All Articles Review
چکیده : 5 این همان چیزی است که به عشق درباره ادوبی میوز (موسوم به)
David Smith on Fri, December 9th 0 comments
When developers put the word "Codename" in the title of new BETA application you might expect something exciting... You could well be correct! David Smith examines Adobe's latest piece of tech.

با انتشار CS5 ادوبی این دیزاین تغییر قابل توجهی نسبت به اجازه دادن به طراحان برای ایجاد اسناد تعاملی بدون ساخته شده ، و این بیت واقعا مهم ، بدون نیاز به یادگیری هر کد چه تا همیشه. نگاهی شیء ایالات پانل به عنوان مثال. ناگهان جهان از طراحی تعاملی SWF افتتاح شد درهای خود را به حتی اکثر طراحان چاپ هاردکور. و بنابراین از انقلاب ، در صورتی که آنچه در آن است همچنان با نرم افزار بتا میوز موسوم است.

انجمن میهن HTML5 بسته ویرایشی که با بهره گیری از مزایای طراحی وب از CSS3 است که نیاز به هیچ یک از برنامه نویسی است. در واقع این نرم افزار است بنابراین غیر کد تاریخ عضویت : گردش کار اساسی ، طرح و اصطلاحات آن است که بیشتر با این دیزاین از Dreamweaver به همراه است. و این که تقلید این دیزاین که واقعا باز میوز (کار عنوان) تا طراحان است.

بسیاری از ویژگی های واقعا خوبی در میوز که آن را واقعا یک برنامه کاملا ساده است برای هر کسی با دانش این دیزاین پایه برای درک وجود دارد. من برداشت 5 از ویژگی های مورد علاقه من برای شما.


ویژگی 1 -- مشخصات طرح

نمایش طرح در بسیاری از راه های معادل به پنل صفحه در این دیزاین ، تنها با قابلیت اضافه شدن آن به یک وب سایت که از با هم بودن به عنوان یک نقشه سایت به جای یک سند قرار داده است.

Plan View

طرح نمایش.


بیایید با نگاه کردن به ساختار و طرح برای اولین بار شروع. علاوه بر صفحه اول (این خواهد بود که صفحه اول شما) شما کوچک "" دکمه ها را ببینید. کلیک کردن بر روی دکمه به سمت راست صفحه اول ، صفحه دوم را به سایت اضافه می کند.

An Added page.

یک صفحه اضافه شده است.


این صفحات توسط یک خط اتصال کمی پیوستند. این خط استفاده خواهد شد برای تولید ناوبری ، همانطور که شما بعدا خواهید دید. کلیک کردن بر روی دکمه برای اضافه کردن صفحات جدید در قبل یا بعد از صفحات قدیمی. بسیار ساده است.

The bottom   button

دکمه پایین


را فشار دهید در پایه هر یک از صفحه تا به نقش های مختلف است. با کلیک بر روی این دکمه می افزاید : صفحات خواهر و برادر است. صفحات خواهر و برادر صفحات که فقط می توان از اضافه کردن خود به آنها را به درون صفحه مرتبط است.

The Sibling page

صفحه خواهر و برادر.


با استفاده از دکمه ها را به شکل یک ساختار سایت به این معنی آن را نمی کشد بسیار طولانی تا این نوع از چیزی که شما ایجاد کرده است.

Site Map

نقشه سایت.


این کار تلاش های زیادی را یا نه. درست همانطور که در این دیزاین صفحات برگزیده می تواند حذف شده با استفاده از زباله می تواند دکمه نیز.


ویژگی 2 -- صفحات استاد

به عنوان یک طراح شما می دانید چقدر قوام مهم در طراحی خود را برای تجربه کاربر را به یک خوب است ، بدون در نظر گرفتن متوسط ​​است. با استفاده از صفحات کارشناسی ارشد در میوز ، یک روش عالی برای تسهیل درست است که است. اگر شما با صفحات اصلی در این دیزاین آشنا هستند و سپس شما در حال حاضر این مفهوم را درک. اگر تازه کار هستید به کارشناسی کارشناسی ارشد صفحههایی بهترین شباهت من می توانم برای شما است قالب فکر می کنم.

A Master Page.

صفحه استاد است.


دوبار کلیک کنید بر روی صفحه اصلی ، آن را باز کنید. اخطار وجود این دو جفت از راهنماهای وجود دارد؟ اینها از پیش تعیین شده به عنوان هدر برای این جفت ارز بالا و پایین صفحه برای جفت پایین است.

Header guide

سربرگ راهنمای.


تنظیم آنها به شما به عنوان هر که راهنمای آنها را به موقعیت.

محتوا جایی که نیاز به سازگار بر روی بیش از یک صفحه با فشار دادن فرماندهی - D برای باز کردن گزینه های محل و یا با انتخاب یکی از ابزار به عنوان مثال یک جعبه متن یا شکل تولید.

Content placed on master page plus tools

مطلب در صفحه کارشناسی ارشد به همراه ابزار قرار داده شده است.


سعی کنید ساخت تعدادی از شاخه های یا اضافه کردن صفحات بیشتر استاد و یا تکثیر (کلیک راست کنید و را انتخاب کنید 'تکراری') فعلی و ایجاد تغییرات است.

صفحه کارشناسی ارشد است ، به طور خودکار به تمام صفحات اعمال می شود. برای درخواست یک Master Page های مختلفی را برای صفحات خود را ، کشیدن یک Master Page از صفحه استاد گروه را به یک صفحه در نظر برنامه و انتشار آن را هنگامی که صفحه برجسته.

Page with master applied and extra content

صفحه استاد کاربردی و محتوای اضافی.


این صفحه هنوز هم می تواند ویرایش شود که هیچ استاد محتوای صفحه وجود دارد ، بنابراین در واقع یک صفحه ممکن است از 80 ٪ مطالب اضافه شده در آن صفحه و محتوای 20 ٪ از کارشناسی ارشد به عنوان مثال ساخته شده.

نکته : صفحات اصلی را می توان ویرایش در صفحات ارشد گروه هنوز هم ، فقط به یاد داشته باشید که هرگونه تغییری که به صفحات استاد جهانی هستند و به همین ترتیب خواهد بود در صفحاتی که که صفحه کارشناسی ارشد خاص اعمال منعکس است.


ویژگی 3 -- شیء دباره سنجاقکردن

با استفاده از موقعیت گزینه های قالب بندی در CSS به پین ​​یک شی به یک موقعیت در پنجره مرورگر را می توان کاملا پیچیده اگر شما مطمئن نیستید از آنچه شما انجام می دهند. میوز با این حال ، پیدا کرده است یک راه ساده ولی بسیار موثر از انجام این کار می.

The Pin option

گزینه پین.


انتخاب یک شیء یا گروهی بر روی صفحه است که نباید حرکت از موقعیت فعلی خود را ، شاید یک navigation bar برای مثال.

Navigation selected and pinned

کنترل انتخاب شده و دوخته شده است.


در کنترل پنل کلیک کنید بر روی یکی از گزینه های پین ، من انتخاب چپ بالا.

با کلیک بر روی دکمه پیشنمایش صفحه HTML خود را به دیدن ، در حال حاضر با اسکرول کردن صفحه (محتوای بیشتر شما ممکن است نیاز به اضافه کردن به فعال کردن اسکرول) را امتحان کنید.

Pinned object stays put

ثابت جسم باقی می ماند قرار داده است.


شی دوخته دوخته به بالا سمت چپ پنجره مرورگر به جای صفحه باقی می ماند.


ویژگی 4 -- سفارشی کردن کنترل

به نظر برنامه من یک ساختار سایت ، و تمام صفحات و صفحات خواهر و برادر هستند به نام.

Plan view busy

مشخصات طرح مشغول است.


در حال حاضر این ساختار سایت استفاده کنم به راهبری سایت را به طور خودکار ایجاد.

Widgets

پانل ابزارک.


کشیدن منو را بر روی صفحه برای اولین بار در سایت و محل آن را در موقعیت.

نکته : صفحات کارشناسی ارشد محل ایده آل برای این نوع از چیزی که به است.

Menu on the page

منو در صفحه.


این ویجت ویجت های هوشمند که به طور خودکار نام هر لینک و ایجاد لینک به این صفحه است.

The Options area

گزینه HUD.


در اینجا شما می توانید انتخاب چه نوع از منو شما مانند سطح ناوبری شما می خواهید ، صفحات فقط شامل صفحات خواهر و برادر به عنوان مثال مورد نظر است.

The Control Panel

کنترل پنل.


به سبک منو سایت خود را برای مطابقت با استفاده از گزینه های رنگ و گزینه های فونت در کنترل پنل مانند بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر ادوبی در دسترس است.


ویژگی 5 -- دکمه واردات از فتوشاپ CS5

این است که باید از ویژگی های مورد علاقه من از همه ، آن را برای طراحی دکمه های با استفاده از لایه های فتوشاپ برای ایالات دکمه اجازه می دهد تا.

Photoshop layers

لایه های فتوشاپ.


در اینجا من باید یک تصویر فتوشاپ است که من ساخته شده ، دکمه را با آن طراحی لایه های مختلف برای هر ایالت است.

برگشت در میوز ، محل فایل فتوشاپ به عنوان یک دکمه در فتوشاپ با انتخاب فایل

Button Options

گزینه ها بصورت دکمه در حالت دوم است.


در گزینه های جعبه که بالا میآید تا هر لایه به هر یک از دولت بصورت دکمه در حالت دوم مسابقه ، بالا ، در طول و غیره و سپس دکمه را بر روی صفحه است.

تغییر به حالت پیش نمایش و تست را فشار دهید. هر لایه فتوشاپ زمانی آشکار می شود که دولت متناظر با آن توسط مکان نما فعال است.

The States panel

ایالات پانل.


پنل ایالات اجازه می دهد تا هر یک از دولت دکمه فتوشاپ که باید بررسی شود و اصلاح بعد از قرار دادن.


نتیجه

تا ادوبی البته حق با میوز رخ داد ، یا در واقع هر کاری که ممکن است در زمان راه اندازی نامیده می شود؟ خوب من می خواهم برای گفتن... بله! میوز یک ابزار عالی برای طراحان را به انتقال دانش خود را از چاپ به وب را بدون شامل کد است. که نه من که چیزی بگوئید او غلط است با برنامه نویسی است ، اما برای بسیاری از طراحان HTML و CSS بخشی از مجموعه ابزار خود را.

اگر شما می خواهید امتحان کنید نسخه بتا از میوز و سپس وب سایت Adobe مراجعه کرده و دانلود آن را به صورت رایگان در اینجا .


Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: