workshop?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: