All Articles Review
چگونه به استفاده از پرخور
G.W. Childs IV on Sat, February 11th 0 comments
Promoted as the remote collaboration tool every musician needs, Gobbler is just as capable of quickly transferring regular files from person to person. G.W. Childs gives it the twice over.

از اپل و گوگل خدمات رایگان و بزرگ آمده است. SoundCloud، به عنوان مثال مکان آنلاین برای نوازندگان، دی جی و علاقه مندان به طور منظم به نشان می دهد موسیقی خود را فراهم می کند. البته، شما می توانید به روز رسانی و این به شما می دهد فضای بیشتری ذخیره سازی، قابلیت، و غیره کلیدی در اینجا این است: آنها شما را طعم کمی به خود را آغاز می دهد. و همه ما دوست دارم طعم کمی، درست است؟

پرخور است هیچ تفاوتی ندارد: شما به صورت رایگان تا 5 گیگابایت ارائه شده، و نیز وجود دارد مختلف روش های کمی از درآمد به فضای ذخیره سازی بیشتر، ارائه شده شما قبل از یک زمان خاص ثبت شده است. حتی اگر هر چند نه، پرخور انتقال فایل فوق العاده سریع از یک حساب به دیگری، و نسبت به موسیقیدانان بشود. اگر شما تصمیم می گیرید که شما نمی توانید بدون آن زندگی می کنند، شما می خواهید همه چیز خود را به حساب پرخور شما حمایت کردن، و شما باید برای ارسال پروژه و حتی بیشتر در سرعت رعد و برق، با شروع از 8 دلار در یک ماه خود را هنوز هم دزدی! و آن را نیز به خوبی کار می کند با SoundCloud.

در این مقاله به شما نشان دهد چگونه پرخور کار می کند، و به همین دلیل شما باید به آن نگاه.


گام 1 - نصب

برو به وب سایت پرخور و دانلود نرم افزار کلاینت پرخور. آن کوچک فایل 12 مگابایت، و نصب بسیار سریع است.

Gobbler client


پس از youve نصب و راه اندازی پرخور، شما خواسته می شود برای ایجاد یک حساب کاربری است. این کار را نمی طولانی و مانند قبل از اشاره کردم، شما را با 5 گیگابایت شروع. 5 GB اختصاص داده شده به صدا از یک برنامه است که می داند که برای ارسال تمام پروژه های خود را در راه حق، و یک سرویس می فرستد که پروژه های خود را بسیار بسیار سریع است!

Create account


گام 2 - آغاز انتقال فایل

بیایید آن روبرو هستند: تابع به اشتراک گذاری فایل خود را از پرخوری است که با ارزش ترین بخش است. همانطور که در بالا ذکر شد، آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار می شود به عقب تا پروژه های ... و ما در حال تنزیل ارزش در این است، اما خود را به اشتراک گذاری است که بخش بزرگ است. بنابراین، به شما اجازه می دهد تا با این.

واقع در گوشه بالا lefthand از مشتری پرخور است، جسم کوچک و های بالدار برچسب ارسال فایل.

Send files


مطبوعات فایل ها دکمه فرستادن بزنید. این خواهد آورد تا پنجره کوچک است که بسیار شبیه به فرم ایمیل. برو جلو و تایپ ایمیل شخص شما می خواهید برای ارسال فایل خود را به. به خاطر داشته باشید که پرخوری می تواند، و دسترسی

Access to Adress Book


گام 3 - یک فایل ضمیمه کنید

در حال حاضر، اگر شما با استفاده از اینترنت 30 سال از هم اکنون، شما می توانید یک فایل را از درایو سخت خود را انتخاب کنید تا ارسال به شریک زندگی خود را، در هر کجا که هستند. کافی است دکمه را فشار دهید.

Attach a file


جستجو در هارد دیسک خود را برای فایل که youd مانند برای ارسال. هنگامی که youve آن انتخاب شده، با فشار دکمه را انتخاب کنید:

Choosing the file to send


بعد، من به طور جدی با اضافه کردن یک شرح توصیه. چه اتفاقی می افتد: ایمیل خواهد شد به شخص شما می خواهید برای دانلود فایل فرستاده شده است. اضافه کردن یک بیانیه کمی در آن وجود دارد واقعا کمک می کند!

Add a description


این جایی است که سحر و جادو اتفاق می افتد! یک پنجره کوچک ظاهر خواهد شد، دادن به شما به روز رسانی در فرایند ارسال. سرعت آپلود بستگی به سرویس اینترنت شما، و غیره اما بزرگترین چیزی که به دانستن این است که: خود را بسیار سریع نسبت به چه چیز دیگری است که در خارج وجود دارد.

Sending


گام 4 - پاک دستان شما پاک! (چونکه) انجام شد.

پس از آپلود کامل است، ایمیل را از پرخوری به هر آنکه شما می خواهید آن را به اشتراک با. شخص دیگر را ندارد حساب پرخور به. شما می توانید یک ایمیل به شما گفتن که آپلود کامل شد (از آنجایی که ما همه را دوست دارم گزارش وضعیت) دریافت خواهید کرد. و زندگی می تواند به صورت عادی ادامه می دهند.

این دوست من، سادگی از پرخور است! بنابراین، در حال حاضر که شما می دانید آن را برو گرفتن! آن را امتحان کنید!

Visit the Gobbler website here.


Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: