All Articles Review
مصاحبه: پیکسل مشخصات لوله های پائولی Ojala
Ben Balser on Fri, June 14th 0 comments
Pixel Conduit, developed 8 years ago by Pauli Ojala, enabled keying, animations, 2D and 3D processing for video. Now available on the Mac App store and Ben Balser interviews Pauli to find out more.

حدود 8 سال پیش پائولی Ojala توسعه یافته و لوله های، پلاگین برای میراث فاینال کات طرفدار که گردش کار مبتنی بر گره برای ایجاد جلوه های ارائه شده منتشر شده است. امروز از آن شده است به عنوان PixelConduit که در دسترس در فروشگاه App مک است دوباره متولد شده است.

PixelConduit می تواند از انواع زندگی می کنند و پرونده مبتنی بر منابع قورت و خروجی ویدئو. با استفاده از گردش کار مبتنی بر گره آن می توانید کلید زنی را انجام دهید، اثرات HDR، انیمیشن، پردازش 2D و 3D، ادغام با بوم از HTML 5، می تواند در همکاری و بیشتر استفاده می شود. این یک سیستم گرافیکی هیبریدی است که در صنعت تولید رسانه ای منحصر به فرد است. پلاگین رایگان با نرم افزار فاینال کات، حرکت کار می کند، پس از اثرات، فتوشاپ و دیافراگم. ابزارهای ضبط، ابزار صحنه، بارگزاری صفحه اتوماسیون، ابزار 3D استریو، و لینک ویدئو: افزودنی پرداخت PixelConduit کامل برای $ 129.00 که شامل است.

Pixel Conduit


من برای اولین بار لوله اصلی برای رویداد DV مجله پشت در 2007-پذیری بررسی شده است. من واقعا در آن زمان قرار گرفته بود و برخی از استفاده مناسب از آن است. به تازگی پائولی نوع به اندازه کافی با من در مورد که در آن بوده است، که در آن در حال حاضر، و آنچه که در آینده نگه می دارد صحبت می کنند بود.


پس زمینه شخصی خود را در ویدئو چیست؟

من در واقع به مطالعه به عنوان یک ویرایشگر فیلم،، بنابراین من در حدود سال 2000 استفاده می شود مشتاق آهنگساز رسانه بسیار کمی است. از این رو من یک دیدگاه نسبتا سنتی از آنچه انتظار NLE، و FCP X قطعا یک شوک بود به آن انتظارات!

در ابتدا من تا به حال یک تاثیر منفی از FCP X، تا حدی به این دلیل که اولین نسخه در تمام پردازنده های Core 2 مبتنی بر مک من در آن زمان بود انجام نمی. امروزه من به اطراف آمده ام، و من شده است با بهره گیری از FCP X بیشتر و بیشتر. این کار احساس کنترل دقیق است که من یاد گرفتم به انتظار از آموزش سردبیر من را نداشته باشند، اما هنگامی که شما به مفهوم از دست دادن یک کمی از این کنترل استفاده می شود، آن را احساس می کند مانند FCP X به شما اجازه می دهد تا من زیادی انجام می شود بسیار سریع است. اپل شده است و بسیار واکنش پذیر به جامعه است. پیوند بین نرم افزار و سخت افزار بسیار قدرتمند است، اما آن را به برخی از منابع لازم برای مقابله با این اکوسیستم را در راه آن باید انجام شود.


PixelConduit دقیقا همان چیزی است؟

می توان گفت PixelConduit است مانند متقاطع بین "آنلاین" برنامه ترکیب سنتی مانند لرزش و یا پس از اثر، و یک برنامه ویدئویی زنده مانند نرم افزار مورد استفاده توسط VJS. اما این دقیقا یا نه، پس از آن کمی دشوار به پین ​​کردن. این یک ویرایشگر ویدئویی مبتنی بر جدول زمانی، بلکه "اتاق ویدئو" که در آن شما می توانید تقریبا هر نوع از راه اندازی برای پردازش ویدئویی ساخت است. این دارای امکانات بسیار عالی برای ورودی و خروجی، پس از راه اندازی ویدئو های خود را می تواند کنترل شود و می تواند خروجی و ضبط. من آرزو داشتم شرح بهتر از نرم افزار است. PixelConduit مجموعه ای کامل از ابزار است و من احساس می کنم بیشتر کاربران نهایی کات های حرفه ای که مرتب سازی بر اساس منابع نیاز دارند. نسخه رایگان در واقع کاملا کاربردی است.

Pix Conduit 2


ریشه های PixelConduit را چه کسانی هستند؟

لوله های اصلی در سال 2005 به عنوان یک همکاری بین خودم و بن Syverson ایجاد شده است. این یکی دیگر از پروژه شروع کردم به بیرون آمد. من تا به حال علاقه به انیمیشن و هیچ نرم افزار مقرون به صرفه در آن زمان وجود دارد. من فقط می خواستم چیزی را به آزمایش با،، بنابراین من ادو، که به صورت رایگان در دسترس بود. ما رابط کاربری گره را مورد استفاده مجدد قرار از این پروژه، و آن را با یک موتور ترجمهی جدید است که می تواند حداکثر کارایی را از عصاره GPU ها ترکیب شده است. که به ما لوله.

در آن زمان، پردازنده های گرافیکی در نهایت رسیده بود یک سطح که در آن آنها می توانند پردازش پیکسل دلخواه انجام دهید. ایده های بزرگ در لوله بود به "فیوز" درخت گره به طوری که می تواند به عنوان یک برنامه بر روی GPU اجرا شود. این ساخته شده آن را بسیار سریعتر از، به عنوان مثال، اثرات لایه بندی در حرکت است. تا آنجا که من می دانم، هنوز هیچ نرم افزار جلوه های بصری است که این نوع از توانایی ترکیب گره در یک سطح کلی وجود دارد.

لوله در اصل به عنوان یک پلاگین برای حرکت 2 ایجاد شده است. چند سال بعد با پشتیبانی از اثرات پس از فتوشاپ و گسترش یافت. من هم نسخه ویندوز از این پلاگین ساخته شده است، اما متاسفانه آن را بیش از حد سخت بود برای من نگه داشتن آن به روز شده، بنابراین من تا به حال رها کردن نسخه های ویندوز در لوله 2.0.2.

PixelConduit در اصل نامیده می شد لوله های زنده، که به یک اشاره از ایده اصلی. به عنوان یک برنامه مستقل برای پردازش و ضبط ویدئویی زنده با استفاده از همان لوله های نصب setups اثر به عنوان پلاگین لوله های لوله های زنده تصور می شد.

با گذشت زمان، قابلیت های لوله های زنده تا حد زیادی توسعه داده شده بود. من ابزارهای مرحله اضافه کنید در حال حاضر در سال 2007 برای تئاتر ملی فنلاندی، جایی که آنها مورد نیاز برای اجرای ویدئو را نشان می دهد پیچیده با عوارض لوله های برنامه ریزی شده به عنوان بخشی از آن ساخته شده بود. در سال 2010 نسخه 2.0 از لوله های زنده یک به روز رسانی عمده بود. معرفی پروژه که در آن شما می توانید نصب setups اثر متشکل از "دستگاه" مانند ورودی، دوربین، جلوه های متعدد و صفحه نمایش ساخت. و البته در حال حاضر، در سال 2013، برنامه PixelConduit تبدیل شده است.


چگونه روند بازار تاثیر توسعه خط لوله؟

من فکر می کنم در ابتدا لوله های اصلی برای قیمت لحظه ای خود را داشتند. درست بعد از ما منتشر لوله، لرزش در قیمت پایین آمد، و مردم دیدگاه های مختلف در ارزش از برنامه های کاربردی مبتنی بر گره. نه فقط لرزش، اما سایر محصولات در قیمت پایین آمد. امروز حرکت تنها 50 دلار است و انگار نه اتاق بسیار دیگر برای برنامه های کاربردی گران قیمت.


به نظر می رسد فاصله سکوت بین لوله های اصلی و لوله های پیکسل وجود دارد. انتقال مانند آن زمان چه بود؟

از نقطه نظر جامعه فاینال کات، لوله از طریق DV گاراژ، که مفید به یک شرکت آمریکایی که مسئولیت رسیدگی به آزادی بود از زندان آزاد شد. اما آنها نه کاملا پتانسیل را ببینید. در نهایت من بهتر بود که مسئولیت رسیدگی به پروژه خود من خودم و با آنها با تمرکز بیشتری بر روی آن.


چه تفاوت بین PixelConduit رایگان و افزودنی های پرداخت در PixelConduit کامل است؟

آن را بسیار یکپارچه، آن را می دهد ابزارهای دیگر، بنابراین شما می توانید سیستم را به انجام تحولات و تغییرات و اثرات و اجرا را نشان می دهد قابل اعتماد است. یا حتی اگر آن را نشان می دهد، برای مردم در شاخه های فیلم برای آزمایش اثرات زندگی می کنند قبل از دست به دیدن چه اثرات شبیه است. من فکر می کنم آن است که بخش بزرگی از آن را ارزشمند می سازد زیرا شما می توانید برنامه سیستم با کنترل ساختار یافته تر است. مانند VJ واقعا شلوغ است که باید قادر به ایجاد چیزهایی اتفاق می افتد. ما می توانیم آن را آسان تر و قابل اعتماد تر از چیزی شبیه به یک محیط آهنگساز کوارتز خالص انجام دهد. PixelConduit تمام برنامه نویسی های اصلی است و کند آهنگساز کوارتز استفاده کنید. آن را بر روی سیستم عامل مک متکی و PixelConduit به شما می دهد کنترل سطح بالا، که در آن آهنگساز کوارتز به نظر می رسد در چیزی است که در طول زمان اتفاق می افتد. و آنها قطعا می تواند مکمل یکدیگر.

Pixel Conduit 3


آیا شما هیچ کاری با چیزهایی مانند کنترلر Kinect را؟

این چیزی است که من دارم میرم کار در واقع در است. برای چیزی شبیه به کنترل یک توالی که در آن، مانند یک صفحه نمایش لمسی در یک فاصله بیشتر. چیزهای دیگر می توان آن را برای برخی از فعل و انفعالات جالب به توسعه یافته، که در آن دست و یا موقعیت بدن را می توان مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پارامتر باعث در برخی عملیات و یا دیگر وجود دارد. بسیاری از امکانات وجود دارد.


چه پروژه های جدید کار می کنید در حال حاضر؟

امروزه تیم من فقط خودم را به عنوان شریک اصلی من در مجرا، بن Syverson، در حال کار بر روی چیزهای دیگر امروزه است. من مشغول به کار در پروژه های تجربی مربوط به 3D برجسته و دوربین های عمیق مانند Kinect را. من احساس می کنم دم چیزی جالب توجه در آن نوع از حسگرها، یک راه کاملا جدید به تصرف خود در جهان را به فیلم وجود دارد. اما کار کردن با داده های 3D واقعی آنقدر پیچیده است که آن را کاملا در حالی که قبل از ما در واقع می تواند کار سینمایی در چنین رسانه است.

Pixel Conduit 4


نتیجه

PixelConduit یک بسته بسیار جالب و هیجان انگیز برای تولیدات مرحله، تولید فیلم و ویدئو، VJS، و دیگران است. پیدا کردن آن بسیار ارزش مصرف یک نگاه سخت خوب در آن است. آن را امتحان کنید، ببینید که اگر آن را می توانید تولیدات و گردش کار خود را کمک کند. در فاینال کات طرفدار XI شده اند با داشتن برخی از پاپ واقعی با آن. برای اطلاعات بیشتر www.PixelConduit.com . Paulis شرکت وب سایت http://lacquer.fi است که در آن شما همچنین می توانید به وبلاگ شخصی خود را پیدا کنید.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Titles, Effects and Compositing
Final Cut Pro X 106
Dream It. Do It.
Do you want to learn Titles, Effects and Compositing?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: