All Articles Review
Blackmagic دوربین سینما: راهنمای کیت حداقل
Iain Anderson on Wed, April 17th | 1 comments
So, you've got your hands on the delicious Blackmagic Cinema Camera, but what other kit do you need for your perfect BMCC minimal rig? Iain Anderson explores just that in this article.

انگار جهان تفاوت بین بورس های مختلف. برخی از چشمک زدن انرا در سه پایه هزینه چند هزار دلار در یک مجموعه با چندین دستیاران، و قوی ترین ماهیچه در بدن، زبان است. چشمک زدن دیگران، سخت در هزینه بیش از یک صد با تنها خود را برای شرکت. این مقاله بصورتی پایدار و محکم در یک شخص خدمه فیلم با هدف، تنها با یک کیسه، تلاش برای ساختن فیلم های با ارزش از تماشای با استفاده از دوربین سینما Blackmagic خود را. چه شما نیاز دارید، و اختیاری دسته؟ تا روشن شود، این است که یک راهنمای به چگونه به دکل BMCC برای استفاده در مجموعه نیست. این یک راهنمای تولیدات کوچک نیاز به ساقه در مکان های واقعی است.


انتخاب لنز

در حال حاضر، تنها دوربین Blackmagic ساخت EF کوه کانن. (انگار یک مدل MFT میکرو چهار سوم چیزیه که خودت اعلام شده است، اما هنوز حمل و نقل نیست.) شما حداقل یک لنز برای شروع نیاز دارند، و احتمالا لنز گسترده و سریع، مفید خواهد بود. چرا سریع؟ بنابراین شما می توانید در نور پایین تر شلیک کنید. چرا گسترده ای؟ عامل محصول 2.3x همه چیز فقط یک کمی طولانی تر از شما ممکن است در یک دوربین حسگر محصول های 1.6x مانند EOS 7D استفاده می شود باعث می شود، اگر شما با تیراندازی داخل در محل، شما می خواهید چیزی کاملا گسترده است. خوشبختانه، چند لنز زاویه گسترده ای در خارج وجود دارد وجود دارد که می تواند مفید:

 • سیگما 8-16 f/4-5.6 (هر چند آن سریع نیست)
 • Tokina 11-16 f/2.8 (هر چند برخی از مسائل backfocus مربوط به فاصله فلنج وجود داشته است که Blackmagic در بدن ثابت است و در آنهایی که مسن تر تعمیر)

من اصلا در واقع هر یک از این لنز، من یک قاب تنگ تر تمایل به ترجیح می دهند. حتی اگر شما یک لنز زوم اواسط محدوده با f/2.8 ثابت اسب بارکش یک لنز بزرگ برای حداقل یک کیت است. گزینه ها عبارتند از:

 • سیستم عامل سیگما 17-50 f/2.8 (انتخاب من)
 • کانن 17-55 f/2.8 (خوب اما گران قیمت)
 • تامرون 17-50 f/2.8 (بررسی مختلط در نسخه های تثبیت)

شما می خواهید یک لنز تثبیت شده اگر شما انجام هر کار دستی، بنابراین برای حداقل یک کیت، من می خواهم سیگما.

Sigma 17-50 f/2.8 and 30mm f/1.4

سیگما 17-50 f/2.8 و f/1.4 30mm


چه چیز دیگری؟ نور کار کمتر نیاز به یک لنز واقعا سریع، f/1.4 یا f/1.8. قدیمی بسیار خوب پنجاه f/1.8 کانن 50MM من فقط بیش از حد طولانی برای سلیقه من در این دوربین، به طوری که من دارم میرم برای سیگما 30mm f/1.4 رفته، و من دوست دارم که قادر به دیدن در تاریکی. در شب، بد خوشحالی به ISO 1600 و حتی زاویه شاتر 360 برای درخشانترین تصویر ممکن، و آن قطعا خوب به اندازه کافی برای نیازهای من فشار.

با عامل محصول، تله آسان است. من بزرگتر تامرون 28-75 f/2.8، و مقدار زیادی از گزینه های خوب است که شما بسیار نزدیک به عمل خواهد وجود دارد. تثبیت کننده کمک می کند، و کانن دارای مقدار زیادی از گزینه ها در اینجا.


ذخیره سازی

چنگ زدن به یک درایو 240 GB از Blackmagics تایید لیست SSD است. من با استفاده از SSD کینگستون V 200، که می تواند برای حدود 2.5 ساعت ضبط. برای محافظت در برابر شکست سخت افزار، SSD دوم یک ایده بد نیست، هر چند برخی از روح شجاع مستقیم به 2.5 دیسک در حال چرخش به ضرب گلوله کشته است. یکی از گزینه های دیگر در مجموعه خواهد بود به استفاده از یک کابل تاندربولت برای ضبط مستقیم به یک لپ تاپ مک از دوربین رسانه ها با نرم افزار اکسپرس.

Two hard drive docks, one with a big spinning disk and one with an SSD.

دو اسکله هارد دیسک، یکی با یک دیسک چرخان بزرگ و یکی با یک SSD.


هنگامی که خود را در کامپیوتر خود، یک حوض درایو سخت (eSATA و / یا USB3) و یک دسته از دیسک های سخت داخلی گنگ بزرگ (2-3TB هر) را حفظ خواهد کرد شما رفتن. اطمینان حاصل کنید که فیلم های خود را در حداقل در دو مکان در حالی که شما مشغول کار بر روی ویرایش.


پشتیبانی از دوربین

سکوهای وجود ندارد. این کیت بسیار ناچیز است، و هنگامی که شما اضافه کردن یک دکل، شما یک تن وزن، پیچیدگی و هزینه اضافه شده است. چنگ زدن به سه پایه انعطاف پذیر، سخت، اما ارزان، و حفظ حرکات دوربین های فانتزی را به حداقل برساند.

A ball head from a Vanguard and the flat legs from a Benro.

سر و توپ رو از پیشتاز و پاها صاف از Benro.


من دوست دارم هر دو پیشتاز سینمایی آلتا 263 AT (حرکت دوربین جالب) و Benro 1810 (به عنوان یک سفر سه پایه). مراقب باشید از سه پایه ارزانتر است، هر چند، Blackmagic 2kg (£ 4.5) به خودی خود است.


چراغ

اگر شما یک شخص یک گروه، شما احتمالا برنامه ریزی در از lugging پشته از نور در اطراف. چنگ زدن به یک زن و شوهر از CN-160 چراغ های LED از خرده فروش اینترنتی مورد علاقه خود را. کمتر از 50 دلار یا بیشتر، این اجرا در عاص یا قدیمی باتری های سونی / پاناسونیک و به اندازه کافی روشن برای تابش یا روشنی خیره کننده به مردم هستند.

The CN-160, findable on eBay, mounted on top of my BMCC

CN-160، یافت می در eBay، در بالای BMCC من نصب شده است.


چنگ زدن به دو و استفاده از چراغ های محل عملی برای بقیه. حتی فقط یک نور می تواند در صورت سادگی را پر کنید.


شنیداری

اگر شما می خواهید بهترین، دریافت پیش آمپر به نشستن بین میکروفون شما و BMCC شما. اما شما واقعا به قلمرو دکل در حال حاضر، و فراتر از آن کم است. برای مصاحبه، من به مستقیم از Pinmic (سیمی) RDE به BMCC من، اما بسیاری از میکروفون های دیگر می تواند بیش از حد خوب. نگه داشتن سطح ورودی را حدود 20٪ برای به حداقل رساندن مشکلات صوتی.

Simple, effective audio gear from Rde and Zoom.

ساده، چرخ دنده های صوتی موثر از RDE و زوم.


برای تهیه پشتیبان، H1 زوم به اندازه کافی آسان به گیره بر روی چیزی است که در منطقه نزدیک است، فقط به یاد داشته باشید تا آن را روشن کنید. همگام سازی آن را در پست اگر میکروفون یقهای خود را با شکست مواجه.


قدرت

اگر شما فقط رفتن به ساقه به مدت یک ساعت در یک زمان دور از قدرت، شما احتمالا می تواند دور بدون باتری خارجی است. هر کس دیگری نیاز به یک راه حل قدرت، اما آنها اصلا نیازی به نگه داشتن آن متصل تمام وقت. توصیه من این است برای V-کوه باتری، نصب شده در یک کیسه است که می تواند بر روی کمربند خود را برای کار دستی نشستن، آویزان در زیر سه پایه، و یا به سادگی اتصال در حالی که تیراندازی است.

Connect the cable from the battery to the camera and itll charge, in use or not.

کابل از باتری دوربین و هزینه itll اتصال، در حال استفاده است یا نه.


من استفاده از یک باتری و شارژر از Globalmediapro (عرضه برای بررسی و تست) که به خوبی کار می کند. آنها همچنین کابل زاویه راست برای تبدیل از batterys در هیئت مدیره D-TAP (با نام مستعار P-شیر یا قدرت TAP) به دوربین، به این معنی شما اصلا نیاز به یک صفحه جداگانه نصب.


دنده رایانه

آخرین طرفدار مک بوک با صفحه نمایش شبکیه چشم بسیار عالی است. اگر شما می توانید یک پشتیبان گیری شرکت Seagate به علاوه هارد دیسک، شما می توانید پشت قابل جابجایی از دیسک برای سوار شدن BMCCs SSD به طور مستقیم، برای مصوبات های مشتری فوری و پشتیبان گیری در زمینه استفاده کنید.

Use the end of a Backup Plus (ne GoFlex) drive to connect your SSD in the field.

استفاده از پایان پلاس (NE محصولات GoFlex) درایو پشتیبان گیری برای اتصال به SSD خود را در این زمینه.


بیت ها و قطعه ها

کابل های صوتی مورد نیاز خواهد بود برای تبدیل میکروفونهای یقهای minijack به یک جفت متعادل 1/4 جک، بنابراین سر به فروشگاه موسیقی محلی خود را. من هم یک زن و شوهر سرد از آداپتورهای کفش با پیچ 1/4 گراب به بالای از BMCC من نصب شده.

Rigless mounting to the rescue.

Rigless نصب به نجات.


برای نصب لامپ LED و یا یک میکروفون خارجی بسیار مفید است. گیره با پیچ سه پایه در هیئت مدیره یکی دیگر از ایده عالی برای برگزاری یک نور در محل بدون غرفه اضافی و یا یاران است. (به طور بالقوه بسیار) ارزان فیلتر ND متغیر به شما اجازه به شما در روز روشن ساقه، و می تواند شما را در یک روز آفتابی را نجات دهد.


کیسه

پس از جمع آوری تمام این کیت، من نیاز به یک راه خوب برای ذخیره آن همه. Lowepro طرفدار دونده کیسه x350AW در حال حاضر دارای تعداد زیادی، همراه با لپ تاپ من و iPad.

One bag to hold it all.

یک کیسه را به آن را نگه دارید.


با چرخ، چرا که تمام این مسائل سنگین است، و تسمه کوله پشتی سبک، چرا که گاهی اوقات در زندگی به شما می دهد پله ها.


اکنون چه؟

تمام این چرخ دنده فقط در مورد به اندازه کافی به پشته تمام شغل ها انجام است. بدون خدمه، هیچ مجموعه، فقط شما و موضوع خود را (ها). همیشه چیز دیگری به صرف پول در، اما ترفند این است پیدا کردن یک راه کارآمد به راحتی انجام این کار به درستی. من یک طرفدار تنبل بودن در محل و تثبیت آن را در پست نمی، اما قطعا ساده تر برای رفع روشنایی ناقص با رنگ 10 بیتی Blackmagic در حالت ProRes است.

از بسیاری جهات این فرمت از یک کیت شما ممکن است با استفاده از DSLR است، اما وزن اضافی، SSD ها و قدرت مورد نیاز با توجه به ارزش. در حالی که درست نیست که شما نیاز به صرف هزاران نفر در یک دکل و لوازم جانبی دیگر، شما باید به صرف حداقل چند صد دلار اضافی در قدرت، SSD و لنزهای احتمالا گسترده تر است. آن سخت نیست برای به دست آوردن سر خود را در اطراف و سرگرم کننده بزرگ خود را به ساقه. موفق باشید!


Comments (1)

You must be logged in to comment. Login Now

 • Paul
  Thanks for the heads up on Gobalmediapro they have pretty good prices for Aust! Like you, I'm keeping my Camera kit simple, still looking for a reasonable top handle and monitor. Waiting it out till they get cheaper. Love an EVF but will settle for a bigger hood at the moment. Do you have any trouble IR? Cheers Paul SYD AUST
  • 5 years ago
  • By: Paul
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: