All Articles Review
LiveSurface متن: روشن کردن آثار هنری تصویرگر خود را به 3D تصاویری
Martin Perhiniak on Tue, April 22nd 0 comments
One of the issues when designing visuals is not being able to see your concept... in real-world scenarios. Well, now you can thanks to Joshua Distler's critically acclaimed Context.

ایجاد شده توسط طراح و آلوم اپل جاشوا Distler، متن LiveSurface نرم افزار کاربردی زمین شکستن برای مک است که اجازه می دهد تا طراحان برای دیدن مفاهیم خود را در محیط های دنیای واقعی در حالی که آنها طراحی شده است. متن پیوند با ادوبی ایلاستریتر اجازه می دهد تا طراحان برای دیدن ایده های طراحی خود را در تنظیمات در دنیای واقعی، بدون ترک تصویرگر.

جاشوا با شرکت های متعدد از جمله IDEO، MetaDesign، استودیو Dumbar، ولف Olins و اپل کار کرده است. در طول سال های خود را در اپل او ابزاری در طراحی بسته بندی برای تعدادی از نسل از آی پاد، مکینتاش و نیکل بود.

با مهلت های تنگ و بودجه های کوچک شدن قرار دادن یک فشار ثابت در فرایند طراحی، زمینه کمک می کند تا مفهوم تحقق سریع تر، ارزان تر و به واقعیت زندگی را بیشتر در انواع برنامه های کاربردی. طراحی شده توسط یک طراح برای طراحان، زمینه طول می کشد الگوی WYSIWYG به یک سطح جدید.

بافت در حال حاضر به تمجید از گرافیک گورو اریک اسپایکرمن و طراحان در سازمان های یاد خلاق مانند مادر و ولف Olins دست آورده است. آزمایشکنندگان بتا آن را به تغییر در صنعت که در طی آن طراحان از کار در سفید سیاه و سفید و به کار در رنگ انتقال مقایسه کرده اند.

من هم کنجکاو بود برای پیدا کردن اینکه آیا زمینه واقعا یک ابزار بازی در حال تغییر برای طراحان. کار با تصویرگر هر روز من کنجکاو برای دیدن اگر زمینه می تواند کار من را ساده تر و موثر تر خواهد ساخت. به طور خلاصه، من دور دمیده شد. دفعات بازدید در تاریخ برای یافتن اطلاعات بیشتر.

Logo

آنچه در آن همه چیز در مورد؟

متن در بسیاری از disciplinesgraphic، بسته بندی، داخلی، وب به طراحان مفید است و morewho نیاز به تحقق بخشیدن به یک مفهوم به سرعت به منظور آزمون زنده ماندن و زمین مفاهیم خود را به مشتریان که اغلب نمی دانند چه می خواهند تا زمانی که آنها آن را ببینید. بدون نیاز کاربر به تغییر برنامه های کاربردی و یا با تلاش بی وقفه عکاسی و فتوشاپ (و دوباره فتوشاپ) تصاویر تخت در آخرین لحظه، متن اجازه می دهد تا طراحان تولید و به کار خود را در محیط واقعی است. آن را حذف حدس می زنم کار و مسخره کردن زمان در حالی که گسترش اکتشاف خلاق و تست.

در راه اندازی، فروشگاه سطحی زمینه ویژگی های بیش از 350 سطح، و، با کمک یک مجموعه اختصاصی (و ثبت) از ابزار نوشتن است که تسریع ایجاد سطح، LiveSurface متحول خواهند شد فروشگاه سطحی در چهار نعل رفتن.

ساختار هر تصویر زمینه شامل یک سطح 3D تعبیه شده است و لایه های مختلف است که کنترل روشنایی، پوشش، سایه ها و انعکاس. حتی نرمی سطح، که تعیین چقدر عمیق تمبر فویل شود حک خواهد شد، دقت گنجانده شده است.

Pic 1

چگونه به استفاده از آثار هنری تصویرگر خود را در زمینه؟

کل گردش کار بسیار ساده و موثر است. آن را با مهلت های تنگ در ذهن کمک به طراحان به تمرکز بر روی فرآیند خلاق، به جای اتلاف وقت در کارهای تکراری، مانند ایجاد و خلق تصاویری محصول طراحی شده است.

اول از همه شما نیاز به ایجاد یک پروژه جدید در زمینه. سپس شما می توانید با شروع به دانلود سطوح از فروشگاه سطحی زمینه فقط به سادگی کشیدن و رها کردن آنها را در پوشه پروژه شما.

Pic 2

هنگامی که شما یک سطح در پوشه پروژه خود را شما می توانید با دوبار کلیک بر روی آن برای باز کردن پنجره نمایش زنده:

Pic 3

در این پنجره شما می توانید بر روی گزینه ویرایش کلیک کنید برای باز کردن سند تصویرگر. شما راهنما و دستورالعمل که در آن به جای آثار هنری خود را که می خواهید از ویژگی های در بینایی پیدا کنید. هنگامی که شما در نصب متن، آن را نیز یک پانل به تصویرگر به نام LiveSurface لینک متن، که شما می توانید از منوی پنجره پیدا اضافه کنید:

Pic 4

هنگامی که شما در محل آثار هنری خود را در سند شما می توانید بررسی کنید که چگونه آن را در محصول بصری به نظر می رسد با کلیک کردن روی درخواست آثار هنری در پانل لینک متن و یا با فشار دادن فرماندهی-E. این بسیار آسان است برای تغییر موقعیت و یا در مقیاس آثار هنری خود را به عنوان شما می توانید آن را بلافاصله با فشار دادن همان میانبر صفحه کلید بعد از هر تغییر نگه آزمایش:

Pic 5

هنگامی که شما با راه به نظر می رسد تصویری خود را دوست دارید، شما می توانید سند تصویرگر نزدیک به عنوان به صورت خودکار توسط متن را در پوشه پروژه با سطح ذخیره شده با هم. در صورتی که شما می خواهید برای حفظ سند در پوشه دیگری بر روی کامپیوتر شما البته شما می توانید یک کپی از آن را در هر زمان صرفه جویی کنید.

برای صرفه جویی در محصول تصویری را به فایل تصویر، شما فقط نیاز به انتخاب صادرات از نمایش زنده ابزار. گزینه پیش فرض برای صادرات تصویر TIFF با کیفیت بالا است، اما شما می توانید انتخاب کنید به صادرات به فرمت های JPG و PNG نیز هست. شما همچنین می توانید به استفاده از اندازه های مختلف از اصل و اینکه آیا شامل شفافیت یا نه را انتخاب کنید:

Pic 6

اما چیزهای بیشتری وجود دارد

جدای از این گردش کار بسیار راحت است، زمینه ارائه می دهد برخی از ویژگی های اضافی، که باعث می شود این نرم افزار واقعا ایستادگی کردن.

یک گزینه برای تمام سطوح به آنها تنظیم بیشتر هنگامی که شما در کارهای هنری تصویرگر خود را بر روی آنها اعمال می شود وجود دارد. مقدار تنظیمات موجود از سطح متفاوت به سطح، اما به طور کلی شما می توانید روشنایی، رنگ پس زمینه و شدت سایه شی را تغییر دهید:

Pic 7

یک زن و شوهر از سطوح به علاوه که در آن شما همچنین می توانید اندازه محصول تغییر و چرخش در اطراف آنها برای پیدا کردن یک نظر بهترین راه حل برای نمایش محصول خود را وجود دارد:

Pic 8

شما همچنین می توانید استفاده از جوهر زنده در حالی که در Illustrator برای شبیه سازی تکنیک های خاص چاپ مانند Debossing، ختم، کروم فویل، فویل طلا، هولوگرام، براق لاک الکل زدن به، مات لاک الکل زدن به، لترپرس و خیلی بیشتر:

Pic 9

برای استفاده از جوهر زنده، شما فقط باید آنها را انتخاب کنید از پنل لینک متن، که آنها را به پانل نمونه شما اضافه خواهد شد. هنگامی که شما اعمال می شود این نمونه جوهر زنده به کارهای هنری خود آنها تاثیر خاص خود را در پنجره نمایش زنده قابل مشاهده است.

در اینجا یک نمونه از آرم ورقه طلا بر روی سطح جعبه است:

Pic 10

چگونه آن را دریافت کند؟

اگر شما علاقه مند به تلاش زمینه LiveSurface شما می توانید آن را به صورت رایگان دریافت و استفاده از آن به مدت یک ماه. در این نسخه از محاکمه شما مجموعه ای محدود از سطوح که شما می توانید استفاده کنید، اما آن را به شما ایده خوبی است از اینکه چگونه کار می کند.

شما می توانید برنامه را از اینجا دانلود کنید:

http://www.livesurface.com/

این گزینه های خود را هنگامی که شما در حال ایجاد حساب شما:

Pic 11

من امیدوارم که این مقاله شما را تشویق به تلاش این نرم افزار کنید و ببینید که چگونه می تواند تصویرگر گردش کار طراحی خود را بهبود بخشد. این تغییر با کیفیت از سخنرانی های من را به مشتریان زیادی و در نهایت که به توصیه ها و کار بیشتر منجر شده است.

با تشکر بسیار به یوشع Distler برای این برنامه بزرگ! من نمی تونم تصور ایجاد تصاویری محصول دیگر بدون متن LiveSurface.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

3D: Create 3D Objects
Illustrator CC 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn 3D: Create 3D Objects?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: