All Articles Review
نرم افزار از راه دور دسکتاپ برای اپل
Mike Watkinson on Sat, January 28th 1 comments
The iPad really feels like a magical device when you start to remote control applications on Mac with it. Mike Watkinson test-drives two notable remote desktop apps for iPad in a head to head contest.

در این مقاله من به دنبال در دو برنامه های دسکتاپ از راه دور برای اپل ، که در مواجهه با آن به نظر می رسد مشابه ، تقریبا یکسان شاید ، اما این transpires است که شیطان در جزئیات زمانی که آن را به تصمیم گیری است که شما ممکن است استفاده کنید می آید.


نام :

نام : IOS APP نسبتا بالغ شده است و همچنین در اطراف برای برخی از زمان بر روی سیستم عامل های دیگر به شما این امکان را برای دسترسی به دسکتاپ از هر دستگاه است که میزبان نام : نصب بوده است. برای حل و فصل این واقعیت که ممکن است شما مایل به استفاده از مک خود را به عنوان میزبان و مشتری ، شما در حال حاضر گزینه ای برای نصب نسخه کامل است.

TeamViewer must be running on the host Mac

نام : باید در حال اجرا بر روی مک میزبان


راه اندازی و استفاده

نام : آسان است به نصب و راه اندازی. تا زمانی که برنامه در حال اجرا است در میزبان مک و شما تعیین کرده اند تا رمز عبور عدم حضور شما می توانید این را وارد کنید مشتری (پد) را به عنوان زمانی که شما می دانید ID جلسه. این است که توسط سرویس گیرنده ذخیره می شود هنگامی که شما اجرا یک جلسه ارتباط بیشتر را بسیار ساده تر است. بدون رمز عبور بدون حضور شما نیاز به دانستن و کلمه عبور جدید را تصادفی است که توسط میزبان برای هر جلسه را وارد کنید. پس از فعال شما با کمک به یک صفحه نمایش نشان می دهد که مجموعه ای از حرکات multitrack (مانند شیر انگشت کلیک کنید ، خرج کردن برای زوم و غیره) ارائه شده است.

TeamViewers Instructions screen

TeamViewers صفحه نمایش دستورالعملها


رد این صفحه نمایش نشان می دهد ، در اصل به عنوان یک آینه رزولوشن صفحه نمایش فعلی خود را روی کامپیوتر خود ببینید مک. بنابراین عدم تطابق نسبت صفحه نمایش (16:9 بر روی مک در مقابل 4:03 در iPad) با میله های سیاه و سفید بر روی صفحه نمایش اپل پر شده است. کیفیت ویدئو است که به صورت پویا تغییر می یابد برای حفظ سرعت انتقال داده ها لزوما به عنوان پر جنب و جوش شما ممکن است انتظار.

کنترل مکینتاش به اندازه کافی آسان است هنگامی که شما درک که ماوس حرکت در فاصله چند سانتی متر از نوک انگشت ، که اگر شما کاربر صفحه نمایش لمسی به طور منظم ، کمی طول می کشد از عادت کردن به است. بعضی از اشیا کوچک و سخت برای دسترسی به این کار خوشبختانه قابلیت زوم خوبی کار می کند ، و نوار ابزار شامل دکمه های دستی برگرداندن سطح زوم به حالت عادی (و همچنین یک صفحه کلید برای وارد کردن متن). ممکن است کسانی از شما که مایل به استفاده از نام : به عنوان یک کنترل از راه دور برای مک برای مقاصد تظاهرات است که بسیاری از تاخیر در مک میزبان وجود دارد در هنگام به روز رسانی موقعیت اشاره گر ماوس بهره می باشد.

GarageBand on the Mac as viewed using TeamViewer

GarageBand بر روی مک به عنوان مشاهده با استفاده از نام :


یکی از ویژگی های بزرگ است که از نوار ابزار TeamViewers دسترسی به فایل ها ، که اجازه می دهد تا شما را به کپی کردن فایل ها از میزبان به شما iPad و پشت است. بعد از آن شما می توانید فایل های در واژهنامه است که باز در (مانند TwistedWave) را باز کنید.

Browsing files on the Mac using TeamViewer on the iPad

فایل های مرور بر روی مک با استفاده از نام : در iPad


SplashTop

SplashTop در نگاه اول به نظر می رسد برای ارائه بسیار مشابه به عنوان نام :. میزبان برنامه -- ساده SplashTop -- رایگان است اما هزینه APP اپل (در حال حاضر 1.99 یا 2،99 دلار در فروشگاه App) وجود دارد.

تفاوت اول این است که نصب ساده اماکن SplashTop APP کوچک در نوار منو مکینتاش اجرا می شود که به طور مداوم ، ارتباط از مشتری سر راست تر است. SplashTop تنها ارائه می دهد روش رمز عبور تنها از احراز هویت ، که برخی از کاربران ممکن است امنیت کمتری اما یک بار فعال خواهید دید که ویدیو آینه کمی متفاوت بر روی SplashTop رفتار است. تنظیمات پیش فرض برای مک میزبان به آن را تغییر دهید به صفحه نمایش با وضوح به 1024 * 768 است که نسبت به سازگارش که از iPad. اگر بخواهید می توانید این را به 600 × 800 تغییر و یا به استفاده از قطعنامه کنونی (تنظیمات مشابه که نام : با استفاده از) ، اما طرح به طور پیش فرض را حس می کند در اکثر موارد.

کیفیت ویدئو بطور قابل ملاحظه ای بهتر بدون از دست دادن رنگ ، و تقریبا هیچ تاخیر در پاسخ به اشاره گر ماوس بر روی میزبان ، ساخت SplashTop به عنوان یک کنترل از راه دور برای مک خود را تحت کنترل در تظاهرات بسیار مناسب تر است.

Logic Pro viewed via SplashTop

منطق نرم افزار از طریق SplashTop مشاهده


یکی دیگر از تفاوت ظریف اما شاید قانع کننده است که اشاره گر در iPad شرح زیر است زیر نوک انگشت (نه در فاصله) می دهد که کاربران صفحه نمایش لمسی تجربه بسیار طبیعی تر است. تنها اشکال در اینجا است که شما می توانید اشاره گر در همه زمان را نمی بینم ، آن را به عنوان زیر انگشت شما همیشه نمی توانید بگویید اگر آن تغییرات (به ابزار حلقه در منطق نرم افزار ، به عنوان مثال).

با این حال از ویژگی های قاتل SplashTops ، که صدا را به صورت ویدئویی به طور خودکار از میزبان به اپل جریان است. SoundFlower (نرم افزار ابزار کابل کشی بین) باید در میزبان مکینتاش نصب شده است ، اما یک بار آن است ، آن را به صورت خودکار به عنوان خروجی صوتی هنگامی که یک session SplashTop آغاز شده است انتخاب شده است. به طور معجزه آسایی صوتی و تصویری در iPad شرکت در همگام ورود بنابراین هر دو تماشای فیلم و نشان دادن برنامه های صوتی از طریق اپل امکان پذیر است. در SplashTop جانبی منفی اجازه نمی دهد شما کپی فایل ها از مک میزبان و یا بازگشت از اپل.

در نتیجه ، همانطور که شما ممکن است از موارد فوق انتظار می رود ، SplashTop ارائه می دهد بهترین تجربه کاربر تا آنجا که کنترل از راه دور و مشاهده نگران است ، اما آن را به خوبی ارزش دانلود و نصب نام : اگر فقط برای ویژگی های فایل دسترسی از راه دور است.

این مقام

این مقام


Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • matthewhaden
    Hey, you forgot to mention one more very good alternative: RHUB remote support servers. It works well.
    • 4 years ago
    • By: matthewhaden
    Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: