All Articles Review
معرفی ترکیب با استفاده از نرم افزار اپل Loopseque
Adam Goldberg on Sun, March 18th 2 comments
Loopseque for iPad is a popular app for music exploration and composition in many contexts. Adam Goldberg reviews this app from a unique position as a musician and teacher for Special Needs.

لئوپولد استوکووسکی، مشهور و رهبر ارکستر پیشگام قرن 20th ارکستر یک بار گفت، نقاش رنگ عکس خود را بر روی بوم. اما نوازندگان رنگ تصاویر خود را در سکوت. این فکر را به اطلاع و الهام بخش آموزش ترکیب را به دانش آموزان من.


تقویت شنیداری با ویژوال

دانش آموزان نیازهای خاص اغلب بهتر یاد می گیرند که یک رویکرد چند حسی برای یادگیری استفاده می شود. Loopseque یک ابزار ترکیبی بسیار اساسی است که با بهره گیری از چهار دایره، یعنی حلقه wheelsthat instrumentsor بازی که هر یک از گره های خود را روشن می شوند. خشنود بصری، و همچنین موسیقی، الگوها به تدریج ظاهر می شود تا بیشتر و بیشتر از این گره ها مشغول به کار هستند. یک دانش آموز به راحتی می توانید به سادگی با فعال کردن برخی از گره ها را بر روی هر وسیله دایره های رنگی برای تشکیل حلقه های زیبا صدایی آغاز خواهد شد.

Loopseque’s main interface - ‘The Big Wheel’

با رابط Loopseques اصلی: چرخ بزرگ


فضا، مرز نهایی

هنرهای بصری و شنوایی هر دو فضا استفاده در روش های مختلف را به منظور جلب شنونده و یا ناظر اید، برای این منظور، من در اینجا به کار ایده های موجود در نقل قول استوکووسکی. قبل از اینکه دانش آموزان شروع به آهنگسازی در Loopseque، من آنها را نشان می دهد برخی از آثار هنری به آنها راهنمای تصویری را به چه آهنگسازی خود را باید در رابط Loopseque نگاه کنند.

The basics of visual grammar - “Organizing around a center”

اصول دستور زبان بصری: سازماندهی در اطراف یک مرکز


همانطور که با بسیاری از دانش آموزان آغاز، گرایش به این است که سعی کنید برای انجام این کار بیش از حد، فکر کردن که بیشتر بهتر است. در ارائه آثار هنری برای اولین بار، من می توانم ایده از فضا، تاکید بر نشان دادن هنر می تواند جذاب تر اگر بیش از حد در رفتن در یک بار، و هنرهای تجسمی استفاده از فضا را به منظور جلب بیننده را به یک صحنه وجود ندارد. در اینجا من دوباره به دانش آموزان اشاره می کنند که ترکیب Loopseque آنها باید احساس از فضای بصری به عنوان aurally.

Almost feels like you’re there, doesn’t it?

تقریبا احساس می کند مانند شما وجود دارد، آن را نمی کند؟


یک موقعیت برنده است

چیزی که من دوست دارم در مورد دانش آموزان ترکیب تجربه در این راه این است که بین سادگی Loopseque، و ترکیب حواس بصری و شنوایی، دانش آموزان در یک موقعیت قرار داده که در آن تقریبا غیر ممکن است آنها را به شکست است. ترکیب آنها همواره بیرون آمده است صدایی بسیار خوب است، و به همین ترتیب دانش آموزان را با تجربه یادگیری بسیار مثبت است.


به جلو

با این مفهوم بسیار مهم است، درک کرده و به عمل قرار داده، سپس ما را می توان به برخی از اصول دیگر از آهنگسازی با Loopseque دریافت کنید. نرم افزار به کاربر توانایی انجام برخی از اولیه مخلوط، اثرات پردازش، ابزار دقیق، مخلوط کردن و تطابق از حلقه های مختلف، و ویرایش نمونه. آن حتی ممکن است برای وارد کردن نمونه است.

Loopseque’s Effects Window

Loopseques پنجره اثرات


انگیزه ای برای رفتن بیشتر

با برخی از گروه های پیشرفته بیشتر، حلقه خود را به ثبت برسانم به طرفدار منطق، و آنها را نشان می دهد که چگونه آنها را تبدیل به حلقه های اپل. حالا می توانید شروع می شود در واقع الهام گرفته از آنها به عنوان حلقه خود می تواند پردازش، له کردن، کشیده، فشرده، منتقل، توالی، و غیره، یک بار در داخل از منطق!

آیا شما با استفاده از Loopseque، و یا هر برنامه دیگر را به تدریس ترکیب، و یا دیگر مفاهیم موسیقی در کلاس درس و نیاز های خاص؟ اگر چنین است، شناسه دوست دارم از شما بشنوم. فقط نظر زیر را ترک کنید.


Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • thirdspace
  This is a great review - amd timely as I have an iPad training session with SEN teachers next week eher on the UK - thanks for the heads up!
  • 8 years ago
  • By: thirdspace
  Reply
 • Dekuruy
  Sure, thirdspace, glad I could help out. And please do spread the word about iPad apps for music in the Special Needs setting. There's so much out there that can be beneficial.
  • 8 years ago
  • By: Dekuruy
  Reply
OBS 101 - The OBS Video Manual
OBS 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn OBS 101 - The OBS Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: