All Articles Review
اپل چکیده : ALESIS IO بارانداز
Mike Watkinson on Thu, August 4th 6 comments
There are a growing number of accessories and controllers aimed at the iPad-wielding digital musician. Mike Watkinson takes a close look at the new Alesis iO Dock and all it has to offer.

همیشه از اپل منتشر شد ، موسیقیدانان شده اند پرتاب دستگاه در آن ، تلاش برای رابط کاربری صوتی و MIDI با خود شامل جعبه گاهی اوقات خسته کننده. اغلب دستگاه های آویزان ناشیانه از هر دو پورت هدفون و یا اتصال Dock ، و فراهم کردن تنها یکی از موارد فوق ، جلوگیری از استفاده از آن پورت برای آنچه که آن را برای این طراحی شده است. تا به حال است. ALESIS IO بارانداز ، که به نظر می رسد برای ارائه به یک موسیقیدان می تواند می خواهید را منتشر کرده است ، و شاید بیشتر از آنها فکر می کردند ممکن بود. خیلی خوب درست می شود؟ خوانده شده در...


برداشت اول

من باید اعتراف من بود کمی کیفیت و وزن از بارانداز یو underwhelmed. شاید به این دلیل از انتظارات زیاد من (نگاه فلزی که در عکس تبلیغات قبل از پرتاب) ، اما با وجود آن که به نظر می رسد جامد آن است که در واقع کاملا سبک و کمی plasticky در احساس (خوب ، آن را از جنس پلاستیک ساخته شده است) بر خلاف دیگر دستگاه من تست اخیرا ، Akai SynthStation 25 ، برگ است که آی پاد لمسی 4 GEN. حلق آویز در اواسط هوا از اتصال Dock (آن را در واقع برای 3G آیفون طراحی شده بود) ، ALESIS تامین سینی اضافی اگر شما صاحب اپل 2 ، همان گونه که بدن نازک تر از اپل اصلی. این قفل را به محل و پس از اپل شده است لنگر انداخت ، راه اندازی احساس زیادی را به شکل قابل توجهی بیشتر. اپل است بصورتی پایدار و محکم شده توسط بارانداز یو و با پا لاستیک برگزار می شود و این باعث می شود برای نصب جامد ، به خوبی برای استفاده زندگی می کنند مناسب است.


اتصالات

با 6 V 3 PSU متصل و روشن باشد ، بارانداز یو اتهامات عنوان شده علیه اپل ، و منابع تغذیه فانتوم تا 2 میکروفن از طریق کانکتور XLR ، که دو برابر بالا به عنوان 1 / 4 TRS کانکتور برای ورودی خط / گیتار. ورودی 2 تا سوئیچ به انتخاب بین گیتار و MIC / خط ، امپدانس که انتخاب شده است به طوری که آن را نیز برای گیتار فعال مناسب. هر دو ورودی / دست آوردن کنترل تریم. اتصال دهنده ها بیشتر در پانل پشتی شامل یک سوکت سوئیچ پا ، ویدئو از طریق RCA سوکت ، و پست لنگر امن کابل PSU در موقعیت های زنده است. ویدئو خروج گزینه ناامید کننده بود که من قادر به آینه خروجی ویدئو iPads در حالی که دسترسی به گزینه های صوتی ارائه شده توسط بارانداز یو امیدوار بود ، اما این گزینه فقط توسط تعداد کمی از برنامه ها (یوتیوب ، کلیدی و چند نفر دیگر پشتیبانی )


سوئیچ مستقیم اجازه می دهد تا نظارت بر ورودی را از طریق خروجی های سخت افزاری و یا خروجی هدفون ، که کنترل صدا مستقل است. با این روش هر زمان تاخیر ناشی از هر کدام APP پد شما با استفاده از است.


در پانل سمت چپ دو قدیمی مدرسه MIDI کانکتور (5 پین DIN ، به یاد داشته باشید کسانی که؟) و نوع B سوکت USB برای اتصال یک کامپیوتر مناسب ، به ضبط و پخش اطلاعات MIDI است.


برای پول من من خیلی دوست دارم به یک نوع سوکت USB برای اتصال صفحه کلید USB شده MIDI مناسب را دیده اند ، بدون نیاز به اتصال به یک کامپیوتر (آمده در ALESIS ، اپل یک کامپیوتر است!) و در حالی که در آن بودند ، در مورد خروجی ویدیو است که پشتیبانی از VGA و HDMI فقط مانند اتصال Dock در iPad2 خود چطور؟ شاید در بارانداز یو MK2؟


در عمل

به عنوان یک ایستگاه docking بارانداز IO انجام بی وقفه ، با هر سوکت دادن دسترسی به ورودی ها و خروجی ها به عنوان انتظار می رود. مدار میکروفون preamp کمی پر سر و صدا در بالای محدوده آن ، به عنوان نمونه با تجهیزات صوتی از این کیفیت است. وحی برای من این است که اپل را پشتیبانی می کند ورودی صوتی استریو است : اتصال دو میکروفن و گزینه ورودی استریو موجود در دستگاه ضبط صوت خبرنگاری در Garageband (نگاه کنید به تصویر زیر) می شود.

Stereo recording options in GarageBand.

گزینه های ضبط استریو در Garageband برای اپل است.


بنابراین با برنامه مانند ویرایشگر TwistedWave صوتی ، یا در واقع GarageBand ، اپل می تواند به عنوان یک ضبط میدان استریو ، اشکال فقط به الزامات مورد نیاز برای قدرت عمل.


نتیجه

بنابراین ، مفهوم جذاب : گرفتن یک iPada موبایل حوض deviceand محاسبات آن را به میز متصل به رابط های صوتی / MIDI ، و شما را دور دلیل کلیدی برای داشتن اپل ، یعنی تحرک آن. آنچه شما در عوض دریافت کنید (با نرم افزار راست ، البته) به طور کامل است که دارای 2 در 2 - خارج مرغی شبیه کلاغ ساده با قابلیت MIDI است. ترکیب که با بسیاری از صوتی در دسترس است و برنامه های مرتبط با MIDI - و شما باید یک سیستم است که نمی تواند شکست خلاقیت خود را برای بهبود. اضافه کردن به که مناسب از iPad

یافتن پست های بیشتر در مورد بارانداز ALESIS IO است .

سازمان دیده بان ویدیو ALESIS تبلیغی برای بارانداز IO با دن RADIN زیر :Related Videos
Comments (6)

You must be logged in to comment.

 • Jupygou
  Hey Mike, excellent review! This thing has had my curiosity peaked ever since I heard about it. How big is it? I'm just wondering if it makes the iPad bulkier than a MacBook in which case, the functionality of the MacBook wins by a longshot. Love hearing about this stuff! Thanks!
  • 9 years ago
  • By: Jupygou
  Reply
 • thirdspace
  The IODock measures 6.5 x 21.5 x 27.5 cm; the smallest MacBook Pro measures 2.41 x 32.5 x 22.7 cm. So it's closer to the smaller MacBook Air - but these are much bigger when you open the lid! Also they are significantly more powerful than an iPad and run a completely different set of software. On the other hand the IODock has a lot of sockets and controls, none of which come with a MacBook. Plus you could get two of these and two iPads for the price of a MacBook Pro (and no audio interface). So quite difficult to make any direct comparisons then!! Glad you liked the review Mike
  • 9 years ago
  • By: thirdspace
 • Hello everybody . I got Alesis iO Dock and VocLife ....and gues what ? VocaLife told me that mic input is not supported . What for big dissapoitment . How they can permit them selfs to not support the best music docking in the world i can`t undertand ? Please be so kind to give me advise which software I can use for vocal processing which is compatible with iO Dock . Thanks and All the best
  • 9 years ago
  • By:
  Reply
 • thirdspace
  Sorry to hear about the issue with VocaLive. When you say 'processing' what do you want to achieve?
  • 9 years ago
  • By: thirdspace
  Reply
 • shadman0131
  has anyone discovered how to remove the iPad from the dock? without doing any damage
  • 9 years ago
  • By: shadman0131
  Reply
 • billythefish
  Thinking of purchasing one of these and using my ipad for live gigs, I sing solo to backing tracks (currently minidisc format) If I change to performing using the ipad, 1- will I use itunes to play the tracks ? 2 - connect my normal mic through the idock 3- I like reverb on my live vocals, can someone advise the best app to use please Thanks in advance Billy
  • 9 years ago
  • By: billythefish
  Reply
Logic Remote
Logic Pro X 107
Dream It. Do It.
Do you want to learn Logic Remote?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: