All Articles Review
نکات برجسته از NAB 2015: تازه چه خبر؟
Iain Anderson on Mon, April 20th | 0 comments
Iain Anderson was at NAB and is here to share just how much of a big deal this trade show for video is, and lets you know which are the new product announcements to be aware of.

همانطور که من این، من ارسال در طبقه نشان می دهد در NAB ، راه اندازی برای این هفته به آمده، و اولین چیزی که شما متوجه است که چگونه گسترده نشان می دهد. فقط سالن جنوبی، که در آن من کار بر روی CoreMelt ایستاده است، صدها نفر از متر طول، کوتولگی ترین تجارت را نشان می دهد سلام حضور داشتند، و دو سالن تر شمال اینجا و یک طبقه تر بالا من وجود دارد. قطعا یک معامله بزرگ اگر شما در صنعت فیلم، NAB مکانی که در آن بسیاری از شرکت ها نشان دادن جدیدترین releasesand خود اغلب که در آن شما می توانید تخفیف بیش از حد پیدا است.

Just one tiny part of the South Hall.

تنها بخشی کوچک از سالن جنوبی.

پس چه اتفاقی می افتد؟

بیش از 1700 غرفه داران نشان می دهد اجناس خود، و که youd مجبور به نگهداری در حرکت، دیدن یک شرکت در هر دقیقه برای کل نشان می دهد، به تمام آنها را ببینید. بدین واقعا عملی نیست، پس چه شما را تا پایان انجام است عنوان به غرفه بزرگ برای اولین بار، پس از آن اسکن گذشته به عنوان بسیاری از غرفه های کوچکتر که شما می توانید قبل از اینکه چشم خود را لعاب بیش از. خوشبختانه، بسیاری از غرفه ها به categoriesstorage تا حدودی شل، پلاگین، راه حل تقلب، و غیره سازماندهی بنابراین شما می توانید مناطق مورد علاقه خود را نسبتا به آسانی کشف. در حالی که بسیاری از غرفه های کوچکتر به ارزش نگاه وجود دارد، به ناچار اسلحه بزرگ خواهد بیشترین توجه را با عرضه محصول بزرگ، غرفه بزرگ و عظیم، کنوانسیون-مرکز-پوشش آگهی ها را جذب کند.

اجازه می دهد که نگاهی به تنها تعداد کمی از آخرین و بزرگترین اطلاعیه از NAB سال 2015، نشانه گذاری با عکس تا حد زیادی نامربوط فقط برای تفریح.

You can’t afford this Panavised camera.

شما نمی تونم استطاعت این دوربین Panavised.

سیب

ایمیل بودین اپل که غرفه ای در NAB، اما فاینال کات طرفدار X 10.2 هنوز ساعت 9 صبح روز دوشنبه منتشر شد، و آن را به ارمغان می آورد یک تن از ویژگی های جدید به جدول. با استفاده اخیر از FCP X در تمرکز، بزرگ آن برای دیدن اپل در نظر گرفتن منافع فعال در سوق دادن برنامه بیشتر است. انتشار آنقدر بزرگ نحوی یک مقاله از ویژگی های بر روی آن است (نگاه کنید به

OWC showed off plenty of new toys, but I like the look of this prototype dock.

OWC نشان داد مقدار زیادی از اسباب بازی های جدید است، اما من دوست دارم نگاه از این اسکله نمونه.

خشت

نسخه بعدی پریمایر نیازی کاملا آماده برای رفتن، اما مشترکان خلاق ابر می تواند یک تن از ویژگی های جدید به زودی انتظار می رود. ارتقاء به تصحیح رنگ با ابزار جدید Lumetri، پشتیبانی ProRes، انتقال برش واژک، و کتابخانه های خلاق ابر برای دسترسی آسان تر به عناصر ساخته شده در فتوشاپ و یا تصویرگر قول را بهبود مفید است.

چیزی کاملا متفاوت، هر چند، جدید انیمیشن شخصیت ادوبی، که تولید کارتون زندگی می کنند بر اساس کلمات خود را، اشکال دهان و حرکات سر است. برای برخی از گردش، و برای کسانی از ما با چهره رسا، این می تواند یک معامله بزرگ در واقع، و می تواند به یک راه فوق العاده برای ایجاد انیمیشن رشد می کنند.

Quantel was showing off their 8K solution, which was so noteworthy the mention itself warrants a photo.

Quantel شد 8K راه حل خود را، که تا قابل توجه اشاره خود حکم یک عکس بود نشان دادن.

مشتاق

آهنگساز رسانه های جدید نیازی اول هنوز، اما وعده داده می شود یک راه رایگان برای کشف حداقل بیشتر از آنچه آهنگساز رسانه را ارائه کرده است. توجه به این که آن رایگان، وجود خواهد داشت بسیاری از محدودیت ها، اما با اپل و ادوبی هر دو ارائه برش پایین ویراستاران دروازه (iMovie و اولین کلیپ) خوبی است برای دیدن مشتاق پیوستن به حزب آن است.

So many drones in so many net enclosures.

هواپیماهای بدون سرنشین زیادی در بسیاری از محوطه خالص.

حکم

برای کسانی که به دنبال بیشتر از یک دوربین فیلمبرداری و کمتر از یک ابزار سینمایی، XC10 جدید ارائه می دهد 4K در کوچک، عامل شکل بد بو با صفحه نمایش فلیپ تا. با یک سنسور نسبتا کوچک، بعید است آن را به نفع خود تبدیل از امثال GH4، هر چند آن را پشتیبانی کانن ورود به سیستم ضبط.

The Canon XC10 is certainly cute, but we’ll see how it goes.

کانن XC10 است که قطعا زیبا، اما به خوبی ببینید که چگونه از آن می رود.

با این حال، جدید C300 توسط Mk II شکند زمین جذاب تر، ارائه 15 گام محدوده دینامیکی و یک لیست بزرگ از ویژگی های است که بسیاری از سینماگران برای درخواست شده است. سرعت بالا در نهایت شامل، با 60120 فریم در ثانیه در 2K (نرخ بالاتر اگر شما مایل به محصول)، و تا 30 فریم در ثانیه در 4K داخلی. مفید برای درجه بندی، تاپیک 10 بیتی 422 (حداقل با 2K / قطعنامه HD) در طیف وسیعی از bitrates جدید با برخی از کدک های جدید (هر چند ProRes می شده اند راحت تر است) و پشتیبانی RAW اگر شما استفاده از یک دستگاه ضبط خارجی.

اگر شما با توجه به این دوربین 16000 $، در نظر نیز که C300 توسط Mk I در حال حاضر با تخفیف شده است، و نیز شاید Blackmagics در نظر تجدید نظر سنسور URSA و جدید URSA کوتاه.

The URSA, now smaller and with a choice of sensors.

URSA، در حال حاضر کوچکتر و با انتخاب سنسور.

جادوی سیاه

سه دوربین جدید از Blackmagic این yearthe URSA کوتاه، یک نسخه سبک تر از تولید اندازه URSA، Blackmagic میکرو سینما دوربین، یک دوربین واقعا کوچک برای هواپیماهای بدون سرنشین و استفاده از حلقه، بدون حتی یک صفحه نمایش، و مشابه Blackmagic میکرو استودیو دوربین 4K، همچنین بدون صفحه نمایش. اما صبر کنید، تاپیک صفحه نمایش بیش از حد: 1080P جدید مینی مانیتور، Blackmagic ویدئو کمک می کند، که به عنوان یک ضبط ProRes دو برابر. در $ 499 می تواند آن را اثبات مفید حتی اگر تنها خود را به عنوان به عنوان صفحه نمایش استفاده می شود. URSA همچنین دارای یک سنسور 4.6K جدید است که می تواند در 120 فریم در ثانیه ضبط و کاربران موجود می تواند ارتقاء اگر آنها می خواهند. URSA کوتاه نیز می تواند با این سنسور جدید نصب شود، اما انگار تفاوت 2K دلار در هزینه بین 4K قدیمی و جدید 4.6K سنسور، نشانه شاید که سنسور جدید یک گام تا مناسب و معقول است.

One of the small new cameras (they share a form factor) and the new video monitor.

یکی از دوربین های جدید کوچک (آنها به اشتراک گذاشتن یک عامل شکل) و مانیتور ویدئو جدید.

در مقابل نرم افزار، Blackmagic نشان شد یک نسخه جدید مک از فیوژن، و همچنین تصمیم 12. در ادامه سنتی خود را از به روز رسانی سالانه، theyve تمدید ویژگی های ویرایش از حل و فصل، و در حالی که رابط مدیون زیادی به FCP X، آن است که رابط مبتنی بر پیگیری FCP 7. من دوست دارم به آن فکر می کنم به عنوان FCP 9 به اولین FCP 8، هر چند اگر شما با گردش رنگ بر اساس گره راحت نیست، شما ممکن است ترجیح می دهند با FCP X (یا پریمایر) باقی بماند.

The next big thing: displays you can walk on.

چیزی که بعد از بزرگ: نمایش شما می توانید راه رفتن بر روی.

RED

سنسور جدید 6K RED DRAGON قول را به نقاط بیشتر به حزب از نحوی قبل در یک دوربین از ویژگی های طبقه دیده می شود. مغز سلاح جدید خود را نیز به ارمغان می آورد ProRes پشتیبانی تا 2K است، که قطعا استقبال، اما در واقع، اگر شما در برابر RED، این به احتمال زیاد شما در حفظ و وجود دارد، و اگر شما نیست، هزینه است که هنوز هم به احتمال زیاد به شما بدهد مکث. ارزش، اما نه یک خرید گاه به گاه آن.

Some very nice, color-accurate displays from Eizo.

برخی بسیار خوب، صفحه نمایش با رنگ دقیق از EIZO.

نتیجه

من دارم میرم به سختی سطح را با این خلاصه خش، اما مشکل آن به انجام بیش از که، حتی اگر شما صرف تمام چهار روز در حال حرکت. اما خبر کلیدی تمام به پایان می رسد تا آنلاین، در مقاله هایی مانند این یکی، پس چرا به NAB؟ اول، شما می توانید به مردم پشت محصولات شما استفاده از صحبت، صحبت کردن رکورد و یا صرفا قادر بودن به این سوال واقعا مشکل شما قادر به پیدا کردن پاسخ به میانهی شب بوده است بپرسید. دوم، شما می توانید محصولات اعلام نشده است که اصلا ویژگی در مطبوعات منتشر شده را ببینید.

اما مهمتر از همه، شما می توانید با مردم دیدار با شما تنها از طریق انجمن ها و رسانه های اجتماعی می دانند، به اشتراک گذاشتن یک نوشیدنی یا یک چت، و ایجاد ارتباط جدید در راه منم از طریق یک صفحه کلید امکان پذیر نیست. به عنوان واقعی زندگی است، جزء انسان همان چیزی است که باعث می شود آن ارزشمند است.

PS. و احزاب!

I seem to remember some of the nice folks from FCPWORKS at a pretty fun FCP X gathering.

من به نظر می رسد به خاطر داشته باشید برخی از مردمی بلندی از FCPWORKS در یک گردهمایی بسیار سرگرم کننده FCP X.

PPS. و رانندگی را از طریق بیابان در تبدیل.

Yes, the black one in the front.

بله، یکی از سیاه و سفید در جلو هستند.

Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: