All Articles Review
تقدم زندگی مولدتر : 3 IOS وظیفه نرم افزار مدیریت مرور
G.W. Childs IV on Mon, September 19th 1 comments
Getting things done needn't involve struggling to find the right to-do note in your diary or checking iCal, emails an post-it notes. GW Childs maintains focus in his review of 2 iOS productivity apps.

با استفاده از مقدار از حواس او را پرت حاضر در زندگی روزمره از زندگی همه در عرض 100 مایل از تمدن ، آن را بدون میگفتم که ما باید چیزی برای نگه داشتن ما را سازماندهی می رود

خوشبختانه ، همفکر مردمی خارج وجود دارد که معتقد بودند ما باید متمرکز و "در کار" نیز وجود دارد.


Evernote

Evernote

Evernote


پادشاه حاکم بهره وری است Evernote . شده توسط انجمن گفتگوی تجارت شیوه زندگی در همه جا (تیم فریس ، و غیره) و با دلیل خوب مورد تحسین قرار گرفته است. Evernote به سادگی ویژگی های کافی مطمئن شوید که شما به راحتی می توانید به یاد داشته باشید ساده ترین وظایف را از طریق ضبط صدا ، تصاویر ، و یکپارچه سازی GPS با دستگاه تلفن همراه خود را. چه چیزی آن را علاوه بر جذاب است که ، مانند تمام برنامه های در این مقاله ، نسخه رومیزی ، و همچنین به عنوان یک نسخه تلفن همراه وجود دارد ، اجازه می دهد قابل حمل خود را و زندگی خود را در هماهنگی کامل است.

Evernote استفاده شده است :

 • Cooking recipes
 • Remembering where you parked your car
 • Taking notes at school
 • Shared productivity


این شرکت در پشت Evernote حتی این امکان را برای توسعه دهندگان وب برای اضافه کردن Evernote به یاد داشته باشید را فشار دهید تا سایت خود را ساخته شده است. هنگامی که یک کاربر این دکمه را هل می دهد ، همه برچسب های مناسب ، اطلاعات ، و بیشتر است که در داخل مورد علاقه های کاربر ذخیره می شود... اما با سازمان است که شما ارائه شده است.

ID به شدت در تلاش خود را برای تمرکز بیشتر ، توقف در اینجا اولین توصیه. Evernote همچنین دارای یک حساب حق بیمه افزایش است که چقدر می تواند در هر ماه ارسال شده ، می افزاید : به انواع مختلف از فایل است که می تواند آپلود ، توانایی همکاری را گسترش می یابد... و یکی دیگر چیزی که : حمایت های بیشتر است. کل هزینه 5 دلار در ماه است.

نظرات : سعی کنید از freebie برای اولین بار!


Wunderlist

Wunderlist

Wunderlist


با استفاده از یک لیست خوب از تمجید از بسیاری از مجلات بسیار مورد احترام و همچنین webzines ، Wunderlist ساخته شده است یک نام برای خود است. و در حالی که آن را ندیده ترکیب به عنوان ویژگی های بسیاری به عنوان Evernote ، آن را به انجام یک چیز واقعا خوب است.

در سمت منفی از چیزها ، Wunderlist همه از نرم افزار ، صوتی قابلیت های فایل ، که Evernote است ندارد. اما ، آزاد ، با ثبات می کند و اجازه سفارشی سازی عجیب و جالب بصری (پس زمینه) است که می تواند چیزهای زیبا و راحت!

نظرات : یک برنامه به نقطه ای است که قطعا کمک خواهد کرد که زندگی خود را سازماندهی کنید ، و به دلیل آن بسیار ساده ، شما اصلا مجبور به نگرانی در مورد گرفتن در ویژگی های از دست داده است.


Producteev

Producteev

Producteev


اگر شما با استفاده از خدمات وب متعدد مانند جیمیل ، AIM ، پیام رسانی فوری ، تقویم گوگل ، و غیره ، و سپس شما ممکن است پیدا کردن Producteev بسیار مفید. از طریق Producteev ، شما می توانید خودتان وظایف ارسال از طریق تمام خدمات شبکه های اجتماعی خود را به سادگی ارسال پیامهای خودتان. ناگهان ، شما دارند هشدار خود را که به راحتی ظاهر می با notifiers در خود پشتیبانی دستگاه تلفن همراه ، و یا رومیزی (MAC) ساخته شد.

Producteev ، باید توجه داشته باشید ، دیده است برخی از بررسی مخلوط در فروشگاه های اپل ، و غیره و آن درست باشد ، عادت به خدمات ادغام آن شما را چند دقیقه به نصب ، و عادت به. با این حال ، اگر شما واقعا به عنوان فعال در تمام رسانه های اجتماعی از این خدمات به شما می گویند شما هستند ، شما استفاده مناسب از این.

نظرات : یک چیزی که متوجه شدم این است که بیشتر از قدرت واقعی Producteev می آید از نرم افزار به خودی خود نه به عنوان به عنوان کنترل پنل وب سایت است. و شما در واقع می تواند در آن حفظ ، کنترل ، و انتخاب همه از وظایف خود را ، بلکه همچنین راه اندازی ایمیل ، تقویم و خدمات اجتماعی متعدد ، که چیزی نمی تونم به شما در کلاینت رومیزی است.

خدمات Producteevs آزاد هستند تا دو کاربر. اگر یک تیم را اجرا می کنید ، شما ممکن است بخواهید برای بررسی قیمت های خود را ، و همچنین به طور کامل بررسی از خدمات خود را به دیدن اگر حق با آنها برای کسب و کار خود را.


نتیجه

همه ، در همه ، که من پیدا کردم همه از برنامه های مفید در راه خود را. بدیهی است ، Evernote بزرگترین مجموعه ویژگی است. اما ، می توان کمتری برای برخی ، و در برخی موارد ، کاملا ارعاب. بیشتر به خصوص می تواند خسته کننده باشد وقتی که شما نیاز به تسخیر افکار ، تکالیف و کلمات را در اسرع وقت. شناسه می گویند وقت خود را در پیدا کردن بسته درست قبل از اینکه شما شروع به تکیه بر روی هر چیزی است. آن تمرکز


Comments (1)

You must be logged in to comment.

 • Skye
  "Things" is also good.
  • 8 years ago
  • By: Skye
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: