All Articles Review
نقد و بررسی: نمایش هوایی 3، صفحه نمایش دوم بدون تاخیر بر روی iPad
Iain Anderson on Sat, April 25th 0 comments
We recently took a look at how Duet Display performed for iPad users, by turning the iOS device into a second screen for your Mac. How does Air Display 3 weigh up? Iain Anderson finds out.

روزی روزگاری، نمایش هوایی به شما اجازه استفاده از iPad خود را به عنوان یک صفحه نمایش بی سیم برای مک شما. (و هنوز هم می کند!) اما تاخیر تا حدودی از یک موضوع بود، و نمایش دوئت به عنوان یک افسار، کاهش تاخیر جایگزین آزاد شد. این بسیار موفق بود، با چند محدودیت، و ما آن را در اینجا بررسی:

در حال حاضر، نمایش هوایی 3 وارد کرده است، با حالت جدید افسار که همچنین وعده عملیات بدون وقفه، و برخی دیگر از زنگ ها و سوت. آیا آن را به ارزش زمان خود را اگر شما یک کاربر موجود، و یا اگر که شما توسط نمایش دوئت وسوسه؟ بیایید نگاهی.

Why yes, that second screen is an iPad, but no, it’s not really bigger than the MacBook Pro.

چرا بله، صفحه نمایش دوم اپل است، اما نه، آن واقعا بزرگتر از لپتاپ MacBook Pro نیست.

دو راه حل های مشابه

در حالی که نمایش هوایی است که قطعا برنامه های قدیمی تر در بازار، نمایش دوئت و نمایش هوایی 3 دارای موارد مشترک بسیاری. Theyre هر دو ساخته شده توسط مهندسان سابق اپل، آنها هر دو استفاده اپل به ارائه صفحه نمایش گسترده، و هر دو آنها استفاده از یک برنامه مک رایگان برای اتصال به iPads ها پرداخت می شود برنامه. آنها همچنین هر دو سه انتخاب قطعنامه، از جمله کم RES غیر شبکیه چشم، یک گزینه شبکیه چشم کوچک (AKA HiDPI)، و بالا RES، گزینه unscaled-با-کوچک-پیکسل را ارائه می دهند.

The resolution options for Air Display 3 are shown in this preference dialog, rather than a pop-up menu.

گزینه های وضوح برای نمایش هوایی 3 در این گفت و گو ترجیح به جای یک منوی پاپ آپ نشان داده شده است.

متاسفانه، هر دو برنامه در هنگام بازی ویدئویی با وضوح کامل در هر دو حالت با وضوح بالا کمی لکنت. وجود دارد که ندیده به نظر می رسد قدرت به اندازه کافی به رانندگی به روز رسانی کامل روی صفحه نمایش در 2048x1536. حذف به وضوح غیر شبکیه چشم می دهد resultsif صاف شما با کمتر از کامل HD خوشحال.

چند گزینه اضافی

نمایش هوایی 3 می کند به برخی از فوق العاده optionsyou اصلا مجبور به استفاده از یک کابل، برای شروع. از Wi-Fi کار می کند، هر چند که در واقع کمی تاخیر بیشتر، و یا مقدار زیادی تاخیر بیشتر اگر شما با استفاده از حالت شبکیه چشم. این شهر همچنین دارای گزینه های بیشتری را با توجه به صفحه نمایش میزبان. مک خود را می توانید بر روی صفحه نمایش بر روی یک کامپیوتر ویندوز و یا حتی مک دیگری را، هر چند که youd شود خرید یک محصول مختلف را که اتفاق می افتد. نکته مهم: لازم است برای خرید محصول هوا نمایش بر روی دستگاه است که صفحه نمایش شما می خواهید به سر می برد، و سپس برنامه میزبان رایگان برای مک خود را دانلود کنید.

Stylus preferences aplenty, though I don’t have one handy to test.

تنظیمات قلم انبوه، هر چند من اصلا به یک دستی برای تست.

احتمالا بهبود مهم این است که اگر شما یک قلم حساس به فشار برای iPad خود را، شما هم اکنون می توانید آن را به عنوان یک قلم حساس به فشار بر روی مک خود را (از جمله ویژگی های در حال حاضر بازنشسته برنامه هوایی قلم) استفاده کنید. ترفند بدین شسته و رفته، و یکی که می تواند یک هنرمند CINTIQ کمتر بسیار کمی از پول را نجات دهد. شما همچنین می توانید تماس بگیرید تا صفحه کلید بر روی صفحه نمایش اگر می خواهید، و یا جلوگیری از ورودی در iPad entirelybut شما نمی مخفی کردن دکمه ها و هنوز هم با صفحه نمایش تداخل می کنند.

These overlay buttons can be moved, but only go away in Presentation mode, which disables interaction.

این دکمه ها پوشش را می توان نقل مکان کرد، اما تنها رفت در حالت ارائه، که غیر فعال تعامل.

در نهایت (و بر خلاف دوئت نمایش) شما می توانید خرج کردن دو انگشت به زوم روی صفحه نمایش استفاده کنید. این قطعا می تواند مفید باشد، هر چند مانند زوم سیستم های دسترسی، تصویر معتاد دریافت واضح تر، تنها بزرگتر.

مسائل مربوط به

متاسفانه، مسائل با FCP X دیده می شود با نمایش دوئت در اینجا با نمایش هوایی 3، که ممکن است تاپیک به نوعی از موضوع سیستم در بازی به معنای تکرار می شود. برای روکش کردن، اگر شما قرار داده رویدادهای بر روی صفحه نمایش اپل از راه دور، شما ببینید یک عکس کوچک سفید هنگامی که شما مالش دادن. اگر شما بیننده در iPad از راه دور، شما یک جعبه سفید هنگامی که شما را تا ویدئو حوزه. Theyre هر دو مشکلات که امیدوارم می توان با در آینده پرداخته، اما امروز یک محدودیت.

من هم یک یا دو موضوع را با من مکینتاش صفحه اصلی باقی مانده تاریک پس از به خواب رفتن، و دوره نقاهت بعد تا من قطع نمایش هوایی بود. بود چند لحظه دیگر از wonkiness جزئی برای انجام با زوم وجود دارد، جبران نشانگر و اتصال مجدد، اما شناسه انتظار آنها را به زودی ثابت شود.

نتیجه

هر دو نمایش هوایی 3 و دوئت نمایش شما یک صفحه نمایش فوق العاده را هنگامی که شما به دور از دفتر. از آنجا که theyre اتصال از طریق USB و یک پورت مانیتور به طور منظم، نه مناسب برای ویرایش ویدیو است، اما آنها هنوز هم می تواند مفید باشد. پیکسل کمتر شما تلاش برای فشار، کمتر احتمال دارد شما در مورد کاستی جزئی مراقبت، و عملکرد بین دو برنامه مشابه است. نمایش هوایی 3 ممکن است چند لبه های خشن، و UI که تنظیمات دفن در یک گفت و گو به جای افشای آنها را در منوهای فرعی نیازی کاملا به عنوان کارآمد داشته باشد، اما برنامه را جبران با آوردن ویژگی های اضافی به جدول. اگر شما نیاز به Wi-Fi و زوم با دو انگشت و یا پشتیبانی از قلم، آن قطعا ارزش توجه شما.

Web: https://avatron.com/applications/air-display/

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Mac Survival Skills
OS X Yosemite 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Mac Survival Skills?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: